.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Голям фен Аватара на F_CK_all_I_need_is_U
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Jamaicaa
    Мнения
    566

    Отвратително е ;[[

    Здравейте,искам да споделя нещо,което доста ме измъчва и благодаря предварително на всеки,който ще го прочете.
    Става въпрос за момчето от ето тази тема,да го наречем Х.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=221925
    На който не му се чете,той беше най-добрият ми приятел.Запознахме се в новото ми даскало и станахме адски близки,а с времето аз се влюбих в него.Но тогава той харесваше друго момиче и аз реших да не му споделям,така или иначе нямаше да отвърне на чувствата ми,само щяхме да си развалим приятелството.Онова момиче го отряза,въпреки това аз пак не му казах.Харесвах го до края на годината,след тва и през лятото,когато тръгна с едно момиче.Видяхме се в училище,той изглеждаше толкова влюбен и щастлив..разбрах,че между нас няма да има нищо,примирих се и постепено чувствата ми към него изчезнаха.
    След някаде около 2 месеца,една вечер най-добрата ми приятелка ми каза,че е скъсал с гаджето си и една от причините съм била аз.Когато попитах защо,тя каза,че той ме обичал.Не можех да повярвам,че ми се случва нещо толкова гадно-да се разминем в чувствата си.Аз вече нямах нищо към него.След седмица,той ми каза,изпокарахме се.След това се сдобрихме и пак се скарахме.през всичкото това време той адски много ми липсваше,въпреки че от началото на тази година доста се бяхме отчуждили и почти не общувахме..аз пак държах много на него и ми беше адски гадно..
    През това време,на Коледа,едно момче в което бях супервлюбена лятото на 2оо7 се върна в БГ и се видяхме и се оказа,че и двамата многооо се хареваме..
    Вчера,петък 13 (тази дата попринцип ми е щастливата) Х ми предложи пак.Аз му обясних,че не мога,че не искам..той се ядоса,обвини най-добрия си приятел,че го е убеждавал да говори с мен,скара се с моята най-добра приятелка.Всички бяха суперизнервни и си крещяха,най-вече Х.. с него пак бяхме на изходна позиция..пак нямаше да си говорим...а аз не исках това да става..и реших да говоря с него...и тръгнахме.Надявах се,че с времето отново ще се влюбя в него,все пак преди година беше най-добрия ми приятел.Сега го чувствам толкова различен,променен..странно е,защото нито той,нито аз сме се променили,а отношеничта ни са корено различни.Никога никой не го беше виждал толкова щастлив.Всички спряха да си крещят..всички бяха щастливи......всички,освен аз.Реших,че трябва да се опитам пак да се сближа с него и да се опитам да го обикна,а ако не стане,да му кажа..Сега,когато съм до него,не чувствам нищо,нищичко.Дори като приятел вече не го обичам.Когато ме докосва,когато ми говори,когато ме прегръща или целува..не изпитвам нищо.А преди го обожавах,дори само като фр.Ужасно е..не знам как се случва така,че човек,когото толкова много съм обичала може да ми стане безразличен.Никога не съм се чувствала по-зле..аз го излъгах...а и другото момче,което харесвм...просто не знам как се случи така.Толкова е щастлив,нямам сили да му кажа,че не го обичам вече дори като фр..какво да правя..а като знам,че го лъжа е още по-зле..отвратително е.....а го чувствам толкова дистанциран ии..направо нз какво ще правя в понеделник
    When life gives you lemons, you paint that shit gold.

  2. #2
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795
    Вие сте го обърнали на дързост и красота
    По темата няма кво да те е страх да му кажеш като не ти е кеф казваш му не ми харесваш и там квото си чустваш и тва е колкото повече не му казваш толкова повече ще ти е трудно после да му кажеш и като му кажеш сега ще ти олекне ще ти е супер яко..
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  3. #3
    Незнам какво да те съветвам, че да е правилно. Но можеш да изчакаш 1 седмица да видиш дали нещата ще останат в дъщото положение, ако не се променят, просто го скъсай.А и след това той като разбере, че не чувстваш нищо към него и си се видяла принудена да тръгнеш с него незнам дали ще му стане много приятно....
    A.D.I.D.A.S.

  4. #4
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Верно е колкото повече чакаш,толкова по-зле ще става щото с времето то ще се влюбва повече и повече и накрая ще ти е още по-трудно.Ай ако искаш не му казвай днеска,че е Св.Валентин , но утре или поне в близките дни му кажи..Няма смисъл така да се измъчваш , за да може той да е щастлив..Едва ли той щеше да го направи за теб , пък и тука не е до тва дали ще го направи,а е до твоето щастие..Няма какво да те е страх,кажи му всичко,обясни му го и ще се оправят нещата.Той ще го преудолее и без тва,така че спокойно
    Actions speaks louder then words .. >.<

  5. #5
    Миличка,спомням си предишната ти тема.Никак не ти е лесно,наистина.Колкото повече чакаш,толкова по-зле става.Действай сега и не му мисли.И без това не можеш да живееш цял живот така.И ти имаш право на собствен живот,нали така?Не оставяй и новото момче да си отиде.Кажи всичко на Х.. Излей си душата и дано да те разбере.Успех!!!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Само не мога да си обясна, щом толкова много си го обичала, как така изведнъж не изпитваш нищичко...
    Ако толкова ти е трудно да му кажеш истината, дай си някакъв кратък срок, за да видиш дали нещо ще се промени в чувствата ти към него, знам ли...
    А и все някога ще трябва да му кажеш, че не се чувстваш добре с него, когато и да го направиш все ще го заболи, така че няма смисъл да го отлагаш дълго, а и доколкото разбрах харесваш друго момче, което и теб те харесва...

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от elsy
    Само не мога да си обясна, щом толкова много си го обичала, как така изведнъж не изпитваш нищичко...
    И аэ това не мога да го раэбера,ама раэлични хора..

    Единственото,което мога да те посъветвам е да му кажеш беэ да чакаш.Няма да иэброявам причините эащо така мисля.
    [size=7][b][u]fosse cos

  8. #8
    Nz 6to ama istoriqta ti mi be6e super interesna i nqkoi 4asti dori i na men sa mi se slu4vali... Gorkata ti...
    MaG

  9. #9
    Голям фен Аватара на F_CK_all_I_need_is_U
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Jamaicaa
    Мнения
    566
    Цитирай Първоначално написано от elsy
    [b]Само не мога да си обясна, щом толкова много си го обичала, как така изведнъж не изпитваш нищичко...
    [b]

    Ми и аз не разбирам защо.....
    When life gives you lemons, you paint that shit gold.

  10. #10
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    "Обичам" да не е любимата ти дума, че само нея повтаряш? Обичала си него, после някъв от 2007 си обичала.. Хората мрънкат, че не могат да се влюбят, пък ти гледай колко много си ги докарала. Най-напред може би трябва да разбереш разликата м/у обичам и съм привлечен. Някак си е значителна, сеш' се. (:

  11. #11
    Голям фен Аватара на F_CK_all_I_need_is_U
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Jamaicaa
    Мнения
    566
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    "Обичам" да не е любимата ти дума, че само нея повтаряш? Обичала си него, после някъв от 2007 си обичала.. Хората мрънкат, че не могат да се влюбят, пък ти гледай колко много си ги докарала. Най-напред може би трябва да разбереш разликата м/у обичам и съм привлечен. Някак си е значителна, сеш' се. (:




    Хубаво..правя разлика между двете думи,спокойно."колко мнооогоооо" съм ги докарала..малеейй цели двама ;х ..
    а споменах ли,че в момента никой не обичам
    When life gives you lemons, you paint that shit gold.

  12. #12
    това което ще ти кажа незнам дали ще ти помогне с нещо ама според мен не е трябвало да тръгваш с него без да изпитваш нищо.трябваше да из4акаш 1 седмица като през това време не се виждаш с него за да ти се прояснят мислите и 4увствата.още не е късно за тов-поговори с него,обясни му 4е си объркана и имаш нужда от малко време да бъдеш сама и след това реши дали ще го режеш или искаш да си с него
    I can't stop myself from loving you <3

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Nqkude Iz Sofiq
    Мнения
    500
    Разбирам те,че ти е гадно в момента да му кажеш за чуствата си .Кажи му го по начин по който няма да го нараниш толкова.Разделете се например за няколко дена или седмица и ако не чустваш тъга и липса просто му кажи че така ще е най-добре.Но в никакъв случай не го лъжи.Има възможност после да ти кава че е най-нещасния без теб,постояяно да те обвинява да ти натяква че без теб не може,което е истински ад(това ми се е случвало) Да това че той в момента е много щастлив не означава че и ти си така.Знам какво ти е на теб,с човек кото не харесваш.А това да тръгнеш с него без чуаства само и само за да не се карате е било голяма грешка.Виж сега ти когато си го харесвала,не си му казала,не си налагала чуаствата,а когато той теб той очаква че ще му скочиш е обятията.Разделете се за извесно време за да разбереш наистина кактво искаш.Разкажи после как е минало и успех

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от cinderella_gugutka
    обясни му 4е си объркана и имаш нужда от малко време да бъдеш сама и след това реши дали ще го режеш или искаш да си с него
    Това може би е най - добре да направиш
    A.D.I.D.A.S.

  15. #15
    ох мила живота е само да си тровиш душата ама това твоето дори не е живеене ... наистина не знам какво да кажа тъй като е тъй странно ... наистина не бих искал да съм на твоето място но бих ти препоръчал да се опиташ да го обичаш ... ако нищо не излезе се опитай да му го кажеш внимателно а и все пак и ти си човек и ти душа носиш ... не може да се раздаваш на max за всички а вътре в себе си да си като в затвор ...

  16. #16
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    По-добре кажи на момчето истината...Не си струва да си мълчиш и да го залъгваш
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  17. #17
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Авторката - спри да се вкарваш в разни филми и да правиш от мухата слон. Или го обичаш или не, доколкото разбирам не - заявяваш му го директно и си занимаваш. Без обяснения без измъквания. Сега и докато е време, защото после ще има още повече драми.

    Баси научете се да не вършите глупости и бъдете малко с достойнство. Мъжете не обичат п*тки като характер. Мъжете обичат жена с достойнство и себеуважение. П*тката влиза в употреба само в леглото.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  18. #18
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Цитирай Първоначално написано от F_CK_all_I_need_is_U
    Хубаво..правя разлика между двете думи,спокойно."колко мнооогоооо" съм ги докарала..малеейй цели двама ;х ..
    а споменах ли,че в момента никой не обичам
    Достатъчно са си. Вчера си обичала ония, изведнъж спираш да го обичаш и идва следващия. o_O Просто филмите са дошли малко в повече тук.

  19. #19
    Аватара на Mr_Crowley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Кофите до парламента, лявата със затворения капак и надпис - Тук охранявам аз!
    Мнения
    563
    Цитирай Първоначално написано от DemonchY
    ох мила живота е само да си тровиш душата ама това твоето дори не е живеене ... наистина не знам какво да кажа тъй като е тъй странно ... наистина не бих искал да съм на твоето място но бих ти препоръчал да се опиташ да го обичаш ... ако нищо не излезе се опитай да му го кажеш внимателно а и все пак и ти си човек и ти душа носиш ... не може да се раздаваш на max за всички а вътре в себе си да си като в затвор ...
    Лелеееее....тука само какви съвети, какви филми, какво чудо! Кога ще спрете да се филмирате толкова...и ще разберете, че на сила хубост не става! Като нямаш нищо към момчето за какво го мъчиш? И него и себе си? Просто и ясно - До тук! Всеки да хваща гората и готово

    То са драми, то е чудо...ама за това сте си виновни сами, защото с тая ТВ и тая чалга, и с репликата "ама тя чалгата, това е живота!" до нищо хубаво няма да се стигне. По принцип, не става въпрос конкретно за теб \/
    Най-много мразим чалга и McDonald's!!!

    Есть только миг между прошлым и будущим.
    Именно он называется жизнь!

  20. #20
    Голям фен Аватара на F_CK_all_I_need_is_U
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Jamaicaa
    Мнения
    566
    Мерси,че поянси,че не иде реч за мен,но държа да отбележа,че не просто мразя чалгата,а направо ми бърка в сърцето,не гледам Биг Систър,Форд Бояр,Планет и секфи такива простоти и те така.. хД
    When life gives you lemons, you paint that shit gold.

  21. #21
    Жени... Изясни си какво искаш всъщност.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си