.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    странен екран...

    Моля ви,помогнете ми! Екрана на лап-топа ми някак се... Разтегли. Не знам, но може би без да съм искала съм натиснала нещо, защото стана като 3D. Смисъл по-голям е от нормалното, както когато играеш игра и ти се уголемява. За последно играх една игра и ми се уголеми, но така си и остана... Може да е тъпо въпросът, но наистина вече втори де не се оправя и се панирах доста. Кажете на някой от вас случвало ли му се е и как се отправя? Ако е от значение съм с Windows Vista. Мерси много предварително!

  2. #2
    Погледни си резолюцията на дисплея.
    Може да се е променила случайно
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  3. #3
    Не, пробвах вече, просто е разтеглено и уголемено всичко на дисплея и не иска да се оправи

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    По принцип бутон върху самите диспеи няма на лаптопите. Виж с Fn бутона натисни клавишите от 1 до 0 и Ф1 до Ф10 примерно. Някой от тях може да е направил промяна на дисплея. Друг вариант е дисплей драйверите да имат бърз бутон за който не знаеш. Но автоматично не си слагат по принцип. Може да ги изтриеш и на ново да ги сложиш драйверите на видео картата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си