.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Сянката на бившия!

    Значи имам си един бивш, с които сме си приятели секи ден си говориме некви базици работи, но не сме заедно. А си имам приятел и то сериозен, но проблема идва от там, че от много време не преставам да мисля за бившия си и това влияе много на връзката ми нико мога да имам интивност с приятеля ми нищо..Прибвах да не говоря с въпросния човек, но не се получи пак не мога да си го изкарам от главата ох...а сега дори се виждаме понякога и съвсем умирам.. дори едвам целувам приятеля си толкова ме е завладял този човек.. Какво да права дори и да не говора с него нищо не се оправя, а така се измъчвам супер много, а и приятеля ми мъча :(

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210
    Първо реши на кой от двамата държиш.Ако исбереш бившия си, скъсай с гаджето си.Ако предпочиташ да запазиш сериозната си връзка, прекрати отношенията с другото момче.
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  3. #3
    Ми с бившия и да искам неможе да имаме нищо повече, а дори да прекрата отношения с него не се получава пак си е там в сърцето и главата ми провбах с месеци не съм говорила с него, но...

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210
    Цитирай Първоначално написано от sladka_______
    Ми с бившия и да искам неможе да имаме нищо повече, а дори да прекрата отношения с него не се получава пак си е там в сърцето и главата ми провбах с месеци не съм говорила с него, но...
    Пробвай пак.Ако известно време изгубиш контакт с даден човек малко или много го забравяш или поне вече не ти причинява такива силни емоции.
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  5. #5
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Ами , ако наистина искаш да си с бившия си и не можеш да имаш нищо повече със сегашното си гадже , скъсай с него и тръгни с бившия .. Щом не тии излиза от акъла и вече не ти е приятно с приятеля ти , не виждам друг изход .. Пък и нали знаеш "Старата любов ръжда не хваща"
    Actions speaks louder then words .. >.<

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    2 108
    Цитирай Първоначално написано от sladka_______
    Ми с бившия и да искам неможе да имаме нищо повече, а дори да прекрата отношения с него не се получава пак си е там в сърцето и главата ми провбах с месеци не съм говорила с него, но...
    Все едно аз съм писала всичко това и по-горното пак ... и аз съм така и се чувствам адски кофти първо,че наранявам приятеля ми,а той не го заслужава.2ро - наранявам себе си и се измучвам.Незнам какво да ти кажа да правиш,че да го забравиш,защото аз самата се мъча вече повече от 3 години да забравя бившия си иии ... не мога.Но все пак ти пожелавам успех поне ти скоро да излезеш от тази кофти ситуация.
    Обичам те <3 !!!


  7. #7
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Време трябва ти време за да решиш заплетената ситуация


  8. #8
    Помисли си добре с кой искаш да си. Не ги разигравай и двамата така..

    и МОЛЯ ТЕ научи се да пишеш правилно, защото така е много трудно за разчитане
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си