.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Всичко се връща ... ПОМОЩ :(

    Здравейте. Пиша тук за пръв път, но просто съм в безисходица, няма с кой да споделя всичко, което ми се на сърце, може дори и тук никой да не обърне внимание на темата ми, но поне ще ми мине като си го кажа.

    1во нямам много приятели, щото всеки ден разбирам как всеки си говори яко зад гърба ти и на никой не му дреме за теб. Как всичко е само лицемерие, лъжа и позиорство. С родителите си се разбирам, но само за лафове, за смях. Те не ме познават достатъчно и не се опитват дори да ме опознаят. Не се интересуват изобщо от мен и не мога да споделям нищо с тях, щото не ме разбират. Но това са такива неща, с които съм свикнала вече. Проблемът ми е друг, ако може да се нарече проблем.

    Значи имам 1 много добър приятел, който си споделяхме всичко и сме много близки. В един момент усетих, че той има някакви чувства към мен. След всичко, което сме си говорили и споделяли аз осъзнах, че също имам някакви чувства, но не много ясни, в смисъл не точно обич като гадже,но не и приятелство. Беше толкова близо до сърцето ми. Виждахме се в даскалото и излизахме понякога заедно. Не сме се целували, нито нещо друго. Само се гушкахме и ми беше толкова хубаво в неговите прегръдки. Той се съсипваше заради чувствата си, а аз не исках да развалям приятелството и го отрязах.Известно време не си говорихме, дори се подминавахме. Аз търсех погледа му, но той ме отбягваше и един ден си поговорихме и той ми каза, че искал да мине време,за да се поуспокои и да се опита да подтисне чувствата си. Доказвал ми е колко знача за него и колко иска да бъде с мен. Наскоро започнахме отново да прекарваме адски много време заедно и се държахме много яко един с друг. Станахме по-близки и от преди. Той започна да ме привлича и аз постоянно търсех време, за да бъда с него. Дори не ходехме на даскало и висяхме по кафетата заедно. С него мога да бъда такава каквато съм, без да има задни мисли, без да е както при момичетата - да те обсъждат как си облечена или ква ти е прическата. И само като го доблежеше някоя се побърквах, както и той само като видеше, че си говоря с някой се дразнеше. Всичко беше толкова хубаво. Тъкмо вече бях сигурна, че най-после ще бъдем заедно и всичко ще е като по филмите - той се хвана с друга. Тръгна с една малка дрисла. И всичко се преобърна. Чувствам се много зле като ги видя заедно и как я прегръща. Все още си говорим и се опитваме всичко да е както преди между нас, но не се получава. Той постоянно е на тръни да не ни види някой и да й каже и вече не се държи с мен както преди. Страх ме е да не се превърже прекалено много към нея и да забрави за мен. Поговорих с него за всичко това, а той каза, че макар че си е променил държанието си към мен, аз винаги ще съм на 1во място за него и че тя не е нищо в сравнение с мен. Говорим си така и на следващия ден като го потърся той пак отбива номера, че е в час или че не може да излезне. Говори ми едни неща по телефона или в скайп, а на другия ден като се видим все едно нищо не е станало и все едно сме чужди. Вчера му казах, че искам всичко да свърши и да спрем да се чуваме да си пишем и да се виждаме, за да ми мине, за да забравя за него. Той каза че ме иска до него и че не иска да свършва всичко. Не издържам повече. Гадно ми е. Всички ме питат кво ми е и не мога да го споделя с никой, а така ми се иска да го изкрещя. Не знам кво да правя. Да се отдръпна ли от него? Не го искам, но май се налага. Сигурна съм, че връзката им няма да продължи дълго, но не съм сигурна, че след това всичко между нас ще се оправи както е било преди. Страх ме е да не го загубя. А като се замисля как съм постъпила аз предишния път - май всичко се връща. Чувствам се както той тогава. Моля за съвет.

  2. #2
    Еми, да права си всичко се връща, дори и да не е по същия начин.Еми поговори пак с него, само не разбирам, защо е с нея след като казва, че си му на първо място и те иска до себе си и знае, че имаш чувства към него.Кажи му, че не ти е приятно да го гледаш за друга и за това избора ти е да се отдръпнеш, ако той дойде при теб значи те обича.
    A.D.I.D.A.S.

  3. #3
    Сама си си го направила. Не може хем така, хем иначе. Не искаш да си разваляте приятелството, ама не искаш и да е с други. Няма да те чака цял живот, съжалявам.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  4. #4
    Именно това обесних, че тогава нямах кой знае какви чувства към него и сега точно когато са на най-високото ниво - нищо не може да стане. Не става въпрос, че не искам да е с други, а че искам да се изясним точно кво става между нас.

    Колкото до това защо той е с друга, а иска да е с мен - защото разбрах какви са истинските ми чувства след като те се хванаха, тоест дни преди това, но не му ги споделих. Не очаквах да стане така. Но има една приказка "Чак когато загубиш нещо осъзнаваш колко е значило то за теб"

    Знам че съм си го направила сама, яд ме е на себе си.

  5. #5
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Спокойно ,не се отчайвай ! Защо не му кажеш , че си влюбена в него и точно всички тези хубави думи , че обожаваш да си в прегръдките му и т.н. не ги кажеш на него ? Ще се зарадва и ще се убеди в това , че го обичаш .. Може би е тръгнал с тая "пикла" , за да се опита да забрави за тебе .. Излезте и си поговорете много сериозно и решете какво ще правите! Успех!!
    Actions speaks louder then words .. >.<

  6. #6
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Nai - pravilnoto reshenie spored men e da bydesh do nego .Kolkoto ida ti e gadno , kolkoto i da ti e krivo bydi mu PRIQTEL. Ta nali tova e nai - vajnoto v edna vryzka . Ako ostanesh do nego sym sigurna , che toi shte te oceni po dushevnost oshte poveche . A i shtom si sigurna ,che nqma da byde mnogo s drugoto momiche , ne riskuvai da go izostavqsh . Moje oshte poveche da se otdrypnete edin ot drug.Pogovori s nego , kaji mu naistina kakvo chuvstvash (ako oshte ne si govorila) i mu kaji , che shte go chakash kolkoto trqbva ,za da byde tvoi .
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

  7. #7
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Мдам... Всичко се връща рано или късно.
    Единственото, което можеш да направиш е да си до него и да му показваш, че го подкрепяш. Макар че наистина е странно след като казва, че те иска защо продължава да е с другата... Хм.. Може би те иска за приятелка знам ли
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  8. #8
    Със сигурност не ме иска само за приятелка, честно казано не мога да го разбера. Казва ми че съм идеална, че имам много готин характер, че съм перфектното момиче и че никога не е познавал такава като мен. А пък сега е с нея и забравя за мен.Между другото те с тва момиче са ходели и преди време. Може той самия да не знае какво иска. Говорим много за всичко, но за мен не достатъчно. Смятам наистина да спра да го търся, естествено както съм му казала и на него, аз няма да го оставя никога и винаги ще съм до него - дали като приятелка или като повече, той е много за мен, един от малкото, които ме оценяват и ме познават истински, но не искам да бъда 2рата, не искам да бъда лъгана и използвана. За тва ще се отдръпна за известно време ще видя как вървят нещата. Ще си проличи колко му пука на него за мен и дали не ме ебава само с тези думи. Чувствам се ужасно, но така трябва да бъде. Благодаря на всички за отговорите ви

  9. #9
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Какво е гадже?
    Гадже е [приятел] в имтивни отношения!

    Какво е приятел?
    [Приятел] е човек на който имаш доверие и си споделш на него!

    Само едно не разбрах!
    "а аз не исках да развалям приятелството и го отрязах"

    Как че го сасипеш, че го намразиш ли ?

  10. #10
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Не трябва да се обвинявяш,че така си постъпила преди с него.В края на краищата приятелството е по-важно от всичко останало.Според мен не си срешила,че си го отрязала.Преди време аз постъпих точно обратното и сега съжалявам.Тръгнах с един от най-добрите ми приятели,защото виждах,че той адски много иска да имаме нещо повече.4 месеца се опитвах да го приема за нещо повече от приятел,но не стана.Затова се разделихме и сега нищо не е както преди.Дори не може да общуваме,както когато бяхме приятели.Та както и да е няма да те занимавам с мойте глупости.Просто искам да ти кажа да се бориш за него.Явно вече си осъзнала,че искаш това,което и той.Точно така едва ли той те е превъзмогнал.Просто тази връзка,която има сега е начин да те забрави,но май не се получава.Говори с него и му признай какво чувстваш.Мисля,че това е най-доброто решение... Айде Успех

  11. #11
    Виж сега,аз имам подобна история даже малко по трагична може би,но си извадих една огромна поука!
    1.ЗАПОМНИ,ЧЕ ТИ СИ НАЙ-ВАЖНИЯ ЧОВЕК И ТРЯБВА ДА ИМАШ ДОСТОЙНСТВО!Не си заслужава да бъдеш с човек,който не знае какво иска!
    2.Контактите ти с него още повече влошават нещата и те объркват допълнително!
    3.Ужасно е да нямаш приятели,ама все пак не всички говорят зад гърба на другия!Просто тези дето си си мислила,че са ти приятели,де факто никога не са ти били!
    Бъди сигурна,че ще го забравиш постепенно!Времето лекува!Промени нещо в ежедневието си!Запълвай деня си с любими неща!Научи или направи нещо ново!Посвети се на нещо друго и стани най-добрата в него!
    УСПЕХ!
    Усмихни се

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    283
    spored men toi te e izostavil zashtoto ne e ubeden v tvoite chuvstva kam nego. trqbva mnogo seriozno da pogovorite i da mu kajesh vsichkite tezi priqtni neshta koito kaza na nas"che mn go obichash , che ti e priqtno s nego i t.n . ako toi naistina te obicha i darji da bade s teb shte izostavi neq i shte se varne. ako na nego veche si mu omraznala, sled nqkolko dena pak shte tragne sled neq i togava nqma smisal da se borish za nego-samo shte stradash. Sajalqvam no tova e sitinata)ot lichen opit go znam) Uspeh!!! (momche sam)

  13. #13
    i az sam popadala v sa6tata situaciq i da i pri mene taka stana parvo toi me haresvashe posle az pak nego i taka
    no mislq 4e trqbva da go zabravish ako tragnete i posle ako skasate 6te ti e mnogo kofti ama mnogo po dobre sega otkolkoto po kasno i da te boli pove4e

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Jingles
    аВе пиЧ ае некОй път на Кино ?
    ОК!
    КОга?
    СъбоТа?
    ОК!
    и по средата на филма викаш еди кой си и го целуваш и после от реакцията ше се разбере
    +1
    Живей така,че като умреш дявола да ти постави свещ!
    http://www.tagsmaker.com/your_image....1c25a18c42.jpg

  15. #15
    ами.. ти вече веднъж си го отрязала нали? Ами възможно е това мн да го е наранило и да си е втълпил че ти никога няма да имаш нещо повече от приятелски чувства към него. Ако е така дори и да забелязва промяната може би някак не смее да я приеме... страх го е да повярва че е така. А щом и ти си сигурна че тои още има същите чувства към теб най-доброто, което можеш да направиш е да му кажеш всичко. Всичко - че чувствата ти са се променили, че го обичаш, че искаш да бъдеш с него. Целуни го - целувката ще ти спести думите.
    Хайде успех и кажи какво е станало после
    "God knows the age of every tree and the colour of every flower,and he knows exactly how wide your shoulders are.And he'll never give u anything to carry,thats bigger
    than you can handle"

  16. #16
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    spodeli my,4e go haresva6 be,veroqtno i toi izpitva ne6o,kaji my,4e ne moje6 taka da go gleda6 s neq,toi 6e te razbere,nedei prekratqva vs kontakti s nego,taka 6e ti e po-trydno
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  17. #17
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    Ами като ще е като по филмите направи го както трябва. .. отиваш пред всички .. и му теглиш 1 целувка .. да видят всички .. ! гаранция .. ще стане още по интересно
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  18. #18
    Аватара на napalm
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Испания.
    Мнения
    204
    Не винаги всичко се връща.
    We fear no one and the law cannot do anything to stop us.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Кажи му/напиши му истината. Че си била твърде объркана или арогантна (а май и двете), за да разбереш, че си била влюбена в него. Че го искаш наистина силно. Че го обичаш.

  20. #20
    здравейте пак. той още като се хвана с тва момиче му казах какво изпитвам към него, така че знае истината от тогава още. вече всичко е различно той продължи да ме зарязва заради нея и когато му кажех край, че не искам повече нищо от него дори и да ме поздравява, той отвърна че не иска всичко да свърши така и че е объркан. Аз полудях тези дни почнах като малките деца да търся внимание от него, но го получавах за някви минутки, в смисъл говореше ми както преди за 5-10мин и в един момент прещракваше и край с хубавото държание. И снощи го попитах защо е така, поисках да ми каже всичко, което чувства и мисли, да се изясним и да се опитам да оправя нещата си и той ми отговори, че не може да ми каже нищо. След дълго настояване той ми каза, че вече не изпитва същите чувства към мен и много съжелява. Каза че чувствата му са по-слаби, но винаги ще съм в сърцето му. Тва ме нарани достатъчно и си изключих скайп без да му кажа нищо. Той ми писа смс, че се чувства като предател. Днес в даскалото ме видя и ме попита дали му се сърдя за нещо хах... и така тфа е сега ми е много гадно. Сигурна съм че той ще съжелява за всичко това, но тва е негово решение. Довечера ще отида в клуба, където ходихме обикновено и знам че той ще е там с нея. Ще се постарая да се държа все едно ми няма нищо, дори смятам да му покажа, че не ми пука като говоря или танцувам с някой друг. Искам да се почувства поне малко така както аз. Знам че не е много приятелско това и много добро...но неговото също не беше, като ме заблуждаваше така в началото на неговата нова връзка, като казваше че ме обича и т.н.т. ако още тогава ми беше казал да прекратим отношенията си и да не ми беше давал празни надежди сега нямаше да страдам толкова. Поне така си мисля....

  21. #21
    А и да ви попитам, според вас ква беше тая обич, която той забрави за 1 седмица? В смисъл аз не мога така да обичам някой както той ми го казва от ноември месец насам, и изведнъж да я забравя за 1 седмица... Май не е било точно обич, а привързаност, или е бил объркан, или просто се е ебавал с мен, макар че не ми се вярва за последното...? Може би просто не знае какво иска..

  22. #22
    Голям фен Аватара на Stan4o123
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    728
    da ti kaja vremeto , su4etano s malko muzika lekuva vsi4ko... mainata mu...

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    283
    [quote="shoshka"]здравейте пак. той още като се хвана с тва момиче му казах какво изпитвам към него, така че знае истината от тогава още. вече всичко е различно той продължи да ме зарязва заради нея и когато му кажех край, че не искам повече нищо от него дори и да ме поздравява, той отвърна че не иска всичко да свърши така и че е объркан. Аз полудях тези дни почнах като малките деца да търся внимание от него, но го получавах за някви минутки, в смисъл говореше ми както преди за 5-10мин и в един момент прещракваше и край с хубавото държание. И снощи го попитах защо е така, поисках да ми каже всичко, което чувства и мисли, да се изясним и да се опитам да оправя нещата си и той ми отговори, че не може да ми каже нищо. След дълго настояване той ми каза, че вече не изпитва същите чувства към мен и много съжелява. Каза че чувствата му са по-слаби, но винаги ще съм в сърцето му. Тва ме нарани достатъчно и си изключих скайп без да му кажа нищо. Той ми писа смс, че се чувства като предател. Днес в даскалото ме видя и ме попита дали му се сърдя за нещо хах... и така тфа е сега ми е много гадно. Сигурна съм че той ще съжелява за всичко това, но тва е негово решение. Довечера ще отида в клуба, където ходихме обикновено и знам че той ще е там с нея. Ще се постарая да се държа все едно ми няма нищо, дори смятам да му покажа, че не ми пука като говоря или танцувам с някой друг. Искам да се почувства поне малко така както аз. Знам че не е много приятелско това и много добро...но неговото също не беше, като ме заблуждаваше така в началото на неговата нова връзка, като казваше че ме обича и т.н.т. ако още тогава ми беше казал да прекратим отношенията си и да не ми беше давал празни надежди сега нямаше да страдам толкова. Поне така си мисля.... [/quote

    mnogo pravilno shte postapish s nego. pokaji mu che i toi ne znachiza teb tolkova mnogo . draj se malko na polojenie.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си