.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: простотия

  1. #1

    простотия

    ухиопшвщ

  2. #2

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    Когато обичаш даден човек,ти го обичаш заради неговото държание,постъпки,отношени я.А ти какво обичаш в него?
    това,че не му пука за теб ли?това,че ти е казал да правиш каквото си искаш? НЕ се унижавай,заради него.Може това да е негова шега,за да види дали ще му се хванеш наново.И да,той веднъж ти се е качил на главата и си му прощавала,спри се..защото както се вижда е започнал да прави каквото си иска.Сега го остави да прави каквото си иска,но без теб.Ще намериш друг,спокойно.Това не е любов.За какво ти е такъв човек ,имай си достойнството и не се занимавай с него!
    Аз така мисля.
    Руса кукличка

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Аз също ще подкрепя горното менние.
    От личен опит ти казвам , че нищо няма да стане....щом веднъж ти се е качил на главата и се е държал така ... па к ще е същото. Не си причинявай отново същата болка.
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

  4. #4
    Поговори с него. Прости му, но го предупреди, че ако се повтори не си много убедена, че ще му простиш. Обичаш го с цялото си сърце и се чудиш да ли да му простиш?!? Понякога се случва, че човек осъзнава какво е имал след като го е загубил, прости му и това е. Може пък да се получи нещо сериозно знаеш ли .....Успех!
    A.D.I.D.A.S.

  5. #5
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    ми аз пък не мисля че ше ти се качи на главата. Дръж на своето и като не му изнася да се спасява

  6. #6
    аз винаги слушам сърцето си и ако бях на твое място щях да излезна с него и ако ми обещае 4е няма да повтори същите грешки и видя 4е се е променил ще му простя и ще се пробвам пак с него.все пак любовта трудно се намира. помисли колко хора биха дали вси4ко да бъдат с 4овека когото оби4ат...а ти имаш тази възможност-да си с него.опитай пак...после може и да те нарани отново,но поне ще знаеш 4е си направила вси4ко възможно и вината не е в теб
    I can't stop myself from loving you <3

  7. #7
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Аз ако съм, ще му простя.
    Всеки заслужава нов шанс.
    Самоче винаги ще си имам една наум за този човек.

  8. #8
    да все пак.. тва ще е прошка за 3-ти път имаше няколко изневери .. аз помня една поговорка : Никога не прощавай на някого повече от 2 пъти.Първия път му прости,защото всеки греши.Втория път му прости,защото ти си добър човек.Ако има трета ситуация изискваща прошката ти идентична с първата и втората това вече е навик и подигравка с човечността! просто съм страшно раздвоена .. и + тва на нова година като се видяхме и той ми се хвърли да ме прегръща и аз му се дърпах и като си тръгнах се е целувал цяла вечер с едно момиче ...и след това ми вика ти нея изобщо не я сравнявай с тебе не го разбирам просто.. снощи ми наговори разни неща и аз ревнах

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от mmmishetooo
    да все пак.. тва ще е прошка за 3-ти път имаше няколко изневери .. аз помня една поговорка : Никога не прощавай на някого повече от 2 пъти.Първия път му прости,защото всеки греши.Втория път му прости,защото ти си добър човек.Ако има трета ситуация изискваща прошката ти идентична с първата и втората това вече е навик и подигравка с човечността! просто съм страшно раздвоена .. и + тва на нова година като се видяхме и той ми се хвърли да ме прегръща и аз му се дърпах и като си тръгнах се е целувал цяла вечер с едно момиче ...и след това ми вика ти нея изобщо не я сравнявай с тебе не го разбирам просто.. снощи ми наговори разни неща и аз ревнах
    ем..сама си прецени дали го оби4аш достатъ4но за да му простиш
    I can't stop myself from loving you <3

  10. #10
    Я,направо му бий шута!И аз бях в подобна ситуация и не си струваше и секунда от тия моменти Валкът козината си мени,но нрава НЕ!!Според теб човек,който те е нарянавал няколко път до сега дали ще спре?!Само думи ли са достатъчни?-Не мисля Toва,че се е целувал с други и натискал според мен не е нормално и не мисля,че заслужава още един шанс!МОят съвет е да помислиш малко за себе си и да намериш някое достойно момче за теб!Успехчета
    Lubovta e igra,a vsi4ki v neq zaobikalqt pravilata ;]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си