.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765

    Който знае нещо по въпроса нека да помогне

    Преди година ми правиха операция заради спукан далак.И като са ме рязали скед това са залепили срязаното а не е с шевове, ами е ЛЕПЕНО.
    Някой ако знае би ли ми казал този белег (от лепеното) дали ще изчесне след време и има ли начин или нещо да направя за да се махне някога ?
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Абе кво толкова ти пречи един белег, не мога да схвана... Толкова много хора имат белези и не им пука... Та ениуей, естествено, че ще остане белег! Това е разрез, кожата ти е била разрязана и после пак съединена... Няма особена разлика между тва дали ще ти я зашият, или ще ти я залепят... Белег ще има Ако искаш да го махнеш, събирай пари за пластична. Има и кремове, ама не съм много добре информирана относно тях... Чичко Гугъл знае всичко

  3. #3

    Re: Който знае нещо по въпроса нека да помогне

    Цитирай Първоначално написано от DoomShadow
    Преди година ми правиха операция заради спукан далак.И като са ме рязали скед това са залепили срязаното а не е с шевове, ами е ЛЕПЕНО.
    Някой ако знае би ли ми казал този белег (от лепеното) дали ще изчесне след време и има ли начин или нещо да направя за да се махне някога ?
    Брат, как така е лепено?! Ти луд ли си? Кво значи лепено?!?! С С200, Капчици, Поксиполове, как лепено?!?! Ако ти го бяха зашили, мислиш изгленик щеше да има там, не белег, м?!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    4ovek ti ni6to nemoje6 da mi pomogne6 kak mi govori6 za takiva lepila? ?
    tuk stava duma za drugo lepilo koito se izpolzva ot hirurzite

    neka ako nqkoi moje da kaje ne6to dopalnitelno ako znae
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  5. #5

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Тогава си помогни ти!!! Обогати си шибаната обща култура и разбери, че дори с нож да се порежеш малко по-дълбоко - пак ще имаш белег!
    Don't tell me what I can or can't do !

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    Тогава си помогни ти!!! Обогати си шибаната обща култура и разбери, че дори с нож да се порежеш малко по-дълбоко - пак ще имаш белег!
    мерси, че го каза ти...

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    abe kade sam kazval 4e nqma da ima beleg ???
    pitam ako nqkoi znae lepeno mqsto dali belega sled vreme iz4ezva i dali ima nqkakva terapiq - le4enie na tozi beleg. ako neznaete pone ne pi6ete gluposti ili ne6ta koito vaob6te nqma da mi pomognat
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  8. #8
    Аватара на InVic7us
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    раЯ.. (:
    Мнения
    176
    Има един гел, казва се "Контратубекс"-за всякакви белези. Разрови се в интернет и прочети, има много разказани случай, при които е помогнал. До колкото си спомням по аптеките се разпространява без рецепта от здравната каса. Айде и после кажи кво си направил :P
    Когато искам нещо няма сила,която да ме спре,а ако нещо ме спре,то значи или е невъзможно за постигане или не съм го искала достатъчно..:Pp~ [!]

  9. #9
    Щом е лепено би трябвало да се махне белега.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Щом е лепено би трябвало да се махне белега.
    Няма значение дали е лепено или е шито. Остава си белега ,ако не се прибегне до пластика или тоя гел ,който споменаха по-горе.

  11. #11
    ако не се махне пробвай с Контратубекс
    [imghttp://breathe.blog.bg/photos/26135/red_heart.gif[/img]

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от HyperBoy
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Щом е лепено би трябвало да се махне белега.
    Няма значение дали е лепено или е шито. Остава си белега ,ако не се прибегне до пластика или тоя гел ,който споменаха по-горе.
    Не винаги остава белег.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  13. #13
    С лепило до 5г. белезите изчезват.Ползвай крем за заличаване на белези (контратубекс има и още ама за този знам,че е ефективен).
    Йога и мъдрост

  14. #14
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Аз съм лепена точно на челото, в десятката. Това стана на 6 години и до ден днешен си има белег. Малък е, т.е. той се е свил малко, почти не се вижда, но е там. Контратубекс никак не ми помогна.

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  15. #15
    И аз като бях на 10 години ми сцепиха главата брутално"челото" и не ме шиха , ами ме лепиха ......... Не искам да те отчайвам но белега ми е все същия , а пък сега съм на 19. Така че тези глупости за лекарства не са вярни.....и аз сум се мазонтил ама мазонтил яко...... така че се примири......На мен тва ми е чара

  16. #16
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Който знае нещо по въпроса нека да помогне

    Цитирай Първоначално написано от DoomShadow
    Преди година ми правиха операция заради спукан далак.И като са ме рязали скед това са залепили срязаното а не е с шевове, ами е ЛЕПЕНО.
    Някой ако знае би ли ми казал този белег (от лепеното) дали ще изчесне след време и има ли начин или нещо да направя за да се махне някога ?
    Е то голям проблем!

    А ако би бил "шит" не зная дали имаш идея как би изглеждал днес?!

    След време само ти ще забелязваш осатъчният белег

  17. #17
    кфо се оплакваш аз имам белег на челото, ама си го харесвам имам и на ръката ама с него свиквам още

  18. #18
    Аз имам един на лявото бедро точно до онази работа..
    Следната случка : При братовчедите ми караме колело там с мноо приятели и аз гъзаря - карам прав без ръце /.....
    Засилвам се, ставам и .... нали голямата работа, ама кво става минавам през дупка (Майка и деба на Скапаната ни държава..) залитам надясно и назад - падам.
    За момент не усещах нищо от скороста на случилото се, но в последствие виждам че шортите са ми целите в кръв, цялата тумба тръгваме към брадчедите - при което аз забелязвам парче кожа на задната гума , Без да погледна кво е станало с крака ми тичам с мойте хора,към дома...
    Гледам некви меса се показват - аз вече паника - умирам
    Пристига от горния етаж съседа - лекар - успокои ме човека, но все пак искаше да провери точно какво има - и бръкна с пръст навътре като ми каза да кажа кога усещам нещо - Бръкна с целия си пръст и чак тогава усетих нещо да пипа крака ми и то тоя доктора май беше стигнал до кокала
    После 6 шева и 1 седмица висене само пред Компа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си