.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159

    Потърси ме отново..!?

    В доста странна ситуация съм.. обърках се..

    Значи някои навярно си спомняt историята ми от Нова година (накратко разделих се с приятеля си,който ми каза че обича още бившата си..) ..

    Та .. последните седмици Б. започна да ме търси пак. учи в друг град и събота и неделя си е тук само. Нямахме такива отношения след като се разделихме,смисъл ,че приятели - да ,но никога не ми е звънял така..когато е на компютъра ми пише винаги първи (РЯДКО СЕ СЛУЧВА) ,обажда ми се - тази седмица 3 пъти, пише ми смс-и сутрин и така цял ден си пишем.. ще ходя на хижа с класа си, той ще идва с нас (дълга история е защо,не съм го канила аз ) ..

    Просто се чувствам объркана,не знам какво иска ,защото или това са просто низ от случайности,или той отново иска нещо.. Дайте ми съвет..

    Момчетата да кажат гледната си точка.. от полза ще ми е..мерси предварително

  2. #2

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Добре де, а ти не казваш ти дали искаш да си пак с него.
    Ако не искаш ..... няма значение какво прави той - ти си поддържаш само приятелски отношения и това е.
    Ако обаче още имаш чувства към него - най-добре е да деистваш полека. Не бързай. Може би трябва да поизчакаш да видиш той до къде ще стигне. Ако той пак иска да е стеб- ще ти го покаже. Още повече, че ти казваш , че ще идва с вас на хижа...от това по-добро място за изясняване - няма.
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

  3. #3
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    Ами какво ще правиш ти си е твоя работа .. аз ти казвам че той не знае какво всъщност иска
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  4. #4

    Re: Потърси ме отново..!?

    Цитирай Първоначално написано от nencuHka
    В доста странна ситуация съм.. обърках се..

    Значи някои навярно си спомняt историята ми от Нова година (накратко разделих се с приятеля си,който ми каза че обича още бившата си..) ..

    Та .. последните седмици Б. започна да ме търси пак. учи в друг град и събота и неделя си е тук само. Нямахме такива отношения след като се разделихме,смисъл ,че приятели - да ,но никога не ми е звънял така..когато е на компютъра ми пише винаги първи (РЯДКО СЕ СЛУЧВА) ,обажда ми се - тази седмица 3 пъти, пише ми смс-и сутрин и така цял ден си пишем.. ще ходя на хижа с класа си, той ще идва с нас (дълга история е защо,не съм го канила аз ) ..

    Просто се чувствам объркана,не знам какво иска ,защото или това са просто низ от случайности,или той отново иска нещо.. Дайте ми съвет..

    Момчетата да кажат гледната си точка.. от полза ще ми е..мерси предварително
    Според мен е само заради тая хижа...просто иска да преспи с теб на хижата

    Щастлив е онзи ,който се радва и на най-малките неща в живота!
    http://zaka4ka.forumer.com

  5. #5

    Re: Потърси ме отново..!?

    Цитирай Първоначално написано от kifla
    Цитирай Първоначално написано от nencuHka
    В доста странна ситуация съм.. обърках се..

    Значи някои навярно си спомняt историята ми от Нова година (накратко разделих се с приятеля си,който ми каза че обича още бившата си..) ..

    Та .. последните седмици Б. започна да ме търси пак. учи в друг град и събота и неделя си е тук само. Нямахме такива отношения след като се разделихме,смисъл ,че приятели - да ,но никога не ми е звънял така..когато е на компютъра ми пише винаги първи (РЯДКО СЕ СЛУЧВА) ,обажда ми се - тази седмица 3 пъти, пише ми смс-и сутрин и така цял ден си пишем.. ще ходя на хижа с класа си, той ще идва с нас (дълга история е защо,не съм го канила аз ) ..

    Просто се чувствам объркана,не знам какво иска ,защото или това са просто низ от случайности,или той отново иска нещо.. Дайте ми съвет..

    Момчетата да кажат гледната си точка.. от полза ще ми е..мерси предварително
    Според мен е само заради тая хижа...просто иска да преспи с теб на хижата

    +1 .. да определено тук според мен има нещо такова .. как преди не те е търсил,а я сега хижа тва онова сигурно си е казал,че може да спи с теб..ама я кажи ти обичаш ли го имаш ли нещо към него ?
    You've got my head spinning


  6. #6
    Според мен иска да се съберете.Ако беше с бившата си,мислиш ли,че щеше да ти звъни,да ти пише смс-и и в скайп?Това явно си е неговия начин да ти покаже ,че иска да се съберете
    offline forever!

  7. #7
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Може и да иска да се съберете отново, може и да иска само да преспи с теб. Кое от двете сама ще разбереш по поведението му Щом си объркана явно и на теб все още не ти е безразличен
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Аз чуства си имам към него,обаче просто не искам отново да рискувам да се съберем (евентуално) и да сгафи нещо пак...

    Доколкото за хижата , още преди да разбере ,че ще ходим на хижа ми пишеше.. не знам.. за преспиването няма да стигне до там .. не знам.. аз също не съм безразлична,но се обърках съвсем..от една страна ми е приятно това негово държание,от друга не искам да е това,което започвам да си мисля,защото никога не бих му отказала...не мога да му устоя на този човек просто,въпреки всичко..

  9. #9
    Или в объркано момчето и незнае кво иска... или по точно не иска да е сам... или иска да прави секс с тебе
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  10. #10
    Повече от фен Аватара на Valhala
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    334
    Зарязал те е един път,дори да се съберете може да го направи пак... No mercy за такивааа,всичко под ножа
    Аз като момче,напълно сериозно ще ти кажа,че той се надява на нещо в тая хижа...
    Не е важно кой съм и от къде идвам,важно е какъв съм и на къде отивам...

    I believe the only thing we have to fear is the Fear itself...

    Мъж съм бе...тъп народ Това,че ника ми завършва на `а` нищо не значи...

  11. #11
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Случи ми се същото. Само че аз, наивна, чаках да ме потърси година и половина и той се сети тогава, когато вече бях щастлива с друг. Но се радвам, защото щях да направя огромна грешка.
    Та по темата: Не си сигурна какво става, така че ако той иска нещо ще разбереш. Тогава обаче се замисли дали наистина има смисъл? И дали утре няма да ти каже, че още обича бившата си! Бъди предпазлива.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  12. #12
    ne se obijdai no si zimi 1 kotia prezarvativi... ili e vidial 4e s tep e bil po dobre i se e vlubil na novo

  13. #13

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Тая вечер се държа особено добре.. Говорихме си и от бъзик на бъзик се разбрахме. Думите му бяха " Аз вече тебе те имам за голяма приятелка,всичко мога да ти кажа" ..

    Радвам се..не исках да е нещо друго,просто защото знаех ,че няма да мога да му откажа въпреки всичко...

  14. #14
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    А не си ли се замисляла, че в теб може да е видял голям и достоен приятел за уважение и за това и да те търси?
    Неприбързвай толкова със заключенията.

  15. #15
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: Потърси ме отново..!?

    Цитирай Първоначално написано от nencuHka

    Момчетата да кажат гледната си точка.. от полза ще ми е..мерси предварително
    Никъде не си споменала ти какво чувстваш в момента и какво искаш от този човек. Как да ти помогнем? По въпроса - независимо каква е ситуацията, като се опариш един път не пипай пак. Щото ако се съберете пак той ще знае че може да те пързаля както си иска. И ще го прави. Мъжка му работа, какво да се прави

    Но гледам че вече сте се разбрали.. Нищо аз си пиша, може пък някой да ме чете :Р

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  16. #16
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Цитирай Първоначално написано от curka87
    Добре де, а ти не казваш ти дали искаш да си пак с него.
    Ако не искаш ..... няма значение какво прави той - ти си поддържаш само приятелски отношения и това е.
    Ако обаче още имаш чувства към него - най-добре е да деистваш полека. Не бързай. Може би трябва да поизчакаш да видиш той до къде ще стигне. Ако той пак иска да е стеб- ще ти го покаже. Още повече, че ти казваш , че ще идва с вас на хижа...от това по-добро място за изясняване - няма.
    Напълно съгласна. Но ако той иска с теб - не трябва да ти показва, а да ти доказва. Защото све пак той е скъсал с теб, до колкото разбрах.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си