.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Какво да му пиша?

    Здравеите
    ще ви помоля за помощ защото няма кои да ми помогне...
    преди половин година се разделих с гаджето с което бяхме заедно почти 2 години.след като се разделихме не се чухме повече но скоро той ме потърси и ме попита защо толкова време не съм му се обадила.въпреки всичко той искал да останем приятели...сега аз искам да го потърся първа за да разбере че още държа на него но нз какво да му пиша как да започна всичко.дайте някакви предложения моля ви

  2. #2
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Миии пишеш му в скайп "Здрасти Как си " и ако пита,защо го правиш му кажи,че си разглеждала абонатите,засякла си го и си решила да му пишеш за да не каже пак,че не се сещаш за него
    Или му пусни едно сигналче и после му кажи същото или че случайно си объркала номера ... След това му казваш "Така и така сме почнали ... Как си,що си "


    Лично аз преди така правех и винаги се получаваше

  3. #3
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    ^ аха, браво, от недъгавото ти "как си що си" пича е разбрал, че още имаш чувства към него
    ахахахахахахахааахахаа
    евала

  4. #4
    3oPuTу е напълно права според мене ...
    Успех!

  5. #5
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    ^ аха, браво, от недъгавото ти "как си що си" пича е разбрал, че още имаш чувства към него
    ахахахахахахахааахахаа
    евала
    Хах ти си можела да пишеш и отговори различни от "каса бира и кило свинско"


    А щом е недъгаво,защо не дадеш по-компетентно мнение или въпроса е далеч от твоята компетентност?!

  6. #6
    ами съгласна съм с зориту няма смисъл още от ся да му изръсиш "обичам те още" глупаво ще е по-добре първо си по лафете виж той на кфа вълна е... започни с нещо просто "здравей кфо пр" и ако наистина те попита закфо му пиши "просто исках да видя как си" и тфа е не е толкова сложно

  7. #7
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    Сподели му че не знаеш кво да му кажеш и как решаваш проблема ... ефекта ще е потресаващ ...
    П.С. сори за хеита, днес съм в много добро настоение

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от LiL_MeoW
    Сподели му че не знаеш кво да му кажеш и как решаваш проблема ... ефекта ще е потресаващ ...
    П.С. сори за хеита, днес съм в много добро настоение
    [!][!][!] My heart really hurts..I think you broke it ! Thank you [!][!][!]

    Аз съм тази, с която невъзможното става възможно ..

    My Smile is My Style

  9. #9

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369

    Здравей????
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  10. #10
    Не можеш да признаеш на човек, с когото си имала 2 годишна връзка, че държиш на него?
    You're frozen
    When your heart's not open..

  11. #11
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    ^ Еми, ако са тръгнали на 11 години и сега са на 13 ще е логично. ^^

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712
    абе вие жените сте много зле! защо винаги късате с някой, и сте толкова убедени че не го искате, а след 4-5-6 месеца се осъзнавате и искате да се върнете обратно? ето това не мога да разбера, що за хора сте??? защо никога не сте сигурни и си играете с чувствата на хората, тва "край" и след няколко месеца "прости ми, сбърках" е много глупаво...

  13. #13
    Аватара на got2Bthe1
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В думите на хората ;)
    Мнения
    888
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Миии пишеш му в скайп "Здрасти Как си " и ако пита,защо го правиш му кажи,че си разглеждала абонатите,засякла си го и си решила да му пишеш за да не каже пак,че не се сещаш за него
    Или му пусни едно сигналче и после му кажи същото или че случайно си объркала номера ... След това му казваш "Така и така сме почнали ... Как си,що си "


    Лично аз преди така правех и винаги се получаваше
    +1 така деликаааатно ще се полу4и

  14. #14
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от BaiToq

    Здравей????
    ти си луд, тва вече не е на мода...
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  15. #15
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    А даваш ли си сметка,че той иска много от теб.. 2 години сте били заедно,а сега да сте приятели..или е егоист,или иска да е близо до теб,за да се съберете.

  16. #16
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Миии пишеш му в скайп "Здрасти Как си " и ако пита,защо го правиш му кажи,че си разглеждала абонатите,засякла си го и си решила да му пишеш за да не каже пак,че не се сещаш за него
    Или му пусни едно сигналче и после му кажи същото или че случайно си объркала номера ... След това му казваш "Така и така сме почнали ... Как си,що си "


    Лично аз преди така правех и винаги се получаваше
    Ето го отговора.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  17. #17
    Благодаря на повечето от вас че се опитаха да помогнат но някои от вас пишат без да знаят
    1-во не сме тръгнали на 11,точно тово че сме били 2 години заедно и след това в продължение на 6 месеца не сме се чували изгражда бариери между нас за това време и той и аз сме се променили и нищо не е както преди.затова незнаех как да започна...
    2-ро не е нужно момичетата винаги да са виновни за раздялата и те да късат,той поиска да се разделим.ние доста често мислим по-трезво от вас.
    така че моля ви не пишете глупости без да знаете

  18. #18
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Ако още го харесваш, по-добре недей му пиши. Но ако не е така - дайвай със "здравей" "как си" и такива подобни...
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си