.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55
  1. #1
    Голям фен Аватара на PoisoNGirL
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [BuRNinG-iN-HeLL]
    Мнения
    616

    вярвате ли...

    Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов.Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия.Това е най-важното в живота нали?Да намерите тази половинка за себе си...Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това?По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори...Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?!
    Ako nqkoi te popita kakvo e liubovta,kaji mu,che e mechta,koqto vodi do smyrtta!

  2. #2
    Винаги ще вярвам в истинската любов Просто с времето представите ми за нея леко се променят....
    If you want to know where your heart is... look where your mind goes when it wonders....

  3. #3
    аз вярвам ... но пък времето показва всичко
    [!][!][!] My heart really hurts..I think you broke it ! Thank you [!][!][!]

    Аз съм тази, с която невъзможното става възможно ..

    My Smile is My Style

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Вярвам... ама ще си остана само с вярата
    nicolepcd

  5. #5
    Голям фен Аватара на PoisoNGirL
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [BuRNinG-iN-HeLL]
    Мнения
    616
    имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?
    Ako nqkoi te popita kakvo e liubovta,kaji mu,che e mechta,koqto vodi do smyrtta!

  6. #6
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    ^даааааа
    Само, дето, с който и да го споделя всичко това, което изписа, ме реже с един доста остър тон "никога няма да намериш подобно нещо"
    Пука ли ти/ми.

    Вяра, надежда и любов

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Valhala
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    334
    I believe...
    Не е важно кой съм и от къде идвам,важно е какъв съм и на къде отивам...

    I believe the only thing we have to fear is the Fear itself...

    Мъж съм бе...тъп народ Това,че ника ми завършва на `а` нищо не значи...

  8. #8

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Плевен, България
    Мнения
    44
    Вярвам...

  9. #9
    Аватара на Sladyranna
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В сърцето му!
    Мнения
    318
    Вярвам..Това не пречи по пътя на мечтата да се отбиеш леко от пътя с не-толкова сериозна връзка за забавление, нали така (:


  10. #10
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Цитирай Първоначално написано от PoisoNGirL
    имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?
    Да... И когато ти отнемат този човек чувството на празнота е много болезнено.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  11. #11
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912

    Re: вярвате ли...

    Цитирай Първоначално написано от PoisoNGirL
    Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов.Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия.Това е най-важното в живота нали?Да намерите тази половинка за себе си...Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това?По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори...Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?!
    Ако това е истинската любов аз или съм я намерила или това не са признаците,които се проявяват,когато някой е истински влюбен
    Всеки път,когато чуя гласа му и настръхвам,губя си граматиката,ставам една миличка като малко котенце,усмихвам се постоянно,забравям всичките си проблеми,а когато го видя да се усмихва сърцето ми е готово да изскочи Да не говорим,колко щастлива ме прави,когато се притесни и не знае,какво да каже ... Прави се на приятно разсеян,почесва се там,където не го сърби и прави едни такива хубави муцинки или когато започне да ми говори милички неща (не,че не го прави постоянно,но ... :P) ... Общо взето всяко нещо в него ме прави щастлива ...




    Цитирай Първоначално написано от PoisoNGirL
    имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?
    Ммм може да се каже

  12. #12
    Хах,и аз вярвам всеки път като срещна ново момиче,ама после.....

  13. #13
    Голям фен Аватара на SkyEatsAirplane
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Dreamland
    Мнения
    574
    Цитирай Първоначално написано от venom0706
    Хах,и аз вярвам всеки път като срещна ново момиче,ама после.....
    същото ... вече не вярвам
    (#) ...thats a cookie...

  14. #14

    Re: вярвате ли...

    Вярвам в истинската любов и то силно.
    Разбира се, че това е най-важното в живота
    и нищо друго не може да го замени - нито
    пари, нито нищо..
    И съм си мислила, че искам да бъда с някой завинаги
    и това не ме е плашило, напротив - давало ми
    е сила и смелост, каквато никога не съм чувствала.

    PoisoNGirL, не е грешка, че искаш всичко в никакъв случай.

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    V MoQtA StAq
    Мнения
    647
    Винаги ще вярвам... Може би и сега вярвам, че съм я срещнала...
    Защото винаги щом затворя очи аз съм с теб, само с теб...


  16. #16
    На 19 съм, не съм открил любовта, не вярвам и да я открия, това са глупости, вече в тоз фалшив свят нищо истинско няма. Нито открих истински приятели, камо ли за любов..търся достатъчно, но знам, че изобщо не си заслужава...
    Живота е песен, внимавай как я изпяваш!

    http://friend.ipbfree.com FRIENDS FOREVER (H)

  17. #17
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Ем вярвам, разбира се! Аз я срещнах. С него сме сродни души (абсолютно 100%) и на мен представите ми за Голяма Любов и Сродна Душа съвпадат.

  18. #18

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712
    Цитирай Първоначално написано от mechtaq_za_teb
    Цитирай Първоначално написано от PoisoNGirL
    имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?
    Да... И когато ти отнемат този човек чувството на празнота е много болезнено.
    колко познато... но надеждата умира последна

  19. #19
    Сега като видях темата се замислих..Си4ките критерии съвпадат НО моятa любов е несподелена.Дали се 4увствам така заради предизвикателството да бъда с нея илииии е истинска любов хммм ще помисля по въпроса

  20. #20
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от hoobastank
    Сега като видях темата се замислих..Си4ките критерии съвпадат НО моятa любов е несподелена.Дали се 4увствам така заради предизвикателството да бъда с нея илииии е истинска любов хммм ще помисля по въпроса
    Би станало истинска любов, ако се съберете. Сега са чувства, ама Голямото чувство идва, когато сте наистина заедно. И за предпочитане повече от 4-5 месеца.

  21. #21

    Re: вярвате ли...

    Цитирай Първоначално написано от PoisoNGirL
    Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов. ДА, ВЯРВАМ... ДАЖЕ Я НАМЕРИХ
    Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия. ДА ЕЕ... СЪЩАТА!
    Това е най-важното в живота нали? РАЗБИРА СЕ
    Да намерите тази половинка за себе си... АХA

    Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това? AA? TОЯ ВЪПРОС НЕ ГО РАЗБРАХ.... :s
    По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори... АА? КВИ ПАРИ КВИ 5 ЛЕВА

    Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?! НЕ...
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Ем вярвам, разбира се! Аз я срещнах. С него сме сродни души (абсолютно 100%) и на мен представите ми за Голяма Любов и Сродна Душа съвпадат.
    Да ве...и аз така си мислех ама...възрастта си каза думата

  23. #23
    Ами да вярвам,че един ден ще намеря Голямата Любов или по-скоро тя ще намери мен :P И за това много не си давам зор сега,преди се измъчвах,че ми куца с мъжете и все попадам на неподходящи,обаче се замислих,че съм твърде млада за да ми пука чак толкова много-когато му дойде времето нещата ще се наредят от само себе си,или поне ще знам какво да направя

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Дам вярвам ,досега малко съм си променила представите ,но все пак :P

    "Един си остава в сърцето ,а всичко друго просто забавление"

  25. #25
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от kypo
    Цитирай Първоначално написано от mechtaq_za_teb
    Цитирай Първоначално написано от PoisoNGirL
    имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?
    Да... И когато ти отнемат този човек чувството на празнота е много болезнено.
    колко познато... но надеждата умира последна
    а ние като умрем педи нея, ко прайм

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си