.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1

    Заедно просто ей така??? (главно към момичетата)

    Това е поредната странна тема от моя страна Значи въпроса ми е малко странен, не искам да засегна никой, просто искам да Ви попитам дали Ви се е случвало или възможно ли е да сте с някой просто, защото мразите самотата и се възползвате от това, че той изпитва силни чувства към Вас? И давали ли сте си сметка, ако сте го правили какво е чувството в човека отсреща? Един вид да симулирате цяла връзка, просто защото се чувствате самотни??? И в края на тази "обречена" връзка мислили сте какво можете да причините на този човек?
    Любовта е сляпа и лудостта я води за ръка!

  2. #2
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Просто ей така?! Лично аз не намирам смисъл в това. Ако нямам чувства, няма да бъда с този човек.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  3. #3
    Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
    Stay up all night with the stars *

  4. #4
    да, но беше преди много години
    но въпросния човек си ми го върна, като ме заразя за другата си любов малко след това
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  5. #5
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от LittlePrincess
    Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
    +1. Това е егоизъм висша степен. Да оставиш някого с осакатено сърце, за да не ти е тъпо събота и неделя, а да има с кой да излизаш.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от LittlePrincess
    Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
    +1. Това е егоизъм висша степен. Да оставиш някого с осакатено сърце, за да не ти е тъпо събота и неделя, а да има с кой да излизаш.
    !

  7. #7
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от LittlePrincess
    Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
    +1. Това е егоизъм висша степен. Да оставиш някого с осакатено сърце, за да не ти е тъпо събота и неделя, а да има с кой да излизаш.
    !

  8. #8
    не съм имала такъв случай и никога не бих била с човек,към който да нямам чувства и да съм просто "ей така" с него,това си е чист егоизъм и подигравка към човек

  9. #9
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Каква е тая глупост ? Не съм го правила
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  10. #10
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    за момента да .. просто за изживяването секс-а ... и тнт .. но и 2 мата сме знаели че е за момента .. а да съм с някоя .. просто еи така за спорта ... не !
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  11. #11
    губиш си времето по този начин,а животът е кратък

  12. #12

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    НЕ!
    Руса кукличка

  13. #13
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025

    Re: Заедно просто ей така??? (главно към момичетата)

    Цитирай Първоначално написано от crushera
    Това е поредната странна тема от моя страна Значи въпроса ми е малко странен, не искам да засегна никой, просто искам да Ви попитам дали Ви се е случвало или възможно ли е да сте с някой просто, защото мразите самотата и се възползвате от това, че той изпитва силни чувства към Вас? И давали ли сте си сметка, ако сте го правили какво е чувството в човека отсреща? Един вид да симулирате цяла връзка, просто защото се чувствате самотни??? И в края на тази "обречена" връзка мислили сте какво можете да причините на този човек?
    И аз не мога да открия какъв е смисълът в "просто така" , но го правя може би несъзнателно...нали знаеш, когато си сам/а искаш някого и може би за това се възползваш от неговите чувства, без дори да се замислиш как ще реагира той на твоята безчувственост..и когато ти писне...го разкарваш без да се интересуваш от това как той ще го преживее, без да даваш смислени обяснения, защото това не може да се разбере от човек, който не го е правил.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  14. #14
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!

  15. #15
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Това, че няма смисъл, не означава, че никой не го прави. ;д Най-малкото в тоя форум половината 'плейбойчета' са на тоя принцип. Всъщност съм забелязала, че момичетата по-рядко си позволяват подобни връзки, най-често момченцата имат "ей така" преживявания. Не го казвам, защото съм момиче.

  16. #16
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!
    не е точно така човек..

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  17. #17
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от LittlePrincess
    Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
    +1. Това е егоизъм висша степен. Да оставиш някого с осакатено сърце, за да не ти е тъпо събота и неделя, а да има с кой да излизаш.
    !
    +++1!!!

  18. #18
    хм... интересен въпрос... ами лично аз не съм го правила, но познавам хора които са го правили.... поуката от приказката е, че насила хубост не става и, че няма как да отвърнеш със същите чувства на този човек..... това е супер голямо залъгване... така най-вече момчето което изпитва обич страда.... мислиш ли, че това не се усеща? единия те целува и прегръща с такава топлота, нежност и обич, а др просто еу така.... само и само да не е сама.... то няма как да стане.... това не е пълноценна връзка.... надявам се да отг на въпроса ти
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  19. #19
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!
    не е точно така човек..
    Еми така е за мен в повечето случаи...колкото и да е самотен човек,тва не е начинът,а и нараняваш човек,който държи на теб.

  20. #20
    Да, аз съм в такава ситуация в момента.. без майтап. Бях просто мн объркана, пък той мн държеше да тръгнем и... така. Разбрахме се след това, квото и да става да не се сърдим един на друг и да си останем приятели, както бяхме и преди да тръгнем.
    http://pleasehelp.hit.bg/
    ~Money, possession, obsession, present yourself, press your clothes... Comb your hair, clock in, you just can't win, just can't win!!! And the things you own, own you now!!!~

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!
    не е точно така човек..
    Еми така е за мен в повечето случаи...колкото и да е самотен човек,тва не е начинът,а и нараняваш човек,който държи на теб.
    че мн ясно, че е курвенско! играеш си с чувствата на хората.... и що ? просто за спорта..
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  22. #22
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!
    не е точно така човек..
    Еми така е за мен в повечето случаи...колкото и да е самотен човек,тва не е начинът,а и нараняваш човек,който държи на теб.
    съгласна съм, че не е тва начина, но има хора, които не се усещат и тва не сначи, че са курви, в смисъл такъв, че просто несъзнателно нараняват човека, който държи на тях, подтикнати от самотата си несъзнателно дават надежди на този който ги обича и т.н трудно е да го обясня но няма зн въпрос на мнение

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  23. #23
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    За вас всичко живо е курва. o_O Това, че използваш някой, не значи, че си курва.

    едит: Ква е тая цензура уе! :X

  24. #24
    Навремето бях така. Все си търсех авантюри, харесаше ми някой, а после... не ми беше интересен. 1 седмица и следващия. Сега го намирам за глупаво, но тогава бях малка.
    Курва не мисля, че съм била. Нито съм спала с някой от тях, нито манталитета ми е бил курвенски.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  25. #25
    Това да си с някого просто ей така е глупаво.Играеш си с чуствата на човека до теб и му създаваш илюзии за нещо нереално.Караш го да мечтае за невъзможното. Това е чиста проява на егоизъм.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си