.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    anonymous497065
    Guest

    Избор на лаптоп до 3500 лв

    Преди около месец пуснах тема в Компютри , уеб дизайн и програмиране, но така и никой не ми помогна.
    Ако може да ми препоръчате лаптоп до към 3000-3500 лв.Да е бял и не повече от 15 инча, предпочитам 13.Доколкото знам Apple е най-добрата марка, така, че бих искала да е на нея, Тошиба също е вариант.Да си има всичко.Ползвам го най-вече за интернет и филми.
    Благодаря предварително.


    *Липсва описателно заглавие! Грешен раздел!
    Точка 1 и 7 от Правила на форума.

    Редакция на MakeMeLaugh

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    за 3000-3500 и само за филми и интернет не си струва.
    Има и доста по ефтини, които пак ще са добре за тази цел и въпреки това ето няколко които са доста хубави

    http://laptop.bg/#/show/APPLE/12/

    http://laptop.bg/#/show/TOSHIBA/8/
    Raise your fist!

  3. #3
    anonymous497065
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    за 3000-3500 и само за филми и интернет не си струва.
    Има и доста по ефтини, които пак ще са добре за тази цел и въпреки това ето няколко които са доста хубави

    http://laptop.bg/#/show/APPLE/12/

    http://laptop.bg/#/show/TOSHIBA/8/
    И аз дотук стигнах.Темата е за конкретен лаптоп.

  4. #4
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    щом имаш кинтите http://laptop.bg/#/details/APPLE/12/200
    иначе http://laptop.bg/#/details/TOSHIBA/8/1680 е по хубав май/ ама не е бял
    Raise your fist!

  5. #5
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Най-добрата макра е Alien Ware,но не знам дали ги има в България,не ти препоръчвам Apple,защото от личен опит ти казвам,че не са хубави,а може да си вземеш Sony Vaio,поне са качествени.

  6. #6
    http://laptop.bg/#/details/APPLE/12/200
    аз пък подркепям Apple и тоя ми се струва точно каквото търсиш

  7. #7
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    http://laptop.bg/#/details/APPLE/12/200
    аз пък подркепям Apple и тоя ми се струва точно каквото търсиш
    Ти Apple имала ли си?Нищо особено,да не говорим,4е ако иска да играе разни игри,то трябва да са предназначени за Apple,software за Apple,не 4е е невъзможно да се намери,но знам за какво става въпрос,непрактично е.Сега всички си вземат Apple за да са модерни,гъзари и да се снимат с лаптопа си,който използват само за нет,да си качат снимката с логото на Ябълката и да са ехааааа.............

  8. #8
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    Цитирай Първоначално написано от Corporatedesign
    500 мнения!!!
    ти колко профила имаш, че се радваш на 500 мнения?
    Raise your fist!

  9. #9
    anonymous497065
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Corporatedesign
    спермичке гранясала
    Хаха, май имаш проблеми с нея?

  10. #10
    Нема угодия, за тая проклетия нахална...

  11. #11
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от Corporatedesign
    Цитирай Първоначално написано от DonnerWetter
    Цитирай Първоначално написано от Corporatedesign
    спермичке гранясала
    Хаха, май имаш проблеми с нея?

    Това е единствения лаптоп за теб
    ем е бел

  12. #12
    Не мога да разбера какви хора са това който зада си чатят в скайп искат да си купят лаптоп за 3 бона :О Аз за 1 ще си всема всичко необходимо
    Offtopic: PhotoShop е разработен за МАК Така, че има доста добър софт и за МАК
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  13. #13
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    Цитирай Първоначално написано от EroSennin
    Не мога да разбера какви хора са това който зада си чатят в скайп искат да си купят лаптоп за 3 бона :О Аз за 1 ще си всема всичко необходимо
    богати, хора, имащи пари!
    Raise your fist!

  14. #14

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Los Angeles
    Мнения
    312
    3 бона за лаптоп не си заслужават купи си някой някъде е по 1500лв. има много добри модели за кво ти ве тоя Apple от личен опит ще ти кажа че не е нищо особено а сега с сегашния ми комп се чувствам много по-добре пък и той си може всичко и не е за три бона
    За да промениш Света..първо промени себе си, защото ти си една малка част от него =]


    Не съм ЕМО!!!

  15. #15
    Не говорете против ейпъл. Аз преди много му се дразних, въпреки че имах доста опит от на един фр машинката, но след като майка ми си взе / макбоок еър /, хора мога да ви кажа, че това е най-доброто сработване хардуер-софтуер някога правено. Макинтоша издухва всичко, дори така любимия ми линукс.

  16. #16
    MacBook Air - пари на вятъра.

  17. #17
    И торбички. Найлонови.

  18. #18
    Или свещ, от тия малките, сплесканите...
    Така ще може да обработва в промишлени количества.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от SoFarSoG00d
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    http://laptop.bg/#/details/APPLE/12/200
    аз пък подркепям Apple и тоя ми се струва точно каквото търсиш
    Ти Apple имала ли си?Нищо особено,да не говорим,4е ако иска да играе разни игри,то трябва да са предназначени за Apple,software за Apple,не 4е е невъзможно да се намери,но знам за какво става въпрос,непрактично е.Сега всички си вземат Apple за да са модерни,гъзари и да се снимат с лаптопа си,който използват само за нет,да си качат снимката с логото на Ябълката и да са ехааааа.............
    Само ще ти кажа, че точно ако иска да играе разни игри, няма да има особен проблем. Умните компании и като цяло поне 90 % от тях си правят игрите съвместими и с Уиндоус, и с Мак, сещаш се, пазар е все пак. Ще е глупаво да се лишат така от печалбите, нормално че няма да се ограничават.

    Епъл са малко преоценени, макар че с майка ми винаги спорим на тази тема, а тя е по-запозната с това. Айподът за мен е нещо неособено, но откъм компютри не са зле. За игри и развлечение - не особено според мен (и звучи тъпо), но за по-бизнес ориентирани желания Маковете са по-добри като цяло.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  20. #20
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Alien Ware e перфектното решение!

  21. #21
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    авторката като има пари за ейпъл ще си купи!
    аз примерно нямам толкова пари, и като замина да уча някъде, ще си взема нещо хубаво и на по приемлива цена (за мен) със сигурност няма да е ейпъл заради парите, иначе ако имам кинти, не виждам причина да не си взема!
    имам приятел с лаптоп за 8 000, много е див точно на алиен, ама такива пари няма откъде да искарам и мога само да се радвам за него, сега това, че един има а друг няма не е повод да се караме.
    еми има си ейпъл айфон, ще има ейпъл лаптопче, да е жива и здрава

    а това, примерно тя да си искарва парите е глупост! на който му се налага, той да ги искарва, родителите й явно имат пари, това е добре. . . вярно е че други трябва да работят да си искарат пари за маратонки, телефон, комп. или нещо друго
    но това е нашия свят. Айде стига сте се карали.
    (100% сиг. че сега ще си получа дозата майни)
    Raise your fist!

  22. #22
    Alien-а са много добри машини, не че маковете неса може би най-стабилните но като цяло неме кефят Да като си купива игра ще трябва да гледа да е версия за мак софтуера и през 1 виртуална машина ще може да го подкара вярно малко по-бавно но ще може
    Като цяло бих си взел HP или Asus
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    авторката като има пари за ейпъл ще си купи!
    аз примерно нямам толкова пари, и като замина да уча някъде, ще си взема нещо хубаво и на по приемлива цена (за мен) със сигурност няма да е ейпъл заради парите, иначе ако имам кинти, не виждам причина да не си взема!
    имам приятел с лаптоп за 8 000, много е див точно на алиен, ама такива пари няма откъде да искарам и мога само да се радвам за него, сега това, че един има а друг няма не е повод да се караме.
    еми има си ейпъл айфон, ще има ейпъл лаптопче, да е жива и здрава

    а това, примерно тя да си искарва парите е глупост! на който му се налага, той да ги искарва, родителите й явно имат пари, това е добре. . . вярно е че други трябва да работят да си искарат пари за маратонки, телефон, комп. или нещо друго
    но това е нашия свят. Айде стига сте се карали.
    (100% сиг. че сега ще си получа дозата майни)
    аз пък те подкрепям напълно

  24. #24
    Apple
    Packard Bell
    Lenovo
    Dell
    HP
    Sony Vaio

    Може би така се подреждат като гледам статистики по форумите де като качество уж.

    Според мен намери си внос от някъде, няма смисъл толкова пари за лаптоп купен от БГ...
    Или ако все пак ще е от БГ, то ще е да речем Dell, щото другите са неоснователно надценени в БГ.
    Soni vaio разбрах, че май имали малко лош съпорт..

    Що не видиш новите модели на Dell XPS?
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  25. #25
    anonymous497065
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Що не видиш новите модели на Dell XPS?
    Защото сега съм с един от тях и не съм доволна изобщо.Капака се разпадна, държи се на едно от болчетата, преинсталирам уиндолса за 3 път и какво ли още не..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си