.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    на кратко за 3 момчета

    здравейте. моя проблем е следния: имам гадже от много дълго време, но харесвам още 1 момче. Той е супер сладък и чувствата май са взаимни. Нещо като любов от пръв поглед е. Имам много силно желание да го целуна. За жалост има и още 1 момче, с което се прегърнахме на 2рата минута след като научихме имената си. към него също изпитвам някакво влечение, но то е само сексуално. е кажете кво да правя моля ви!

  2. #2
    Ще разбиеш сърцето на този с който си в момента, ако го зарежеш и избереш някой от другите 2ма.
    С който най-мн искаш, с него. Кво ти пука, мани го ако не те кефи толко тоя

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Мисля ,че много не знаеш какво искаш ,и май накрая ще останеш без никой .Помисли за чувствата на приятелят ти

    "Един си остава в сърцето ,а всичко друго просто забавление"

  4. #4
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025

    Re: на кратко за 3 момчета

    Цитирай Първоначално написано от ijustwannaloveyou
    здравейте. моя проблем е следния: имам гадже от много дълго време, но харесвам още 1 момче. Той е супер сладък и чувствата май са взаимни. Нещо като любов от пръв поглед е. Имам много силно желание да го целуна. За жалост има и още 1 момче, с което се прегърнахме на 2рата минута след като научихме имената си. към него също изпитвам някакво влечение, но то е само сексуално. е кажете кво да правя моля ви!
    на колко години си?

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  5. #5
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Да верно на колко си
    ACϟDC

  6. #6

    Re: на кратко за 3 момчета

    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от ijustwannaloveyou
    здравейте. моя проблем е следния: имам гадже от много дълго време, но харесвам още 1 момче. Той е супер сладък и чувствата май са взаимни. Нещо като любов от пръв поглед е. Имам много силно желание да го целуна. За жалост има и още 1 момче, с което се прегърнахме на 2рата минута след като научихме имената си. към него също изпитвам някакво влечение, но то е само сексуално. е кажете кво да правя моля ви!
    на колко години си?

    на 16

  7. #7
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Държиш се като неква 13 годишна... като не ги познаваме какво да ти кажем кой да избереш ли...... Стой си със ония с който си сега ... по добре е защото г/д си знаете чуствата а с другия може да не се разберете ...
    ACϟDC

  8. #8
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025

    Re: на кратко за 3 момчета

    Цитирай Първоначално написано от ijustwannaloveyou
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от ijustwannaloveyou
    здравейте. моя проблем е следния: имам гадже от много дълго време, но харесвам още 1 момче. Той е супер сладък и чувствата май са взаимни. Нещо като любов от пръв поглед е. Имам много силно желание да го целуна. За жалост има и още 1 момче, с което се прегърнахме на 2рата минута след като научихме имената си. към него също изпитвам някакво влечение, но то е само сексуално. е кажете кво да правя моля ви!
    на колко години си?

    на 16
    и аз съм на 16 тва което си мислиш си е чиста проба лигавщина повярвай виждаш, че имаш доста възможности с няколко различни момчета и се раздвояваш между тях защото те е страх да не изпуснеш "Перфектния". Ако тръгнеш с едното момче ще те изгаря любопитството какво ли щеше да е ако беше тръгнала с другото момче...и накрая ще останеш без нито един от тях. Не съм суеверна, но вярвам в "От два стола, ще паднеш на земята" просто съм го изпитала така, че си стой с гаджето и ще си ок

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  9. #9
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Решение:
    1: С гаджето се връткаш насам - натам, "Обичкам си те миЛоОооуУуу"
    2: С воторото момче се мляскате много, ама много здраво и му завираш езика си чак го сливиците му
    3: С третото момче правиш "Гуш , Гуш, и накрая Муш в леглото"

    ...

    Аман.. не знаете вече какво искате ейй...

    Ми като имаш чувства към другото /2рото момче/ късаш с гаджето си, след това се е.беш със 3тото момче и се хващаш за гадже със 2рото..

  10. #10
    от написаното бях сигурна, че си на 13! то пък се оказа, че си на 16... ми какво да ти кажа.... вземи да мислиш с главата си не с други части на тялото!!! т.е. 3-рия отпада я си гледай приятеля и заеби другите! горкички съжалявам, но ще кажа, че той заслужава нещо по-добро.... мн курвенско мислене!
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  11. #11
    ПРСТОТИИ... попадала съм в същата ситуация и е кофти да избереш 1 от всичките уш добри вариянти, но избери... Избери този, който те кара да се усмихваш най-много и се чувстваш най-сигурна с него

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Ти не энаеш какво искаш,аэ ли да энам?Трудно ще стане.
    [size=7][b][u]fosse cos

  13. #13
    Аватара на got2Bthe1
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В думите на хората ;)
    Мнения
    888
    Това е вапрос които терзае милиони българи кои от тримата тряа избереш за тва щи кажа се метнеш от 5ия етаж ако може вместо да преебаваш толкжоа мом4ета ... бъди с 4овека с които си и му бъди вярна закво ина4е сте тръгнали??? А ако не го хар го зарежи и си избери друг. Моля те кажи м исамо как някои от форума ще знае как да ти помогне при условие 4е не казваш по4ти нищо за мом4етата?

  14. #14
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Мисленето ти е като на 12годишно разгонено псе , с извинение . Я се стегни .. Решавай кой от всичките искаш и остааш с него .. С един ходиш,2ри харесваш,с 3ти се целуваш,с 4ти се ебеш,с 5ти живееш .. Я се стегни и се дръж като голям човек!
    Actions speaks louder then words .. >.<

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Мене, ако ме питаш - нито един от тях не харесваш истински...
    nicolepcd

  16. #16
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Трябва да се засрамиш!
    еlsy

  17. #17

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    Ami...da ti go imam raztroqvaneto.Stoi si sus segashnoto gadje spored men....ili nz.razberi kum kogo sa ti nai-silni chuvstvata.Uspeh
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  18. #18
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Скарай се и с тримата и пусни тема във форума колко си нещастна.

    Девойке засрами се, и си опичай акъла. Пускаш питомното за да гониш дивото...

    А после момчетата били бройкаджии.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  19. #19
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105

    Re: на кратко за 3 момчета

    Цитирай Първоначално написано от ijustwannaloveyou
    е кажете кво да правя моля ви!
    порасни.;

  20. #20
    направете си 4-ка който не е съгласен или след това те остави изгаря и си избираш от отстаналите

  21. #21
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Izchukai se s tretiq, posle se celuvai s vtoriq (moje i v obraten red) , a nakraq napravi edna svirka na priqtelq ti , da mu dokajesh kolko mnogo go obichash!!!
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си