.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1
    Голям фен Аватара на beb4yy
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    888

    СлЕд една година?

    Обича ли сте се.... но сте се наранили и сега и двамата си имате отделни връзки ! Но пък другия още обича единия та въпроса е може ли ... ако оставиш човека да си отиде и след една година пак го потърсиш да ли ще е възможно нещатата да се възстановят и да започнете на чисто

  2. #2
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Всичко е: Соред зависи..!

  3. #3
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Maybe за 1 година човек може да се промени коренно!
    ACϟDC

  4. #4
    Както каза "myNameIsImmortal" ;]
    Дори живота е според зависи !

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    не искам да ти давам напразно надежди, въпреки че и аз съм в твоето положение (но не 1 година, а 2 месеца)
    честно, мисля че може, но трябва и двамата да искат. за това нещо трябват двама...
    а и зависи кой кого е скъсал, как, защо и тн

    и ти имаш една голяма прегръдка от мен

  6. #6
    Голям фен Аватара на beb4yy
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    888
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Maybe за 1 година човек може да се промени коренно!
    Питам защото неможах да открия отговор на този въпрос, а ме мъчи и си мисля дали да потърся един човек след една година можеби щом ме е обичал може пак да го спечеля?

  7. #7
    и мене ме мъчи този въпрос и не знам какво да мисля...полудявам

  8. #8
    Голям фен Аватара на beb4yy
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    888
    да!!! Казвайте още кво мислите...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    Цитирай Първоначално написано от beb4yy
    да!!! Казвайте още кво мислите...
    е ти кажи как се разделихте, защо и тн. пък после може да направим догадки, но ти си знаеш най-добре, все пак го познаваш този човек.

  10. #10
    Надеждата умира последна..

    Според мен има шанс.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  11. #11
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    HE

  12. #12
    хаа че познатооо! 5,6,7 клас тръгвах и късах с едно момче... обичах го тогава... но поради едни или други причини вече приключихме окончателно... минаха 2 години, в които ми беше мн трудно го забравя... той имаше връзки... казвам връзКИ! и аз също не съм била с един и след 2 години!!! в 10 клас вече... пак се взехме... и пак, че бях аз да го потърся! и ти кажа, че сме заедно вече 2 месеца... ето ти пример... всичко е възможно! нищо не губиш потърси момчето което обичаш! успех
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  13. #13

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    *Maina`City*
    Мнения
    178
    според мен шанс няма....веднъж разделиш ли се с някой след време и да се съберете нищо не е същото...
    When boys stop being assholes...I'll stop being a bitch... (sun)

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от mIsHeTy
    според мен шанс няма....веднъж разделиш ли се с някой след време и да се съберете нищо не е същото...
    и това го има...но има си и своите изключения! надеждата умира последна...
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  15. #15
    Аватара на LiloTa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    B`aDa`3aeDHo`C`Te5
    Мнения
    725
    ам..както вече някой каза "зависи" но.. Примерно аз съм в подобна ситуация и.. не след година,ми малко по-малко ще се опитаме отново да се съберем,стига чувствата да не са си заминали...Щото когато си с някой,и само ти обичаш е пълен тшк... И...ако чувствата ви един към друг не се изпарят,определно си мисля,че ще има шанс...Аааа и ако наистина сте държали един на друг...


    "Всеки среща самотата по пътя си,но за някой тя е целият им път..."

  16. #16
    има шанс, ако успееш да покажеш на човека че си се променил и причината, поради която сте се разделили е неоснователна..
    Сегашната ми връзка е такава.. виждали сме се известно време с момчето, но интересът от моя страна не беше много голям.. мина малко време имах дълга и изтощителна(психически) връзка - година и малко, но се разделих с въпросния човек и малкос лед това започнах да излизам с първото момче. Прекарах най-невероятните месеци.. виждахме се само събота и неделя но беше мн красиво.. всичко.. накара ме да виждам и да търся хубавите неща и страни на всяко нещо.. накара ме да бъда по-добра към хората, които ме обичат.. накра ме да се старая да съм по-добра в това което правя..

  17. #17
    Голям фен Аватара на beb4yy
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    888
    Благодаря ви нищо не губя ще опитам

  18. #18
    ЕЕ много е гадно така. ....решението,според мен, е ГЛЕДАЙ НАПРЕД.....не назад...а НАПРЕД

  19. #19
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Много зависи от чувствата - ако след тази една година и в двама ви все още има искра по-вероятно е да имате шанс, но както казаха и по-напред... за 1 година човек може да се промени коренно и накрая да се окаже, че не е това, което си обичала и искаш да имаш отново до себе си Все пак ти си го познаваш момчето, знаеш и отношенията ви какви са - прдполагам, че до след 1 година сама ще си наясно дали има смисъл да пробвате отново
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  20. #20
    Ако все още се обичате бихте се събрали въпреки всичко,но ако той държи на сегашната си връзка няма да я зареже. Ще ти кажа нещо лично,което доказва,че всичко е според зависи както споменаха по-нагоре:
    Ходех с едно момче 2 години и не ми се вярвя,че пак ще обичам така,сега имам някакви чувства към него.Като ме заряза не бях съсипана,а ядосана,после ентосиазирана и хлътнах по друг,докато не си дадох сметка,че го сравнявах с бившия във всяко едно отношение и въпрееки че сегашната ми връзка е 10 пъти по-добра пак нещо ми липсваше-ТОЙ,тогава настъпи истинската болка,защото осъзнах какво съм изгубила.Да вярно е,че не обичам сегашното момче по същия начин,но се привързах към него и не знам,но може би ако ми се наложи да избирам не бих се върнала при НЕГО,защото искам да дам шанс на тази връзка.СЕГА се усмихвам 4 пъти повече,разбрах какво е истинско щастие,въпреки че НЕ изпитвам онази истинска любов

  21. #21
    Голям фен Аватара на beb4yy
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    888
    Сега в мен болката е голяма този форум колкото и странно да звучи ми помага страшно много МЕРСИ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ съвети ако можех всичките бих ви събрала да ви черпа по едно

  22. #22
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: СлЕд една година?

    Цитирай Първоначално написано от beb4yy
    Обича ли сте се.... но сте се наранили и сега и двамата си имате отделни връзки ! Но пък другия още обича единия та въпроса е може ли ... ако оставиш човека да си отиде и след една година пак го потърсиш да ли ще е възможно нещатата да се възстановят и да започнете на чисто
    Според зависи, но по-скоро не. За такива неща няма как да ти отговорим адекватно

    А иначе - можеш да ни събереш.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  23. #23
    Голям фен Аватара на beb4yy
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    888
    И все пак ще си опитам късмета след една година ! П.п: екстра ма траа имам 1000 лв в мене та да ви почерпа

  24. #24
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Цитирай Първоначално написано от beb4yy
    П.п: екстра ма траа имам 1000 лв в мене та да ви почерпа
    Какво са 1000 лева между приятели

    (не бе ние сме скромни около 100-тина ще стигнат )

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  25. #25
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Възможно е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си