.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1

    Какво може да се направи по въпроса?

    Та проблема е следния. Лицето X и лицето Y се запознали в скайп и решили на еди си коя дата да се видят, но проблема бил че били от различни градове (град А у град В). Двамата били 1 за друг тъй като търсили точно човек с такъв характер. Та срещнали се лицето X и Y и си прекарали 3 хубави дена заедно. След като приключила визията си липсвали взаимно. След това лицето Х казало на лицето Y че известно време не искат да се виждат поради някакво странно чуство. Та кажете какво бихте направили вие ако знаете че това е човека който сте търсили толкова дълго време.

    П.П. Може да ви прозвучи като приказка ама си е действителен случай и бих искал да знам как ще постъпите. Моля бъдете сериозни в отговорите си.

  2. #2
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Решение: А+б.(у-х).А-у.б=Няма решение.

    По темата: Връзка от разстояние няма, или има ама много, това "чувство" е защото изневерил и просто го гризе съвеста!

  3. #3
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: Какво може да се направи по въпроса?

    Цитирай Първоначално написано от em1nem4o
    Та проблема е следния. Лицето X и лицето Y се запознали в скайп и решили на еди си коя дата да се видят, но проблема бил че били от различни градове (град А у град В). Двамата били 1 за друг тъй като търсили точно човек с такъв характер. Та срещнали се лицето X и Y и си прекарали 3 хубави дена заедно. След като приключила визията си липсвали взаимно. След това лицето Х казало на лицето Y че известно време не искат да се виждат поради някакво странно чуство. Та кажете какво бихте направили вие ако знаете че това е човека който сте търсили толкова дълго време.

    П.П. Може да ви прозвучи като приказка ама си е действителен случай и бих искал да знам как ще постъпите. Моля бъдете сериозни в отговорите си.
    Просто ще изчакам. За една връзка трябват двама човека. Ни повече ни по малко. Проблем е че сте от различни градове. А не можеш да насилиш някого да чувства любов и привързаност. Трябва сам да го поиска.

    Така че мой човек - седиш и чакаш.

    И само за протокола - Х е просто един/една от многото с които ще си паснеш перфектно. Така че не отдавай толкова голямо значение.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  4. #4
    Ако ми съставиш и уравнението, може и да ти кажа..
    Лично аз, ще бъда търпелива

  5. #5
    няма основателна причина поради която двама души които са един за друг както ти каза да не искат да се виждат..

  6. #6
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Цитирай Първоначално написано от Sharpay
    няма основателна причина поради която двама души които са един за друг както ти каза да не искат да се виждат..
    Освен ако реално не са един за друг.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  7. #7
    По темата: Връзка от разстояние няма, или има ама много, това "чувство" е защото изневерил и просто го гризе съвеста!
    Ми всъщност може да има но ще е доста трудно :/

    И само за протокола - Х е просто един/една от многото с които ще си паснеш перфектно. Така че не отдавай толкова голямо значение.
    Ми ако сметнем че 95% от момичетата са к**** то става така че Х е 1 от малкото с които ще си пасна

    Но да търпението е всичко. Ако човек е достатъчно търпелив получава това което иска и разбирасе стига да вярва в него.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Лицето Х и лицето У ако наистина искат да са эаедно,няма да вэемат решение да не се виждат.
    [size=7][b][u]fosse cos

  9. #9
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от em1nem4o
    Но да търпението е всичко. Ако човек е достатъчно търпелив получава това което иска и разбирасе стига да вярва в него.
    кой те излъга ?! и аз имах преди търпение / 4 месеца / и ядох мекия (хляб)
    Сигорно си още малка и по математика не си учила да решаваш задачи с "x" и с "у" ..

    И сега да ти кажа какво мисля аз..
    1во можеше да кажеш аз се запознах с едно момче, което не е в моя град.. а не да разказваш "историята" в 3то лице.. все пак по български език ттези неща се учат от 5ти клас.

    2ро: какво е това странно чувство ?! нещо напиращо в гащите му, което поради голямото простанство и скайп-а няма откъде да достигне до теб ли?! Няма такива чувства и такива филми ако изпитва нещо към теб няма да иска да има такива измишльотини и щуротии да се разделяте за определено време.. А можеби иска за времето в което сте режделени да се събере з някоя друга и да и раздели краката?! Хммм, въпрос на който не мога да отговоря..

    3то: Не приемай всичко казано от мен много навътре, просто разсъждавам.. така че по-добре земи хвани рейса или влака, иди до X-а в град А и му кажи всичко и за притисненията ти, а не да увиваш тук като куче, което се надява, че с времето всичко ще се оправи .. така че всичко е в твоите ръце..

    Успех

  10. #10
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Говори с нея.
    Actions speaks louder then words .. >.<

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Еми, освен да й дадеш нужното време... няма какво друго да направиш...
    nicolepcd

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Цитирай Първоначално написано от em1nem4o
    Но да търпението е всичко. Ако човек е достатъчно търпелив получава това което иска и разбирасе стига да вярва в него.
    кой те излъга ?! и аз имах преди търпение / 4 месеца / и ядох мекия (хляб)
    Сигорно си още малка и по математика не си учила да решаваш задачи с "x" и с "у" ..

    И сега да ти кажа какво мисля аз..
    1во можеше да кажеш аз се запознах с едно момче, което не е в моя град.. а не да разказваш "историята" в 3то лице.. все пак по български език ттези неща се учат от 5ти клас.

    2ро: какво е това странно чувство ?! нещо напиращо в гащите му, което поради голямото простанство и скайп-а няма откъде да достигне до теб ли?! Няма такива чувства и такива филми ако изпитва нещо към теб няма да иска да има такива измишльотини и щуротии да се разделяте за определено време.. А можеби иска за времето в което сте режделени да се събере з някоя друга и да и раздели краката?! Хммм, въпрос на който не мога да отговоря..

    3то: Не приемай всичко казано от мен много навътре, просто разсъждавам.. така че по-добре земи хвани рейса или влака, иди до X-а в град А и му кажи всичко и за притисненията ти, а не да увиваш тук като куче, което се надява, че с времето всичко ще се оправи .. така че всичко е в твоите ръце..

    Успех

    Човек разсмиваш ме Та по същество. 1-во момче съм. 2-ро 11-ти клас съм. 3-то проблема чесно казано за мен не е в разстоянието нито в това да изчакам дори и да се налойи да е 2 години защото според мене като се насабере всичко след тея 2 години ще е по сладко усещането Така че най - вероятно ти си от тоя тип момчета (не сам сигурен може и да греша) дет гледат се напъхат в гащичките на някое момиче . Та мисля че се оправих относно проблема ми. Може да заключвате темата или да я оставите за хора с подобни проблеми се ми 1.

    П.П. Мерси на всички за отделеното време
    П.П.2 От всичко което ми се е случвало да сега мога да кажа че когато си споделяме се чустваме много добре. За това мога да ви предложа да си говорите когато нещо ви тормози.

  13. #13
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от em1nem4o
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Цитирай Първоначално написано от em1nem4o
    Но да търпението е всичко. Ако човек е достатъчно търпелив получава това което иска и разбирасе стига да вярва в него.
    кой те излъга ?! и аз имах преди търпение / 4 месеца / и ядох мекия (хляб)
    Сигорно си още малка и по математика не си учила да решаваш задачи с "x" и с "у" ..

    И сега да ти кажа какво мисля аз..
    1во можеше да кажеш аз се запознах с едно момче, което не е в моя град.. а не да разказваш "историята" в 3то лице.. все пак по български език ттези неща се учат от 5ти клас.

    2ро: какво е това странно чувство ?! нещо напиращо в гащите му, което поради голямото простанство и скайп-а няма откъде да достигне до теб ли?! Няма такива чувства и такива филми ако изпитва нещо към теб няма да иска да има такива измишльотини и щуротии да се разделяте за определено време.. А можеби иска за времето в което сте режделени да се събере з някоя друга и да и раздели краката?! Хммм, въпрос на който не мога да отговоря..

    3то: Не приемай всичко казано от мен много навътре, просто разсъждавам.. така че по-добре земи хвани рейса или влака, иди до X-а в град А и му кажи всичко и за притисненията ти, а не да увиваш тук като куче, което се надява, че с времето всичко ще се оправи .. така че всичко е в твоите ръце..

    Успех

    Човек разсмиваш ме Та по същество. 1-во момче съм. 2-ро 11-ти клас съм. 3-то проблема чесно казано за мен не е в разстоянието нито в това да изчакам дори и да се налойи да е 2 години защото според мене като се насабере всичко след тея 2 години ще е по сладко усещането Така че най - вероятно ти си от тоя тип момчета (не сам сигурен може и да греша) дет гледат се напъхат в гащичките на някое момиче . Та мисля че се оправих относно проблема ми. Може да заключвате темата или да я оставите за хора с подобни проблеми се ми 1.

    П.П. Мерси на всички за отделеното време
    П.П.2 От всичко което ми се е случвало да сега мога да кажа че когато си споделяме се чустваме много добре. За това мога да ви предложа да си говорите когато нещо ви тормози.
    Много грешиш за myNameIsImmortal
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  14. #14
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    em1nem4o със 1вото исках да кажа, не че си в 5ти клас, а че тези неща се учат, но не се използват.. както направи ти..
    2ро да ти кажа не съм от тоя тип момичета - не ме познаваш.. от 1 пост не можеш по никакъв начин да разбереш що за човек съм..
    3то: смей се - смеха е здраве и что, но не на последно място: ти си продължавай така.. само че да знаеш че времето променя цвувствата, ти може да я чакаш 2 години, а тя може да те чака само 2 месеца.. така че ще ти кажа само едно: Успех и както казват във Star Wars и нека силата да бъде с теб..

    P.P. ThePowerOfLove мерси за подкрепата Преси

  15. #15
    Имортале ти още ли си тука бе човек Нарева ли се едно хубаво Продължаваш прекалено много да се вживяваш еминемчо радвам се, че си се оправил Но тея хави от разстояние не са много за предпчитане
    An Evil Man


  16. #16
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Никакъв шанс и аз съм бил така и нищо не става. Накрая се отказах и продължих напред

  17. #17
    Immortal прав си немога да съдя по тебе само като видя коментара . Няма да се хваля но ние си споделяме и мисля че ако иам акъл в главата си ще мога да си я запазя . Но вече казах проблема ми е решен.

  18. #18
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    А на мен ми е безкрайно интересно как успя да направиш оная статистика колко момичета са курви и колко не?
    Ама ако знаете колко ми сгрявате сърцето като прочета подобна простотия, иде ми да си прегърна монитора направо. ^^

  19. #19
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    И аз да подкрепя Иммортала. Личи си от километри че момъка е сериозен и свестен. Еминемчо - само от един пост можеш да разбереш що за човек го пише и колко акъл има в главата. Между другото знаеш ли как се прави статистика? Щото си говориш празни приказки. Да седиш на гюме е най-малкото лентяйство и страх да поемеш отговорност. За теб може и да не е проблема в разстоянието но за нея сигурно е. За тия две години тя може да се хване с трима и да ги скъса и пак да не разбереш. Съвсем лекичко те насочвам към неща, които може би не си забелязал. От където можеш да си направиш извода че само от тия 4 поста дето си надраскал набързо ми е ясно що за човек си, какво искаш и накъде ще тръгне вашата така наречена връзка.

    Просто си разсъждавам, не се чувствай длъжен да ми отговаряш.

    Със здраве

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  20. #20
    любовта от разтояние, не е любов! личен опит....
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  21. #21
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Просто чакаш,времето ще покаже.

  22. #22
    Хах. Ето че и вие си вадите грешен извод за мене . Вярно статистиката ми не е точна но имах предвид че свестните момичета са малко . И вече казах проблема ми е решен няма нужда да спамите. Но незнам защо продалжавам да ви обръщам внимание като голяма част от вас сигурно това целят

    П.П. Препоръчвам ви да гледате филма The Secret може да ви помогне малко :P

  23. #23
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Цитирай Първоначално написано от Presley
    Лицето Х и лицето У ако наистина искат да са эаедно,няма да вэемат решение да не се виждат.
    подкрепям
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  24. #24
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от em1nem4o
    Хах. Ето че и вие си вадите грешен извод за мене . Вярно статистиката ми не е точна но имах предвид че свестните момичета са малко . И вече казах проблема ми е решен няма нужда да спамите. Но незнам защо продалжавам да ви обръщам внимание като голяма част от вас сигурно това целят

    П.П. Препоръчвам ви да гледате филма The Secret може да ви помогне малко :P
    Ако мислиш че филмите намират решение ходи гледай Хитч та да се дообразоваш още млъко в начините на сваляне на момичета, и след това си пусни Man In Black за да разбереш как да се предпазиш от нападащите ни извъземни..

  25. #25
    Това смешно ли трябваше да бъде. Ако е така тогава че да не повториш вица . Та аз сам си образован. Нарочно писах по такъв начи че да го разберат "умници" като тебе . Някой хора просто незнаят каде да си покажат магариите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си