.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 102
  1. #1
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480

    На Горещия Стол е s3xy !

    Тъй като на InitialD, му е толкова голямо самочувствието, че да не отговаря на вашите "тъпи" въпроси, слагам s3xy на стола...
    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Име:
    Години:
    Град:
    Пол:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  3. #3
    Имаш ли сериозна връзка?
    С какво се занимаваш в свободното си време?
    Интересуваш ли се от политика и ако случайно да какви са политическите ти предпочитания- демократични, комунистически, патриотични или някакви други

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    хеее сладура ми тя


    Най-омразния ти предмет в даскало?


    Преодоля ли мъката по Евростар?

    Песимист или оптимист?
    Каква музика слушаш?
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  5. #5
    Смяташ ли се за конформистка?
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood
    Име: Илiнa
    Години: 14, почти 15
    Град: София
    Пол: женски

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Имаш ли сериозна връзка? не
    С какво се занимаваш в свободното си време? тренирам от 6 години модерен балет и художествена гимнастика
    Интересуваш ли се от политика и ако случайно да какви са политическите ти предпочитания- демократични, комунистически, патриотични или някакви други да си призная нищо не разбирам от политика :d

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от LiveFlower
    хеее сладура ми тя


    Най-омразния ти предмет в даскало? ооу история


    Преодоля ли мъката по Евростар? още се мъча, ама да речем да

    Песимист или оптимист? оптимист твърдо!
    Каква музика слушаш? мм всичко ама обичам хаусчета

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Смяташ ли се за конформистка?
    ох моля те, кажи какво е това

  10. #10
    да нямаш собствена позиция, всократце.

    за по-дълги и научни дефиниции цъкай уикипедии и прочие, има и множество експерименти към това.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    да нямаш собствена позиция, всократце.
    оо имам си позиция и мнение, ама не винаги това е мн хубаво

  12. #12
    XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден

    за да не е оффтопик : Дай пик

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от SableIsland
    XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден
    и защо така?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    Цитирай Първоначално написано от SableIsland
    XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден
    и защо така?
    Сега, каквото и да кажа ще прозвучи грубо, затва направо- елементарна си, а идеята на горещия стол е на него да сядят хора интересни и такива, с по-нестандартно мислене и лайфстайл. Не виждам с какво можеш да си интересна на болшинството потребители. Ако не съм прав ме опровергай(докажи противното).

  15. #15
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Скучно е, да...

  16. #16
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805

    Re: На Горещия Стол е s3xy !

    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Тъй като на InitialD, му е толкова голямо самочувствието, че да не отговаря на вашите "тъпи" въпроси, слагам s3xy на стола...
    Успех !
    Умри чорбар!!!


    Играй си на лексикон с децата ...
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от SableIsland
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    Цитирай Първоначално написано от SableIsland
    XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден
    и защо така?
    Сега, каквото и да кажа ще прозвучи грубо, затва направо- елементарна си, а идеята на горещия стол е на него да сядят хора интересни и такива, с по-нестандартно мислене и лайфстайл. Не виждам с какво можеш да си интересна на болшинството потребители. Ако не съм прав ме опровергай(докажи противното).
    преди да изкифлея бях сп интересен човек със мн нестандартно мислене за всичко ии на повечето им беше инт да ми слушат глупостите, ся просто не говоря толкова често, мястото и времето изискват промяна

  18. #18
    не е идеята да си нестандартен или по-различаващ се като другите ти слушат "глупостите". не се притеснявай, на този етап ти трябва дори и само желание за това - ако не го губиш, това е положителен фактор. малка си все още до някаква степен, има време да стане промяната в теб ти сама ще си определиш в каква насока

    сейбъл, съгласен съм, ала и без това толкова безинтересни хора минаха през стола, нека остане момичето. ще се намери аудитория, и така ще продължат нещата.

    =>

    коя ти е най-близката приятелка? или май я познавам..
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  19. #19
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от SableIsland
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    Цитирай Първоначално написано от SableIsland
    XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден
    и защо така?
    Сега, каквото и да кажа ще прозвучи грубо, затва направо- елементарна си, а идеята на горещия стол е на него да сядят хора интересни и такива, с по-нестандартно мислене и лайфстайл. Не виждам с какво можеш да си интересна на болшинството потребители. Ако не съм прав ме опровергай(докажи противното).
    Ми кой да сложа е ?
    Най-интересните във форума са сядали вече.Преди да сложа InitialD, съм се чудил сума ти време кой да сложа и s3xy каза, че иска.Оставяй я да се радва сега кво ти пука...
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  20. #20
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480

    Re: На Горещия Стол е s3xy !

    Цитирай Първоначално написано от InitialD
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Тъй като на InitialD, му е толкова голямо самочувствието, че да не отговаря на вашите "тъпи" въпроси, слагам s3xy на стола...
    Успех !
    Умри чорбар!!!


    Играй си на лексикон с децата ...
    Даже и дама пика ще викам...
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Оставяй я да се радва сега кво ти пука...
    Да се радва бе, ама и нас да зарадва с един пикчър

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    коя ти е най-близката приятелка? или май я познавам..
    дам, познаваш я, Деската е, няма като това момиче, просто нереално добра приятелка, през сичко заедно минахме и преди няколко дни се сетихме първи-втори клас кфи смешни бяхме и двете голям смях пада с нея <3

  23. #23
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    ^Ебати тъпака!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  24. #24
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    Цитирай Първоначално написано от SableIsland
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    Цитирай Първоначално написано от SableIsland
    XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден
    и защо така?
    Сега, каквото и да кажа ще прозвучи грубо, затва направо- елементарна си, а идеята на горещия стол е на него да сядят хора интересни и такива, с по-нестандартно мислене и лайфстайл. Не виждам с какво можеш да си интересна на болшинството потребители. Ако не съм прав ме опровергай(докажи противното).
    преди да изкифлея бях сп интересен човек със мн нестандартно мислене за всичко ии на повечето им беше инт да ми слушат глупостите, ся просто не говоря толкова често, мястото и времето изискват промяна
    Моля те светни ме как да си променя мисленето или по - точно как да "изкифлея".
    Хайде де не е нужно да говориш истината поизмисляй си малко де... Не се изздавай... За това казаха че си ясна и безинтересна. Всичко си казваш и то по най - скучният начин. Разчупи малко отговорите. А и ти сама искаше да си на стола.

    Хайде сега кажи мастурбираш ли и колко често?
    Какво мислиш за:
    -Ботев
    -Левски
    -Хитлер (примерно)
    -за кежуалс
    -за държавата ни и за положението и в момента
    -за гоце (георг парванка)
    -за серго (станишка)
    Сега кажи дали си се повлияла от чужди мнения и кажи дали имаш собствена гледна точка на нещата?
    Имаш ли идол и кой е той?
    Към какво се стремиш?
    Какъв е смисалът на живота?

    Айде давай на мен си ми интересна. Дай ми да разбера какво мислиш за тия неща.

  25. #25
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Хаха Kya ме разби
    По темата:
    Дай пик !
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си