.

Виж резултатите на анкетата: ПРАВИЛНО ЛИ Е СПОРЕД ВАС ?

Гласували
67. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

    36 53,73%
  • НЕ

    31 46,27%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Аватара на mozyk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    МОЗЪК
    Мнения
    152

    ЗА ЛЮБОВТА.

    ПОПАДНАХ НА ЕТО ТОВА:

    "ЛЮБОВТА НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОВА, КОЕТО ДАВАШ, И ОЧАКВАШ ДА ПОЛУЧИШ."

    КАКВО МИСЛИТЕ ВЯРНО ЛИ Е ?
    АЗ СЪМ ЦАРЯ, БУРЕНИ !!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Отговорих със "НЕ",защото във всяка връзка е различно.При някой двойки нещата вървят от добре към по добре а при други......няма да коментирам.

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    любов = пари

    я сиктер

  4. #4
    Наистина е индивидуално за всяка връзка, както каза x3eme. \/

  5. #5
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Не е вярно. Няма как една любов да е искрена, ако единия дава всичко за другия, а другия си вее парцалките и не дава пукната пара за тая връзка.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    ще ти кажа една реплика от един филм : "любовта не е само чувството на пеперуди в стомаха, а чувството да правиш винаги правилните неща за човека когото обичаш". не помня откъде го запомних, но ми хареса много

    всъщност не мога да го разбера въпроса ти

  7. #7
    глупости... казали са хората, че трябва да дадеш, за да получиш... било то примерно любов.... !!! и че не е важно какво вземаш, а какво даваш! къде пък го срещна това? мн тъпо ми са стори.... ако няой мисли обратното искам мн убаво да се обоснови
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  8. #8
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Бе и аз не мога да разбера идеята на автора.

    евелинке - не ми се започва дискусия, ама я се обоснови ти първо. Ако ми хареса - ще се включа с противоположната нагласа, ей тъй за спорта

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Бе и аз не мога да разбера идеята на автора.

    евелинке - не ми се започва дискусия, ама я се обоснови ти първо. Ако ми хареса - ще се включа с противоположната нагласа, ей тъй за спорта
    то се казва: "ЛЮБОВТА НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОВА, КОЕТО ДАВАШ, И ОЧАКВАШ ДА ПОЛУЧИШ."
    ми не е вярно защото нали именно даваш любов и следователно очакваш да ти се върне... даваш и ти се връща със същото... защо да няма нищо общо ? напротив има и то мн общо!
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Не е вярно. Няма как една любов да е искрена, ако единия дава всичко за другия, а другия си вее парцалките и не дава пукната пара за тая връзка.
    +1 ;)
    A.D.I.D.A.S.

  11. #11
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    то се казва: "ЛЮБОВТА НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОВА, КОЕТО ДАВАШ, И ОЧАКВАШ ДА ПОЛУЧИШ."
    ми не е вярно защото нали именно даваш любов и следователно очакваш да ти се върне... даваш и ти се връща със същото... защо да няма нищо общо ? напротив има и то мн общо!
    Не съм съгласна. Даваш любов защото я чувстваш и защото искаш да радваш човека към който изпитваш чувства а не за да ти я върне. То тогава любовта не е любов а търговия. В любовта даваш и ако ти се върне се радваш ако не ти се отвърне със същото се радваш на това че си изпитал чувството да обичаш някой и си го зарадвал.
    Поне аз така разбирам нещата.
    И ако някой попита - да, случвало ми се е да съм влюбена и загубена и да правя всичко само и само да може този човек да е малко по-усмихнат и весел нищо че най-често ми отвърщаше с безразличие. Аз го правех за НЕГО а не за себе си

  12. #12
    А истинската любов не е ли, когато обичаш въпреки всичко..? Когато обичаш човека просто заради самия него.. без да очакваш да получиш каквото и да било в замяна....? Когато обича... човек обича заради себе си.. Когато аз обичам... не очаквам отплата за това... следователно гласувах с "да".
    If you want to know where your heart is... look where your mind goes when it wonders....

  13. #13
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Мисля,че не.
    Не ми се обеснява защо

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Не е вярно , свързани са .Понякога във връзките ти очакваш да получиш същото ,което си дал и ти на партньора си ,редки са случаите ,в които не е така

    "Един си остава в сърцето ,а всичко друго просто забавление"

  15. #15
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Мисля,че не е вярно.Се пак в една връзка се опитваш да даваш любов и очакваш това и да получиш.Говоря за сполучливите връзки

  16. #16
    не
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  17. #17
    Вярвам в любовта, но не и в безрезервната такава! Всеки иска нещо в замяна. Дали го получава е друг въпрос. Я ми кажете, но честно - когато давате всичко за някой, не ви ли се иска да ви отвърне поне с мъничко обич? Ами искате, разбира се. Ето, че все пак не е като съвсем нищо да не искаме в замяна.
    В една връзка (не говорим за аз те обичам, ама ти мен не) даваш любов и уважение, както искаш и ти да получиш това.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  18. #18
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664
    Ами когато съществува любов няма как просто да не получаваш нищо,защото нещата са изцяло споделени.Както ти даваш твоята обич на дадения човек и ти пука за него,същевременно той трябва да ти отвръща със същото ако те обича истински.А да даваш нещо с идеята че искаш да получиш в замяна нещо материлано или прочие не важи в любовта.Поне за мен така стоят нещата
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

  19. #19
    пфф любовта не съществува колкото и да я търсим

  20. #20
    Аватара на mozyk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    МОЗЪК
    Мнения
    152
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Я ми кажете, но честно - когато давате всичко за някой, не ви ли се иска да ви отвърне поне с мъничко обич? Ами искате, разбира се.
    БРАВО, ПРАВА СИ. АЗ БИХ ВЕРЕН ВИНАГИ И ВИНАГИ БИХ ДАЛ ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ, НО И ОЧАКВАМ ТАКА И ДА БЪДЕ И ЗА МЕН В ЗАМЯНА, ВЪПРЕКИ ЧЕ ИМА МНОГО ТАКИВА ХОРА КОИТО НЕ ГО ОЦЕНЯВАТ...

    Цитирай Първоначално написано от SvEtIcAtA
    пфф любовта не съществува колкото и да я търсим
    НЕ БЕ ИМА Я, АМА ТРЯБВА ДА Я ТЪРСИМ, ВСЕ ЕДНО ДА КАЗВАШ ЧЕ НЯМА ЗЛАТО, ИМА ЗЛАТО АМА ТРЯБВА ДА РОВИМ ИЗ МИНИТЕ И ЯЗОВИРИТЕ И ДА ДЪЛБАЕМ И ДА СЕ МЪЧИМ МНОГО ЗА ДА НАМЕРИМ ЗЛАТО. АЗ ТАКА МИСЛЯ. ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ НАМИРАМ "ЗЛАТО" ВСЕ ОЩЕ А И ВСЕ ПО ТРУДНО СТАВА НА НАПОСЛЕДЪК АМА ЗНАМ ЧЕ ИМА "ЗЛАТО" ВСЕ ОЩЕ.
    АЗ СЪМ ЦАРЯ, БУРЕНИ !!!

  21. #21
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Очакванията, очакванията ще ни довършат.

  22. #22

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    кво е тфа любов?

  23. #23
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114
    това ,че даваш мн ен означава ,че ще получеш то просто е съдба
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Цитирай Първоначално написано от jane_17
    А истинската любов не е ли, когато обичаш въпреки всичко..? Когато обичаш човека просто заради самия него.. без да очакваш да получиш каквото и да било в замяна....? Когато обича... човек обича заради себе си.. Когато аз обичам... не очаквам отплата за това... следователно гласувах с "да".
    +

    Пример: ,,Аз обичам, но мен не ме обича!'' Неочаквам нищо, но продължавам да обичам толкова силно вече 1 година въпреки несподелената любов!
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    534
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    то се казва: "ЛЮБОВТА НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОВА, КОЕТО ДАВАШ, И ОЧАКВАШ ДА ПОЛУЧИШ."
    ми не е вярно защото нали именно даваш любов и следователно очакваш да ти се върне... даваш и ти се връща със същото... защо да няма нищо общо ? напротив има и то мн общо!
    Не съм съгласна. Даваш любов защото я чувстваш и защото искаш да радваш човека към който изпитваш чувства а не за да ти я върне. То тогава любовта не е любов а търговия. В любовта даваш и ако ти се върне се радваш ако не ти се отвърне със същото се радваш на това че си изпитал чувството да обичаш някой и си го зарадвал.
    Поне аз така разбирам нещата.
    И ако някой попита - да, случвало ми се е да съм влюбена и загубена и да правя всичко само и само да може този човек да е малко по-усмихнат и весел нищо че най-често ми отвърщаше с безразличие. Аз го правех за НЕГО а не за себе си
    Това ми е много познато ... Напълно съм съгласна с теб

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си