.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    Как да си хвана гадже?

    kajete mi kakvo da napravq kato vseko momi4e s koeto sam iskal da sme gadjeta mi e kazvalo po dobre da si ostanem priqteli

    Moderated by slun4ice
    т.1 от новия правилник
    Мнения на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

  2. #2
    Аватара на got2Bthe1
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В думите на хората ;)
    Мнения
    888
    Пи4 да не ти пука продължаваи нататък в смисъл не секи ден е Великден

  3. #3
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Ми оточни се за кое искаш да я фанеш, за гъза, за гърдите, за ръката.. отични се..
    Няма значение.. като решиш кое исках да хванеш протягаш ръка и квото фанеш стискаш и готово - фанал си нещо ..

    Има търсачка.. доскоро се обясняваха надълго и нашироко..

  4. #4
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    С въдица
    Actions speaks louder then words .. >.<

  5. #5
    мивсичките искат просто да сме приятели и ништо повече просто вече сам се отчял

  6. #6
    незнам кво да правя

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924

    Re: kak da si hvana gadje

    Цитирай Първоначално написано от berko
    kajete mi kakvo da napravq kato vseko momi4e s koeto sam iskal da sme gadjeta mi e kazvalo po dobre da si ostanem priqteli
    - да не се стряскаш от това и да не си задаваш такива излишни въпроси Просто приеми,че още не е дошъл момента и човека.

  8. #8
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Колко пъти ше повториш , че си отчаян,мили младежо? Тва го разбрахме, ама ми е мн интересно кво искаш да ти кажем ? Явно имаш проблем , помисли си кое не ти е наред и го оправи , толкова ли е трудно?Ако искаш дай аз да ида да сваля някое гадже вместо теб Тцтц Плюс тва такава тема вече има , така че си размърдай гъза и потърси .. Пфуу Ае лека вечер ;*
    Actions speaks louder then words .. >.<

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от vesSynkaa
    Колко пъти ше повториш , че си отчаян,мили младежо? Тва го разбрахме, ама ми е мн интересно кво искаш да ти кажем ? Явно имаш проблем , помисли си кое не ти е наред и го оправи , толкова ли е трудно?Ако искаш дай аз да ида да сваля някое гадже вместо теб Тцтц Плюс тва такава тема вече има , така че си размърдай гъза и потърси .. Пфуу Ае лека вечер ;*
    Може ви имаш предвид ръката
    A.D.I.D.A.S.

  10. #10
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612
    С ласо

  11. #11
    Ай всички сте оригинални кат турски анцугзи. Спрете с безсмилените коментари като: за гъза, за ръката, с въже, с ласо. Ако нямате какво да кажете по темата, по-добре нищто не казвай. Смешни сте ама не в добрия смисъл...
    Тhe rule of god is to live peacefully, but the rule of life is to do whatever you damn well please!

  12. #12
    Айде стига с тея тъпанарски въприси.
    И какво,да не мислиш,че някой ще ти каже КАК?Рецепта няма.
    Плюс това беэ ГАДЖЕ (как я мраэя таэи дума) животът продължава.
    Чудо голямо.
    И сигурно си на 13.Животът е пред теб.
    SMILE MORE OFTEN...

    u6imu6i@abv.bg - Ако имате някакъв проблем и искате да споделите,пишете на тоэи и-мейл.Гарантирам отговор при първа въэможност.

  13. #13
    с мерак
    [!][!][!] My heart really hurts..I think you broke it ! Thank you [!][!][!]

    Аз съм тази, с която невъзможното става възможно ..

    My Smile is My Style

  14. #14
    да ти кажа честно не сам на 13 много по голям сам от колкото си мислиш

  15. #15
    проблема ми е какво да направя да не ми казват да си останем просто приятели

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от berko
    да ти кажа честно не сам на 13 много по голям сам от колкото си мислиш
    Еми жалко.Въпросът,който си эадал ме наведе на мисълта,че си на 13.
    SMILE MORE OFTEN...

    u6imu6i@abv.bg - Ако имате някакъв проблем и искате да споделите,пишете на тоэи и-мейл.Гарантирам отговор при първа въэможност.

  17. #17
    Офффф аре спрете с тая тема. Дреме ни на колко си. Грозен си и туй е!!! Преживей го, играй WoW.
    Тhe rule of god is to live peacefully, but the rule of life is to do whatever you damn well please!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Prestigi0
    Офффф аре спрете с тая тема. Дреме ни на колко си. Грозен си и туй е!!! Преживей го, играй WoW.
    Их их Някой май се има за красавец а?

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Prestigi0
    Офффф аре спрете с тая тема. Дреме ни на колко си. Грозен си и туй е!!! Преживей го, играй WoW.


    хептен да са забие в тях с тоя WoW стига са са вайкал... казали ти там 2-3 и ти вече всички.... още си теен... целия живот е пред теб все ще срещнеш някоя... не са отчайвай нали това което не ни убива ми прави по-силни!
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  20. #20
    Намери си някоя, която няма да ти го каже

    Ти на колко си, че си се отчаял?

  21. #21
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    otivash pri nekoq kudeto si xar i kazvash ei piklo0 stavash mi gadje ili she te biem kat mache u direk i vednaga she se suglasi
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  22. #22
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    С САЛО!

  23. #23
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664
    Еми като маговете,взимаш една цилиндрична шапка и бъркаш вътре и ловиш едно гадже за ушите и си готов
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

  24. #24
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Цитирай Първоначално написано от Prestigi0
    Ай всички сте оригинални кат турски анцугзи. Спрете с безсмилените коментари като: за гъза, за ръката, с въже, с ласо. Ако нямате какво да кажете по темата, по-добре нищто не казвай. Смешни сте ама не в добрия смисъл...
    Така като те гледам не си дал някъв съвет на момчето , а?Недей ми обяснявай аз ква съм , като си толкова умен ае дай му съвет .. Не стига ,че влизаш само , за да качиш някое друго мнение , ами и капризи Ти дал ли си някъв отговор по темата , та ше ми казваш да спирам да коментирам ?
    Actions speaks louder then words .. >.<

  25. #25
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    Сваляш я..с тухла 4ка ислед тва я фаштай както искаш и където искаш

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си