.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45
  1. #1

    на 17 без фр

    вече съм на 17 а досега никога не съм имала приятел, пуснах темата специално към krem4eto и slun4ice, защото доколкото прочетох и те са чакали приинца си и искам да попитам дали сте съжалявали че толкова късно сте го намерили.освен тва приятелите ми ме смятат за идиотка, защото никога не съм била с момче дори и на среща, а какво остава за нещо повече

  2. #2
    Смяташ ли, че проблема е в теб?Затворен човек ли си?Имаш ли проблеми с общуването?Срамежлива ли си?...Падаш ли си по някой от твоя пол...?

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    Ami temata moje da ne e otnesena tochno kum men,no shet si izkaja mnenieto.Az bqh pochti na 16 kogato za 1vi put si hvanah gadje i to ne po koi znae kakvo jelanie ot moq strana.Na 17 si si i bez fr? Kakvo ti puka? Kakvo mislqt ostanalite??? Ako e zaradi tova ne se pritesnqvai vseki si e individualen.Nqkoi momicheta i momcheta po-kusno pravqt nqkoi nehsta ot prietite normi sega taka da se izkaja.Lichno spored men nqma povod za panika ili samosujalenie.Chesno kazano sled kato skusahme s 1voto mi gadje sled tova 7 meseca bqh samichka i to bez da mi puka kato cqlo za vsichko Ta tova ne e kraq na sveta taka che....Izvlichai polza ot drugite strani na jivota!!! Hayde Upseh
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  4. #4
    ми несмятам че проблема е в мен, имам доста приятели и лесно си общувам дори и с непознатите не съм лезбиика нито бисексуална.просто ми писна да гледам как всички са си намерили сродна душа а аз все сама си стоя

  5. #5
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeSmile
    ми несмятам че проблема е в мен, имам доста приятели и лесно си общувам дори и с непознатите не съм лезбиика нито бисексуална.просто ми писна да гледам как всички са си намерили сродна душа а аз все сама си стоя
    Ю ар нот алоун
    madafaka

  6. #6
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    Бре..тва дори и на среща да не си била..хм...ти,сама можеш ли да откриеш някаква причина?

  7. #7
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Ние не те познаваме, за да ти кажем какво не ти е наред. Защо не поговориш с някой приятел, нали ги имаш много. ^^

  8. #8
    на среща не съм била защото всички който са ме канили са разни плейбойчета дет само секс искат, а с приятелите си съм говорила много пъти всички казват че просто не съм намерила човека то си е така ама се пак странно ми се вижда

  9. #9
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    aft is right....тука е пълно е хейтъри няма смисъл понякога да се пускат теми защото доста от населението е ограничено и се движат по стандарти.
    madafaka

  10. #10
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeSmile
    на среща не съм била защото всички който са ме канили са разни плейбойчета дет само секс искат, а с приятелите си съм говорила много пъти всички казват че просто не съм намерила човека то си е така ама се пак странно ми се вижда
    това фактически значи че си свястна чакане му е майката, пък и щом прейбоичетата те канят заради секса евала бе мацка - хем свястна хем убава ^.^
    madafaka

  11. #11
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    Цитирай Първоначално написано от w0lf
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeSmile
    на среща не съм била защото всички който са ме канили са разни плейбойчета дет само секс искат, а с приятелите си съм говорила много пъти всички казват че просто не съм намерила човека то си е така ама се пак странно ми се вижда
    това фактически значи че си свястна чакане му е майката, пък и щом прейбоичетата те канят заради секса евала бе мацка - хем свястна хем убава ^.^

    ++
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Обади се на 0889338430
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  13. #13

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    Приятелите ти са тъпи,а ти още повече че им се връзваш. (нищо лично)
    Не ми е ясно какво те притеснява.Един ден ще срещнеш подходящия човек и може би ще бъдеш щастлива (което лично ти пожелавам)КАкво ,като си на 17,мислиш че ще останеш стара мома ли? о,моля ти се...в днешно време за всеки се намира половинка.Пък и 1000 пъти по-добре да си така,отколкото някоя 12 годишна курва,която се чуди с кой да си легне всяка вечер.Не трябва това нито да те трвожи,нито да те отчайва.Аз ,ако бях щях дори да се радвам!
    Руса кукличка

  14. #14
    накрай другите да мислят, че не си идиотка.... направи нещо с косата си... слагай там не мн грим само 2 тона... изгради си имиж знам ли... и ще почнат да те харесват... само не са прай на др... а бъди себе си направи нещо с живота си... без момчета къв живот бе ?
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  15. #15
    Аватара на beiho
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    isperih
    Мнения
    356
    Въобще можеш ли да прилъстиш момче и готова ли си да бягаш след него?Защото едва и ще ги впечатлиш с простички разговори

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeSmile
    на среща не съм била защото всички който са ме канили са разни плейбойчета дет само секс искат, а с приятелите си съм говорила много пъти всички казват че просто не съм намерила човека то си е така ама се пак странно ми се вижда
    Ако това е причината можеш само да се радваш Явно не си глупава и просто знаеш какъв човек искаш,а не скачаш при първия предложил си услугите
    Така че... горе главата. Така е по-добре.

  17. #17
    Миии предполагам, че знаеш - хубавите неща идват с времето, но все пак се замисли дали проблема не е в тебе! Не можеш да очакваш хубав, добър и точен отговор от нас при положение, че не си дала допълнително инфо. Ти като цяло не можеш да очакваш помощ за това в интернет. Дано поне първата ти целувка бъде с човека, който наистина искаш да потръгнат нещата!!! Айде, Успех \\//

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Punisherrr
    Ако това е причината можеш само да се радваш Явно не си глупава и просто знаеш какъв човек искаш,а не скачаш при първия предложил си услугите
    Така че... горе главата. Така е по-добре.
    +1

  19. #19
    Божеее колко познато ;] хмм може да се каже,че и аз съм г/д като теб с малката разлика,че съм си имала 3 гаджета за по 1 седмица т.е нищо сериозно ии това,че по купони съм с някое момче само за вечерта ( само целувки) и аз вече толкова се отегчавам като гледам всички около мен,че се обичат а аз някфа сама и прокажена ама такъв е живота аз също съм като теб имам много приятели лесно общувам и охажори си имам но явно още не ти е дошло времето както и на мен сигурно
    Music is my life

  20. #20
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: на 17 без фр

    Цитирай Първоначално написано от MakeMeSmile
    вече съм на 17 а досега никога не съм имала приятел, пуснах темата специално към krem4eto и slun4ice, защото доколкото прочетох и те са чакали приинца си и искам да попитам дали сте съжалявали че толкова късно сте го намерили.освен тва приятелите ми ме смятат за идиотка, защото никога не съм била с момче дори и на среща, а какво остава за нещо повече
    Ем, активизирай се малко авторке. Щото иначе идва само коня Момчета в твоя клас има предполагам, така че - деистваи

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    877
    Да ти кажа в това да си нямала гадже на 17 няма никакво особено геройство или трагизъм. Прекалено се филмираш. Познавам доста момичета, а и момчета като теб. Момичетата далеч не са зле, а момчетата ... , както и да е. Самата аз не съм имала гадже или не съм излизала на среща и съм на 16 и 8 месеца. Да ти кажа обаче мен далеч повече ме притеснява факта, че не съм се впечатлявала от никого(говорим за нещо повече от визия или чувство за хумор). Късмет.
    Don't worry, be happy!

  22. #22
    На мен честно казано ми писна да търся все принца на бял кон .... И не подбирам толкова старателно вече , а за тия дето само секс искат - ще го получат ма нанай .

  23. #23
    Предполагам, че каквото и да ти кажем ние пак ще се чувстваш по същия начин. Това е до нагласа.
    Иначе няма лошо да знаеш какво търсиш. Няма лошо и в това да не си готова да си легнеш с всеки. Отстоявай си принципите и подходящия човек ще се появи все някога. А относно възрастта ... това, че стандартите са други не означава, че ти трябва да влизаш в тях. Всеки човек си е различен.
    Сигурно и аз на твое място щях да се чудя дали проблема не е в мен, но мисля че просто трябва да изчакаш. Не насилвай нещата и всичко ще бъде ок.
    Знаеш ли кое е удивителното на камъка?
    Че той е твърд без да има нужда да бъде студен.

  24. #24
    Спокойно! За всеки влак си има пътници! И твоят ред ще дойде,може би,когато най-малко очакваш!
    ~ ЕлА Да ВидиШ Как Го ПраВим Във Варна !! ~

  25. #25
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    kanqt te playboicheta ??.... kato ne si izlizala s tqh ne moje da si sigurna che iskat samo sex ot teb zashto ne probvash... izlez s nqkoi ot tezi koito te kanqt moje bi shte namerish tova koeto tursish
    "Стилът никога не излиза от мода !!!"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си