.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Между Ада и Рая...
    Мнения
    276

    Чувствали ли сте се силни по отношение на любовта или .. не?

    И така мисля че въпроса е ясен ...
    ще дам пример с мен..

    ..С първата ми любов/момчето което ми показа реалния свят и ме научи да обичам/ бяхме УЖ заедно 8 месеца и ме заряза по най-нелепия начин на 14ти февруари .. това беше преди вече 2 години и аз го преживявах до скоро .. скоро ще рече до преди 5 месеца.. след въпросния 14ти февруари той ме наранява много пъти, но аз вече не го обичам подтиснах си чувствата и сега го утешавам по отношение на едно момиче което обича и заради което се разделихме, но те двамата по стечение на обстоятелствата не ходят..
    и сега се замислих колко съм силна без никаква болка в себе си да го отешавам за друго момиче, заради което се разделихме .. за мен това е голяма крачка ..

    и така на вас случвали ли са се подобни неща? излейте си душата..

  2. #2
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Еми и аз слушам за гаджето на момчето, което харесвам Нз..не ти разбрах много въпроса
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  3. #3
    Аватара на YellowZ
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    L.A.|NY..|..Miami..|..Philadelphia..|....St. Louis..|.. DC..
    Мнения
    87
    въпроса не е мн ясен ама се тая... живота си продължава тка че не ми пука мн...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Чувствам се идеално по отношение не любовта
    Нямам такива разочарования... не знам дали е късмет или просто внимавам с кой се захващам,но... добре съм си Имам точно това,което искам с точния за мен човек.

  5. #5
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Преди време се разделих с едно момче, което на няколко пъти ме нарани ужасно много. След това дойде момент, в който аз трябваше да крия чувствата си и да слушам за новите му забивки. Е не издържах и прекратих отношенията си с него. Тогава бях уязвима, но благодарение на решението си днес съм силна и нямам чувства към него. Човек сам определя кога да продължи! Всичко зависи от самите нас!
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  6. #6
    Ако съм обичала момчето не бих искала да слушам за сегашните му приятелки. Не го приемам за слабост. Готов ли си да слушаш за новите му гаджета, значи не си бил достатъчно влюбен/а в него.

  7. #7
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Мне не ми се е случвало на мене ,,
    Actions speaks louder then words .. >.<

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Между Ада и Рая...
    Мнения
    276
    Цитирай Първоначално написано от impression
    Ако съм обичала момчето не бих искала да слушам за сегашните му приятелки. Не го приемам за слабост. Готов ли си да слушаш за новите му гаджета, значи не си бил достатъчно влюбен/а в него.

    напротив за мен това е някаква сила.. защото за да си прекарал с някой супер много време и да си го обичал също .. а след това да слушаш за новите му забивки си е определно някаква силна психика поне аз така го възприемам .. но и зависи от човека дали държи на момчето/момичето .. защото ако държиш прекалено много на него/нея няма да искаш да го загубиш като приятел и ще слушаш за каквото и да било дори и да не ти се иска .. само за да го задържиш до себе си по някакъв начин .. аз така правех отначало докато в един момент чувствата ми изстинаха

  9. #9

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Когато ми е пукало за някой човек, бих го изслушал независимо за какво иска да говори или да се оплаква. Дори да е за бивши гаджета, настоящи или проблеми с глобалното затопляне.
    Don't tell me what I can or can't do !

  10. #10
    Голям фен Аватара на kukli4kata001
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Dreamland
    Мнения
    837
    По принцип като не харесвам никой,се чувствам най-силната,просто нищо не може да ме разруши.Обаче като има някой съм уязвима,просто мисълта за него ме съсипва,както е в момента,понеже е несподелена любов,поне засега - нядявам се,но пък когато го видя веднага се ухилвам и съм в чудесно настроние,но мисълта,че може би никога няма да е мой ме съсипва бавно..бавно! Но ако е споделена любов,човек е по-силен от когато и да било,любовта към любия човек те прави силен..та това е,което имам да кажа..
    She was both wise and stupid in the way that when life got hard she didn’t work through her problems; she just danced in her underwear alone in her room until they went away.

  11. #11
    Ако някой ме зареже по гаден начин, изобщо няма начин да поддържам контакт с него и да му позволявам да ме наранява. Че и да му помагам да си решава любовните проблеми!
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  12. #12
    Аватара на flix
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    225
    Доста пъти са ми са случвали брутално гадни неща в любовта...ама , к'во да се прави - умрял ли съм?Не :> Правя и аз мръсно и да не ме е*е :> Животът продължава

  13. #13
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Ми аз в момента все още обичам едно момче, но той е с друга и въпреки, че ме боли аз винаги съм до него и го утешавам, давам му съвети...държи се много яко с мене като са разделени, после почва да се отдръпва... И всеки път си казвам, че повече няма да правя така и да се самоизмъчвам, и всеки път го правя заради чувствата, които имам... Ако това ме прави силна...
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  14. #14
    Аватара на flix
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    225
    Цитирай Първоначално написано от GossipGirl89
    Ми аз в момента все още обичам едно момче, но той е с друга и въпреки, че ме боли аз винаги съм до него и го утешавам, давам му съвети...държи се много яко с мене като са разделени, после почва да се отдръпва... И всеки път си казвам, че повече няма да правя така и да се самоизмъчвам, и всеки път го правя заради чувствата, които имам... Ако това ме прави силна...
    малко ги има като теб , повярвай ми :> На тоя свят има адски много отмъстителни кучки , но като гледам - ти определено не си към тази група

  15. #15
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    flix винаги съм твърдяла, че отмъщението е кофти нещо и не решава проблемите. Не отричам, че на моменти ми се иска да му върна всичко дето ми причинява, но едва ли някога толкова ще се озлобя, че да го наранявам умишлено
    Доста мои приятелки ми казват, че съм много силна щом успявам да се държа все още и да търпя всичко това, но аз за себе си се чувствам слаба...Слаба, защото това трябва да спре, а аз не намирам нужната сила или воля, за да го спра. Просто чувствата ми надделяват всеки път, когато уж събера сили
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  16. #16
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Ами да,случавало ми се е,но не с конкретната ситуация.По съвсем други причини,но наистина се е случвало и аз съм оставала доволна от себе си.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Да. В момента ми се случва.

    След болката идва силата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си