.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    имам нужда от помощ!

    влюбих се в едно моиче,което познавах от около 3 години-винаги съм я харесвал,но за пръв път изпитвам такива чувства към нея!Тя си има гадже,но по мои наблюдения те не са в много добри отнушения в момента....
    като факт мога да спомена,че за последните 3 дни тя ме измъкна от 3 много гадни ситуации ей така безкористно :P ...това едва ли някакъв особен знак,но при тези чувства,които имам към нея всяка нейна реакция ми изглеждт като знак....
    нямам представа какво да направя-не искам да действам прибързано без стратегия,защото имам горчив опит от това,а и сега докато тя все още си има приятел едва ли директното ми разкриване ще помогне особено....
    като цяло мога да кажа,че нямам особен опит с момичетата и незнам много за тях,така че моля бъдете по-конкретни .....

  2. #2
    Като за начало говори с нея за връзката и - как вървят нещата,как приятеля и се отнася към нея, щастлива ли е? Може да се окаже, че всъщност изобщо не се разбират, но е с него само, за да не е сама. Глупаво е, но не е изключено. Успех и по-смело! \/
    Слушам тежка музика, за да ми е леко на душата!


  3. #3
    незнам не е ли малко досадно така да питаш някое момиче за оптегнатите и отнушенията с нейният приятел...незнам според мене ще ме отреже по тази тема....и да попитам също какво мислиш тия "услуги" които направи за мен значат ли нещо....също искам да кажа,че преди няколко години бяхме в лоши отнучения заради една моя издънка .....

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от medvih
    незнам не е ли малко досадно така да питаш някое момиче за оптегнатите и отнушенията с нейният приятел...незнам според мене ще ме отреже по тази тема....и да попитам също какво мислиш тия "услуги" които направи за мен значат ли нещо....също искам да кажа,че преди няколко години бяхме в лоши отнучения заради една моя издънка .....
    Това, че си мислиш, че ще те отреже, не значи, че ще те отреже. А и ако се скатаваш и си траеш има голям шанс някой "по-досаден" да ти я отмъкне под носа.
    Слушам тежка музика, за да ми е леко на душата!


  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    на психиатър ли се лекуваш?

  6. #6
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    на психиатър ли се лекуваш?
    Недей така, момъка тепърва ще започва да ходи

  7. #7
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Има си гадже?
    Ми кво искаш тогава?
    Да развалиш връзка може би?
    За теб може да е знак , ама не е .
    Actions speaks louder then words .. >.<

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Остави отнУшенията им на тях самите.
    [size=7][b][u]fosse cos

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Presley
    Остави отнУшенията им на тях самите.
    Човека е прав
    What i can say im livin for my baby but i can't figure out why im at my temple with this gun ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си