.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    Обича ли я ?

    Значи историята е следната .. Той си има гадже от около 6 7 месеца , толко някъде .. И преди да тръгне с нея сме имали нещо , почти се стигна до секс , но почти ! .. И сега един ден нали си пишем , щото си останахме приятели и се ебаваме да си ходиме на гости .. И наистина това стана .. Отидох му на гости и се случи каквото се очакваше .. За нищо не съжалявам , беше ми много хубаво .. А в същото време той ходи с друга .. Това между нас се повтори и така няколко пъти .. Не изпитвам чувство за вина , но той един път каза нещо от сорта на " Леле аз съм много тъп" , но пак си направихме това , което искаме .. Са може да звучи много долно за нас двамата , но се поддадох на изкушението и съвестта не ме гризе .. Но друг ми е въпроса дали той я обича или какво има към нея .. Като имаме предвед , че тя си му пуска . но в същото време е и с мен ;]] ..
    - Спомни си кой съм и какъв съм ..
    -Помня те , но очевидно ти самият не помниш себе си ..

  2. #2
    А иначе това в подписа ми не е вярно дето пише " Заедно от един колко си време " .. Просто не става да се махне ;]]
    - Спомни си кой съм и какъв съм ..
    -Помня те , но очевидно ти самият не помниш себе си ..

  3. #3
    кефиш ме Пича ни тебе ни нея обича само си праи кефа. Тва мога да ти кажа.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от LudoMlado
    кефиш ме Пича ни тебе ни нея обича само си праи кефа. Тва мога да ти кажа.
    Хихи ми че то и аз си правя кефа обаче щот уж много я обича .. Пък каква обич
    - Спомни си кой съм и какъв съм ..
    -Помня те , но очевидно ти самият не помниш себе си ..

  5. #5
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Е на теб к'во ти пука,какво изпитва той към нея?!
    Нали на теб така ти е добре ... Явно и на него му харесва ...
    Гледай си живота и не бери грижа за другите

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Е на теб к'во ти пука,какво изпитва той към нея?!
    Нали на теб така ти е добре ... Явно и на него му харесва ...
    Гледай си живота и не бери грижа за другите
    Е евала :P ..
    - Спомни си кой съм и какъв съм ..
    -Помня те , но очевидно ти самият не помниш себе си ..

  7. #7
    мии добре де като го прави с теб и му е приятно и т.н.,защо си ходи с нея,ами тя ако разбере...никак няма да и стане приятно,не е ли по-добре да поговориш с него и да му кажеш да реши коя иска,защото не виждам причина така да постъпва с приятелката си при положение,че всичко уж върви добре,но май той харесва теб незнам...Поговорете следващия път когато се видите преди да се нападнете

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Balmy_I
    мии добре де като го прави с теб и му е приятно и т.н.,защо си ходи с нея,ами тя ако разбере...никак няма да и стане приятно,не е ли по-добре да поговориш с него и да му кажеш да реши коя иска,защото не виждам причина така да постъпва с приятелката си при положение,че всичко уж върви добре,но май той харесва теб незнам...Поговорете следващия път когато се видите преди да се нападнете
    Не може всички винаги да са победители. Случват се такива неща, на оня му е добре на нея й е добре а оная другата хич нищо не знае даже пък и да разбере момчето 100% нема го интересува а наща мачка няма нищо общо с нея така чееее

  9. #9
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    направете 3ка.. това ще му хареса още повече..

  10. #10
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Уф това е много гадно... Ти казваш, че не ти пука, но все пак се опитай да се поставиш на мястото на другото момиче - ако твоят приятел действаше така как щеше да се почувстваш?
    След като не те интересува факта, че той е обвързан какво значение има дали обича приятелката си ? Щом й изневерява по-вероятно е да не я обича. Ако питаш мен пича просто си прави кефа и с двете ви, но не му пука за нито едната
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  11. #11
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    Може и да я обича, но явно му липсва нещо в нея което намира в теб. Не си прави илюзии че ще бъдеш с него!!! Моментна страст може да се повтори може и да не...но мой съвет е да не бъдеш последната дупка на кавала !!!

  12. #12
    На теб пука ли ти какво изпитва към нея?
    Ако положението те задоволява, и не искаш нищо повече от него, освен да се виждате за едно бързо "чук" парти, си свиркай и да не ти пука. Ако вече искаш връзка от него, това променя играта ти. Иначе какви са му отношенията с другата си е лично негов проблем.
    http://zrockbg.com - 89.1 MhZ

    Не съм се изкачил на върха на хранителната верига, за да ям домати и краставици

  13. #13
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    Цитирай Първоначално написано от summerlove66
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Е на теб к'во ти пука,какво изпитва той към нея?!
    Нали на теб така ти е добре ... Явно и на него му харесва ...
    Гледай си живота и не бери грижа за другите
    Е евала :P ..
    evala 4e te potupa po gurba li? edva li q obi4a po skoro sig ima simpatii kum neq ..ako q obi4a6e ti nqma6e da igrae6 takava rolq...i vse pak 6tom tq mu e gadje a ne ti zna4i s ne6to e po dobra ot teb.No 6tom ti nqma6 4uvstva kum nego zna4i ne ti puka.Ina4e dano da ti se vurne tupkano da hodi6 s nqkogo i toi da se 4uka s druga zad gurba ti!


    Cruel Intentions

  14. #14
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Цитирай Първоначално написано от XXX_f
    Може и да я обича, но явно му липсва нещо в нея което намира в теб. Не си прави илюзии че ще бъдеш с него!!! Моментна страст може да се повтори може и да не...но мой съвет е да не бъдеш последната дупка на кавала !!!
    Напълно съм съгласна.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  15. #15

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Това, което правиш никак не е хубаво. Все пак се постави на мястото на приятелката му......? Сигурно няма да ти е много хубаво.
    Но...ти казваш, че не ти пука- еми какво тогава си се завайкала дали той я об ича. Щом на теб така ти е добре и на него явно също- карайте си живота.А с приятелката си той сам да се оправя.
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от mysterious93
    evala 4e te potupa po gurba li? edva li q obi4a po skoro sig ima simpatii kum neq ..ako q obi4a6e ti nqma6e da igrae6 takava rolq...i vse pak 6tom tq mu e gadje a ne ti zna4i s ne6to e po dobra ot teb.No 6tom ti nqma6 4uvstva kum nego zna4i ne ti puka.Ina4e dano da ti se vurne tupkano da hodi6 s nqkogo i toi da se 4uka s druga zad gurba ti!
    Слабоумно пале. Картинката в подписа ми е предназначена точно за индивиди като теб.
    http://zrockbg.com - 89.1 MhZ

    Не съм се изкачил на върха на хранителната верига, за да ям домати и краставици

  17. #17
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Пъф...Като начало не е много честно спрямо нея.Женската солидарност за нищо я нямате.Друг въпрос е,че последиците няма да са приятни за никого. Но както и да е.Предполагам ,че на него не му харесва сексът с нея,но пък за това твоята врата(ако мога така да се изразя) е винаги широооко отворена.

  18. #18
    Смисъл аз за нея знам , че си позволява волности и никак не е примерното момиче .. За това не му пука , че и правя гадно .. На мене ми е добре с тоя човек .. Незнам какво искам от него .. Но ако поискам е сега да ида да го видя ще стане .. Не мисля , че съм последна дупка на кавала .. А относно това да ми се връща .. Достатъчно съм патила в тоя живот и ако трябва още , няма да ми е трудно да се спрява отново .. Важното е , че за момента ми е добре ...
    - Спомни си кой съм и какъв съм ..
    -Помня те , но очевидно ти самият не помниш себе си ..

  19. #19
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    Цитирай Първоначално написано от Alderis
    Цитирай Първоначално написано от mysterious93
    evala 4e te potupa po gurba li? edva li q obi4a po skoro sig ima simpatii kum neq ..ako q obi4a6e ti nqma6e da igrae6 takava rolq...i vse pak 6tom tq mu e gadje a ne ti zna4i s ne6to e po dobra ot teb.No 6tom ti nqma6 4uvstva kum nego zna4i ne ti puka.Ina4e dano da ti se vurne tupkano da hodi6 s nqkogo i toi da se 4uka s druga zad gurba ti!
    Слабоумно пале. Картинката в подписа ми е предназначена точно за индивиди като теб.
    q bqgai we


    Cruel Intentions

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Дали я обичал... хаха тва ако е обич - трамвай да стана.
    Тоя си прави квото си иска с вас ама щом на теб ти харесва..
    (после хленчите,че мъжете са такива и онакива и се отнасят с вас лошо...)

  21. #21
    Ясно ми е колко я обича. Еднократна изневяра, добре, не го приемам, но има такива, за които действително не значи нищо. Но последвали няколко със същата дама... голяма любов ще да е.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от GossipGirl89
    Уф това е много гадно... Ти казваш, че не ти пука, но все пак се опитай да се поставиш на мястото на другото момиче - ако твоят приятел действаше така как щеше да се почувстваш?
    След като не те интересува факта, че той е обвързан какво значение има дали обича приятелката си ? Щом й изневерява по-вероятно е да не я обича. Ако питаш мен пича просто си прави кефа и с двете ви, но не му пука за нито едната
    +

  23. #23
    Аз мисля че не я обича ако ч обичаше не би постъпил така с нея
    ...Остани с мен,не ме оставяй,защото без теб не мога...

  24. #24
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    Секунда само,ще си бръкна в носа и ще ти кажа дали я обича..

  25. #25
    Аватара на flix
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    225
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Секунда само,ще си бръкна в носа и ще ти кажа дали я обича..
    Бръкна ли?Е,обича ли я? :s :s

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си