.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 65
  1. #1

    Защо момчетата са глупаци?

    Защо когато знае че си разстроена налива масло в огъня? Защо не ти помага? Защо повтаря "не мога"?! Защо ти се лишаваш от нещо и когато отворип темата пред него получаваш отговор "Как очакваш да правя това?!"? Защо аз да мога, а той не? И защо, когато спра да мога това се превръща в бедствие?!
    Защо има толкова много нещастници мислещи се за "различни" и още толкова, които не са такива и се грдеят с това?!

    Ядосана съм. Спамете на воля

  2. #2
    имаш нужда от тренинг как да маниполираш подобни смешки на обществото

  3. #3
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Не се превръщайте в мъжемразки. Моля ви.

  4. #4
    Има моменти, когато се държат така. Може да не го прави с цел да налива масло в огъня, а просто така да се получава.
    A.D.I.D.A.S.

  5. #5
    А защо жените са кухи ? А защо няма радост ? Защо ??

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от TheRestorer
    А защо жените са кухи ? А защо няма радост ? Защо ??

    момичетата, не жените

  7. #7
    По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

  8. #8
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Цитирай Първоначално написано от TheNewReligion
    По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.
    Напълно съгласна с това мнение.
    Всеки човек е индивидуален,всеки притежава нещо различно и неповторимо и еглупаво да слагаме всички момчето под общ знаменател.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  9. #9
    Голям фен Аватара на daru6a1
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    999
    Ами ,че момчетата са виновни,виновни са ама и ни е сме си много виновни защото харесваме си едно момче с хубава глава и айдееее....после се ядосваме и ги наричаме как ли не... но ние сме си виновни повече...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от TheNewReligion
    По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.
    Така е!Не трябва да ги оставяме да ни маниполират.Бъди силна и властна. Не им се давай.Когато едно момче разбере че го харесваш се възгордява и се подиграва едва ли не с теб.Мислят че като ги харесваме моженм да истърпим сичко и сме готови да направим сичко за тях Не им се оставяйте момичета!


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

  11. #11
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Е, ае ся... ние не сме по-важни
    еlsy

  12. #12
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    Има кухи момчета,момичета,мъже и жени..Просто си попаднала на смотан егоист..
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

  13. #13

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от TheNewReligion
    По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.
    К'ъв ви е проблема, че харесвате само такива кретенообразни вещества? Ама..да бе.. аз пък к'ви въпроси задавам.. нали най-големите "плейбойчовци" са "готини", "яки", "най-лудите" и тем подобни идиотщини..пък после ревете, че някой се държал гадно с вас.

    Еми да.. явно проблемът е в момчетата.
    Don't tell me what I can or can't do !

  14. #14
    Защото на повечето им е вродено

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    Цитирай Първоначално написано от TheNewReligion
    По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.
    К'ъв ви е проблема, че харесвате само такива кретенообразни вещества? Ама..да бе.. аз пък к'ви въпроси задавам.. нали най-големите "плейбойчовци" са "готини", "яки", "най-лудите" и тем подобни идиотщини..пък после ревете, че някой се държал гадно с вас.

    Еми да.. явно проблемът е в момчетата.

    Ти пък от къде знаеш, че става дума за точно този тип момчета? Точно защото не става за този тип момчета дума, а за обикновените "добри" момчета, ме е толкова яд... просто ми стана ясно че всички са еднакви.. ням знаменатели няма глупости... това е. Природа си е предполагам... сички са нещастници... колкото и да е добър, щом се почувства сигурен, става нагъл!

  16. #16
    Аватара на monjo
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Dryjba City; Sofia
    Мнения
    8
    Момичетата сте т..и патки осъзнайте го...

  17. #17
    Аватара на mozyk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    МОЗЪК
    Мнения
    152
    ИМАШ НУЖДА ОТ МЕН. АЗ НЕ СЪМ ЕГОИСТ КАТО НЕГО.
    АЗ СЪМ ЦАРЯ, БУРЕНИ !!!

  18. #18
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Не е вярно това че не трябва да ни се угажда! Примерно Ани всичко за което я помоля го прави , а аз за нея. Момичетата са по-нежния пол следователно момчетата трябва да направят първата крачка не както при повечето двойки момичето 1во е целунало или момчето е казало :
    -Искам да бъдем заедно/ Искам да сме гаджета..
    Това за мен тъпо просто ако момичето угажда на момчето и обратното , правят се нови и разнообразни неща всичко ще е супер всеки ще е щастлив
    П.П Не всички момчета са зле..

  19. #19
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    напипала си си некой непукист ми се струва

  20. #20
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Защо ни слагаш под общ,знаменател всички?

  21. #21
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    писала е МОМЧЕТА, не мъже

  22. #22
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    ^^Че аз кво съм Момче съм.

  23. #23

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    защо момичетата са курви?

  24. #24
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: Защо момчетата са глупаци?

    Ами намерила си задник, и му играеш по свирката. Ако трябва да търсим "вина" - не той е виновен че е простак, а ти си виновна че го търпиш.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от shokoto91
    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    Цитирай Първоначално написано от TheNewReligion
    По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.
    К'ъв ви е проблема, че харесвате само такива кретенообразни вещества? Ама..да бе.. аз пък к'ви въпроси задавам.. нали най-големите "плейбойчовци" са "готини", "яки", "най-лудите" и тем подобни идиотщини..пък после ревете, че някой се държал гадно с вас.

    Еми да.. явно проблемът е в момчетата.

    Ти пък от къде знаеш, че става дума за точно този тип момчета? Точно защото не става за този тип момчета дума, а за обикновените "добри" момчета, ме е толкова яд... просто ми стана ясно че всички са еднакви.. ням знаменатели няма глупости... това е. Природа си е предполагам... сички са нещастници... колкото и да е добър, щом се почувства сигурен, става нагъл!
    Абе хора всеки има някакви такива шантави моменти, престанете с това всички са еднакви, НЕ Е ВЯРНО !
    A.D.I.D.A.S.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си