.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Приятел или предател?

    Имам един приятел (или имах и аз незнам вече)... Та с него си бяхме страшните приятелчета-аз той и още една приятелка. Движехме в една компания с още бая хора и винаги сме били заедно. Преди той ме харесваше от време на време ама никога нищо не се е получавало между нас. Миналата година аз и тва момиче с което бяхме най-добри приятелки уж се скарахме с една тъпа п*тка.Беше голямата интриганка и не я понасяхме и се изпокарахме и тримата винаги сме се защитавали и сме скачали един за друг ако тая или някой друг реши да каже нещо и общо взето целия клас я видя що за стока е и я оте*аха напълно. Тая година компанията в която бяхме и тримата се разпадна, ние с "най-добрата ми приятелка" се скарахме и за известно време тва момче ми беше едва ли не опората щото нито я имаше компанията нито приятелката. Преди около месец тва момче тръгна да се лепи на тая с която се бяхме скарали преди около година, а той знае че много я мразиме и уж и той я мразеше а сега се е с нея. Вече не ми говори и само и скача, сваля ли я и аз незнам общо зето с нея правят същите неща дето и ние винаги сме правили. Мене ме забрави напълно много рядко се случва нещо да си говориме и ние с това момиче дето бяхме най-добри приятелки вече си говориме и си обсъждаме колко тъпо ни зае*а и двете и колко гадно се получи. Вчера ми направи впечатление че като си тръгвах ги видях и тя нещо тръгна да го гушка и той и вика "не бе не искам" нещо от тоя сорт ама на мене ми беше достатъчно да ги видя заедно и ми стана някво супер тъпо. Междувременно покрай тва отблъскване от негова страна аз почнах да усещам някви симпатии към него и направо ми иде да я удуша....
    Вече незнам как да му викам приятел или предател? Вие как мислите?
    Съжалявам че ви занимавам с глупости но имах нужда да си го излея някъде...
    Незнам за къде точно е тая тема така че ако някой модератор прецени нека я премести.
    Дори да умра,не ще загина
    не ще увехне мойта кожа,
    защото алкохола който ще изпия
    не ще ми позволи да се разложа.
    Не сипвайте на гроба ми вода,
    на онзи свят не искам да се мия,
    но ако възкръсна от пръстта,
    ще бъде само за да се напия.

  2. #2
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    opita se da pogovorish s nego kaji mu che mnogo te boli i che sega si razbrala che imash neshto kum nego i t.n. misla che tova she e nai-dobre da si pogovorite i da si kajete koi kakvoto ima i ima dva variant ili pak she si stanete nerazdelni fr ili she se zabraite totalno ;pp
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  3. #3
    Аз си мисля че ако той престане да ме изолира така аз ще престана да имам чувства към него и на няколко пъти се се опитвам и тръгвам да говора с него, поне да се разбереме дали още сме приятели или вече ме е зае*ал тотално заради оная ама тя винаги се появява или той се изчезва някъде точно като искам да говора с него може би просто трябва да съм по-настойчива ама.... Наистина си прав/а трябва да го обсъдя с него Аз го искам хиляди пъти повече за същия приятел какъвто ми беше отколкото да стане нещо между нас ама той просто ме кара да ревнувам и да се дразня...
    Дори да умра,не ще загина
    не ще увехне мойта кожа,
    защото алкохола който ще изпия
    не ще ми позволи да се разложа.
    Не сипвайте на гроба ми вода,
    на онзи свят не искам да се мия,
    но ако възкръсна от пръстта,
    ще бъде само за да се напия.

  4. #4
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    purvo toi sum
    da trqbva da si malko po nastoqtelna i kogato onaq doide ne da si mulchish a da i kaesh ostavi ni trqbva da govorim ili na nego izchakai i go drupni ili neshto ot toq rod
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  5. #5
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Ми дръпни го като тръгне да изчезва и му кажи всичко, питай го защо така са се получили нещата и му кажи, че ти липсва и искаш отново да сте си добрите стари приятели...
    Според мен твоята ревност е приятелска ревност
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  6. #6
    мерси много
    Аз се бях навила днеска да говора с него обаче през почивните дни си чатихме в скайп и се смяхме и сичко уж си беше като преди, подлъгах се че нещата са се пооправили и днеска сутринта влизам в клас и той: "Е .... здравей" нали сичко екстра. Междувременно оная патка му връзваше мартеница ама той си ми каза нали (тва не се е случвало откакто спряхме да се движим заедно)
    Сичко беше екстра докато тя не отиде и не седна в него и аз (мисля че тва бяха сички възможни емотиконки които могат да опишат как се изнервих) тва за което мога да му се злоба е тва че ме отеба и смени с тая пача...утре наистина трябва да говоря с него...
    Тук 100% има хора които ше ми се чудят що продължавам да се дразня и да им обръщам внимание: Еми пробвах да го забрава, да го отпиша като приятел ама не мога...все повече искам да си ми е старото приятелче
    А тая дори не е хубава и е някфа тъпа...той заслужава повече на сичко отгоре...ако беше друга може би щях да го приема някакси ама тая.... немога повече
    Дори да умра,не ще загина
    не ще увехне мойта кожа,
    защото алкохола който ще изпия
    не ще ми позволи да се разложа.
    Не сипвайте на гроба ми вода,
    на онзи свят не искам да се мия,
    но ако възкръсна от пръстта,
    ще бъде само за да се напия.

  7. #7
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    съберете се 3 мата .. само 3 мата .. приятели ... и .. поговорете .. припомнете си колко неща сте правили заедно .. и ще ви стане готино .. опитайте се да му обясните .. че искате отново да сте заедно и би трябвало да се получи
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си