.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Да му повярвам ли?

    Така,историята е малко странна.Има едно момче,което много харесвам.Преди известно време бяхме излизали,наскоро не сме защото обстоятелствата бяха такива.Харесвам го,и той твърди същото.Преди малко ми се включва в скайп едно момиче което твърди че ходят около 2 години Каза ми че са и казали че съм излизала с него.Обясних и че незнаех че си има гадже,а тя ми се извини че е реагирала така.Попитах го-той не отрече.Каза че през последната година много са се карали и са късали няколко пъти,но нейните приятелки са го уговорили да продължи с нея,защото заплашвала да се самоубие и така нататъка.Сега ми се кълне че е скъсал окончателно с нея,че иска да е с мен,но ще разбере ако не искам да говоря с него след лъжите.
    Дотук ок-ако не ми пукаше не бих си и помисляла да съм с него,но има едно НО-ужасно го харесвам
    Някой бил ли е в подобна ситуация и какво мога да направя?
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  2. #2
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Ох ми не ,аз не съм била в такава ситуация .. Но все пак ти го познаваш
    момчето,би трябвало да знаеш дали можеш да му имаш доверия,или не..
    Може би не лъже,щото наистина има такива хора,които заплашват,че
    ще се самоубият А може и да лъже,за да те задържи при себе си..
    Ноо все пак си мисля,че ако имаше гадже щеше да разбереш от някъде ..
    Както казах,ти го познаваш и можеш да прецениш дали да му се довериш,
    или не ..
    Actions speaks louder then words .. >.<

  3. #3
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    УоУ! Амиии от тая история си вадя само 2 заключения и не са сигурни:
    1. Бившата ми приятелка е лабилна и явно много слаба личност щом е заплашвала със самоубииство, НО го има и вариантът посто да е много вманиачена и просто да използва самоубииството като средство за изнудване (а всъщност да няма такива намерение). Все пак едно е да заплашиш, друго да изпълниш.
    2. Това момче е опасно. За да ходи и с двете ви явно е БЕЗХАРАКТЕРЕН и не може да я скъса, същевременно не му е чиста работата, щом не ти е казал. Това си е изневяра...

    Не бързай да се отказваш, но преди да се задълбочиш провери всичко около тия двамата.

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    27
    Засега можеш просто да му повярваш... Все пак много го харесваш... Ако се окаже обаче че той те лъже изобщо не си прави труда и да се срещате, такова момче изобщо не си заслужава да си изядеш боя някъде заради него... А пък и ще се окаже кретен поне в моите очи, в твоите може и да е различно- казвам ти аз как бих постъпила...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    534
    Хх Не те лъже ... 1-път си разбрала и той знае ... Няма как да е толкова тъп и да го направи 2-ри път ... , но знай , предполагам че ще си имаш проблеми с бившата му ... Успех

  6. #6
    в интерес на истината в момента си пиша с бившата му, не ми се струва няква истеричка както я описа ама знае ли човек.Тя ми каза ако толкова го харесвам да тръгна с него даже ме пита дали иска да излезнем двете Ама извинявайте много ама нещо не и вярвам
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  7. #7
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Еми нормално да не и вярваш,все пак ти е напълнила
    главата с някви,след тва момчето допълнително и ти ся си раздвоена..
    Само не разбрах за кфо иска да излезнете..Може би ,за да убеди да не
    ставаш гадже с бившия и защото е "леке" примерно ..Аз бих повярвала
    на момчето .. Но все пак ти решаваш =)
    Actions speaks louder then words .. >.<

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Не! Нали все казвате че ние момчетата само лъжем...с какво този случай е по-различен?

    П.П. vesSynkaa пиле окапаха ми зъркелите и ослепях перманентно докато ти прочета мравчиците

  9. #9
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Хаха аз нарочно така го направих
    Actions speaks louder then words .. >.<

  10. #10
    Не му вярвай.

  11. #11
    Тръгвай с него. Сигурно верно е заплашвала че се самоубие и на мене ми се е случвало мн е гадно, обаче явно се е осъзнал вече.
    Бахти тъпия подпис имам

  12. #12
    едно нещо ще кажа - > щом нещо започне с лъжи... няма да свърши с нещо по-различно ! А той вече е излъгал веднъж.. като е скрил, че изобщо съществува друго момиче... прави си изводите Излишно те филмират според мен
    If you want to know where your heart is... look where your mind goes when it wonders....

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Обаче фактически укриването на информацията не е лъжа. Ако тя не го е питала значи той просто не й е казал.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Cellmate
    Обаче фактически укриването на информацията не е лъжа. Ако тя не го е питала значи той просто не й е казал.
    а тя питала ли го е? Иначе... да прав си... въпреки че не възприемам 2-годишна връзка за нещо маловажно, което е пропуснал да спомене при среща с друго момиче.... освен ако срещата не е била приятелска....... А такава ли е била?
    If you want to know where your heart is... look where your mind goes when it wonders....

  15. #15
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Е в началото той може да си е мислил, че е приятелска и да не е искал да споменава... не знам, но ако тя не го е питала е нейна грешка.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Cellmate
    Е в началото той може да си е мислил, че е приятелска и да не е искал да споменава... не знам, но ако тя не го е питала е нейна грешка.
    така е
    Авторката да вземе да се намеси да даде яснота
    If you want to know where your heart is... look where your mind goes when it wonders....

  17. #17
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    мен ако питаш авторката отдавна нанка и ние сме едни от малкото оцелели в този иначе тъй скандален час ;]

  18. #18
    мииии.. да вземем да си легнем и ние освен Пък авторката като се събуди и разясни ситуацията.. ако не забравя... ще се включа пак в темата Айде.. лека&мека от мен
    If you want to know where your heart is... look where your mind goes when it wonders....

  19. #19
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Да ти се връща ;]

  20. #20
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    Ами,възможно да го е направил за да не почнеш да го избягваш.Но,дали може да му се довериш е друг въпрос ...с времето ще разбереш.Внимавай се пак с бившата му приятелка ...Защото има такива големи маниполаторки..а явно на него му е дошло до гуша.Пробвайте па каквото ще да става.
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  21. #21
    Хич не беше приятелска срещата Целувки,комплименти
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от SuperBadSuperFresh
    Хич не беше приятелска срещата Целувки,комплименти
    копелдак.....
    If you want to know where your heart is... look where your mind goes when it wonders....

  23. #23

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    не съм била в такава ситуация,но все пак разпитай бифшата му дали наистина са скъсали,,ами представиси ,че пак те лъже.И се замисли дали ти си готова да му простиш тази лъжа
    Руса кукличка

  24. #24
    Аватара на flix
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    225
    а тъй,разпитай биФшата :>


    Купи си вибратор :> На мен ми помогна

  25. #25
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: Да му повярвам ли?

    Ъм мен ми е ясен тоя момък, ама ти както искаш. Представи си че и ти ще си в положението на въпросната девойка след известно време. Поразпитай я тая бифшата му за подробности и тогава скачай в шамарите. Може да разбереш неща, заради които ще се замислиш.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си