.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1

    Всичко свърши

    Ei taka prosto vsi4ko svur6i .. ne be6e dulgo ..no vlojih tvurde mn emocii a, a toi kato 4e useti i se otdrupna ... Stranno e , kogato si predal tolkova mn 4uvstvo v neshto, koeto izvednuj iz4ezva .. nqma go .. hubav spomen ..Tazi upora , koqto ima6e do sebe izvednuj q nqma .. iska6 da mu spodeli6 , a ne moje6 .. Glupavo neshto sa 4ove6kite vzaimootno6eniq .. Ostava samo da si predtsvq6 kakvo be6e .. kakvo moje6e da bude
    .. da se 4udi6 kude sburka.. za6to stana taka .. za6to izvednuj si4ko se sgrumolqsva s takava sila .. Ostavat tupite spomeni , koito ne ti davat da si poeme6 duh ili da misli6 za drugo ..depresiq .. sulzi ..nosni kurpi4ki .propilqno vreme .. za kakvo za ..gor4ivina .. po koi .. po nqkoi , koito ne zaslujava , koito se zapiva nqkude s priqteli , a az seda i mislq i se 4udq kak moje da propileq 2 tolkova hubavi pesni v spomenite po 4ovek, koito prosto me zabravi .. No az produljavam da gi slu6am .. pripomnqm si mili dumi pripomqnm si pregrudki .. celuvki .. 4ist mazohizum haha ..Stotici temi v teenproblem dokato o6te ima6e nadejda i se 4udeh kak da opravq ne6tata i nakraq edna finalna , za da izleq mukata si i da namerq malko razbirane . Blagodarq
    Ne sum 79ti nabor ei

  2. #2
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    споко байби стегни се...ще дойде друг, който ще те накара да го забравиш... само си губиш времето във сълзи и спомени, които са излишни

  3. #3
    emi da pone drug da se poqvqva6e .. kato se znam kolko trudno haresvam koito i da bilo sega si4ko nanovo ..
    Ne sum 79ti nabor ei

  4. #4
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    супер гадно мацко не губи надежди и аз така бях мислех че няма да обичам друг като него ама уви ми се усмихна един ден слънцето и сега летя и като си спомням само ми става смешно че съм плакала по него

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladkalady
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    1 225
    Не си припомняй хубавите моменти с човек,който те е наранил и не те заслужава.По този начин само се нараняваш!Откажи се от всичко , свързано с него и недей да съжаляваш за нищо.Продължи напред!

  6. #6
    sega sedi na liniq i ne moga da mu pi6a mn mi e kofti nz ..
    tva do koga 6e produlji
    Ne sum 79ti nabor ei

  7. #7
    Аватара на flix
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    225
    Моите съболезнования...

    И при мен е свършвало тъй :> 5 месеца ебати мъките,ебати нещото :> Свърши за 2 минути и вместо да ми е гадно , ми беше доста добре :>

    Хайде,хайде,за 1 момче не може да излизаш извън релси.Т'ва е...любовта съкс,к'во да се прави :>

  8. #8
    Тва "за едно момче не може да излизаш извън релси" звучи много гадно, ма си е истината. За кво пък трябва да му пишеш, да си стои на линия, ибалъ си го!!!

  9. #9

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    стария си тръгва,но идва нов,спокойно!
    нъли знаеш,нито е единствен,нито е последен
    Руса кукличка

  10. #10
    хубаво е да обичаш някой .. дори и след раздяла.. дори и да срещнеш друг сега.. няма да има смисал.. така че не си прави труда.. ако го обичаш ще го обичаш още дълго време.. ако няма никакъв начин да сте заедно.. защо да не си спомняш хубавите моменти.. ха.. че ти за какво си живяла .. щом си била щастлива с него.. радвай се.. за това което сте си имали.. първо трябва да свикнеш с мисълта че не е твой.. да си постоиш сама.. то предполагам че в момента не искаш и да си с друг.. и след време.. когато не се сещаш за него като ставаш сутрин както предполагам е сега.. може би ще можеш да продължиш напред с някой друг.. в момента съм в същата шибана ситуация.. само че аз направих грешката да унищожа себе си.. ти не я прави ае успех ^^

  11. #11
    Ако те утешава гаджето ми не се сети че вчера направихме 9 месеца...

    Glory,Glory Manchester United!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Дано ти е олекнало поне малко...
    nicolepcd

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от UnABooMBeR
    Ако те утешава гаджето ми не се сети че вчера направихме 9 месеца...
    ne se e setillll ??????
    Ne sum 79ti nabor ei

  14. #14
    Да то май всички сме мазохисти , поне по-голямата част от хората които наистина чувстваме и обичаме , особено в моменти като твоя като че нарочно продължаваме да си причиняваме болка с песни напомнящи за наш любим човек с насилствено мислене за него въобще вместо да "стиснем зъби" ние гледаме да затъваме още повече. Гадно е , кофти е , тъпо е и въобще нямам думи да го изразя , казвам го от опит но пък имам чувството че това ни извисява морално , духовно , някак си като че ли сме по разбрали нещата знаем какво да обичаш и да страдаш а когато се отърсиш от това можеш да помогнеш на стотици хора около теб да го проумеят и това че ти го изпитваш те прави човек , готин човек не те познавам но те разбирам. Има нещо много сладко в това да тъжиш по загубена любов , това че плачеш но и в същото време се смееш спомняки си някакви моменти на близост с него/нея и просто си даваш сметка че това е бил един хубав миг от живота ти , осъзнаваш че искаш да има още много много подобни , горчивината лесно не се забравя но вътрешният ти глас като че ли крещи искам пак така , но да е още по-хубаво и да наваксам загубеното. Успех ти желая и запази това голямо твое качество да обичаш и чувстваш , дано да го приложиш към някои който наистина го заслужава.

  15. #15
    Наистина е гадно. Но недей да се самоизмъчваш. Спомняй си хубавите моменти заедно, радвай се, че са се случили и гледай напред. Аз до преди 3-4 дни бях така. Постоянно мислех за бившия си, страдах, тръшках се, исках само него и никой друг и т.н., по-тъпото е, че и той искаше същото, но... И така тогава се появи човекът, който преобърна всичко това и сега в мислите ми е той. Таа исках да ти кажа, че винаги идва друг, по-добър от предишния. И не се вкопчвай в мисълта за предишния, преодолей го. Успех
    I know I should stop believing ... !

  16. #16
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Цитирай Първоначално написано от UnABooMBeR
    Ако те утешава гаджето ми не се сети че вчера направихме 9 месеца...
    Оф , и голяма работа . С моя често забравяме за датата , ако не е нещо кръгло. Защо не го обвиниш ,че е забравил датата на първото ви ебане или датата на първата ви прегръдка ... пфуу аман от лигли !
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

  17. #17
    kolko mi e prazno
    Ne sum 79ti nabor ei

  18. #18
    Можеше..Трябваше..Шеше...

  19. #19
    minalo zaminalo ..
    Ne sum 79ti nabor ei

  20. #20
    Аватара на PanaH
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    143
    От това, което прочетох ми стана гадно за момичето Но все пак трябва да вдигнеш глава и колкото и да те боли да се преструваш, че нищо не е било и докато се усетиш вече ще има друг в живота ти и един ден ще се смееш на това, което днес те кара да страдаш.. В най-скоро време отново ще пърхат пеперудки в стомаха ти и няма да можеш да спиш Пожелавам ти да си много щастлива и да забравиш какво е било, колкото се може по-бързо

  21. #21
    Света не свършва с един човек!! : )) Живей си живота и да не ти пука..

  22. #22
    разбирам напълно какво преживяваш,защото и аз съм го изпитвала и това 4увство ми е до болка познато.горе главата-ще си намериш нова опора в живота,друго мом4е което да те прави щастлива
    I can't stop myself from loving you <3

  23. #23
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Спокойно, не се отчайвай! След някой друг ден ще си оправиш настроението.. Няма незаменими хора! Не страдай за 1 момче, в живота има къде по-страшни неща...
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  24. #24
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    Еми такъв е живота за жалост. Но все се поява от нищото това което очакваш. А до тогава не е нужно да страдаш както ти каза за човек на който не му пука или те е забравил.Време е и ти да направиш същото (то е лесно на думи ще кажеш,но се налага )
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  25. #25
    Голям фен Аватара на Insatiable
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Somewhere... ;)
    Мнения
    710
    Всичко се преодолява... след известно време ще си спомняш с усмивка за него
    >>> House Music <<<

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си