.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1
    Аватара на selens
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    `In Hell`
    Мнения
    1 041

    Кой пол става за приятел?

    Как мислите кой от двата пола може да бъде по-добър приятел - силният или нежният?
    И от кой пол имате повече приятели

    И моля без тъпи коментари който мисли че темата е тъпа просто да си спести коментара.

  2. #2
    Супер фен Аватара на KadifWerewolf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Я сом ут село!
    Мнения
    1 025
    Силният или нежният?
    Има силни момичета и нежни момчета

    И моля без тъпи коментари който мисли че темата е тъпа просто да си спести коментара.
    Ахх.. късно..
    Аре си одиме! НА СЕЛО!

  3. #3
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Това си зависи много от самия човек,от начина му на мислене,от гледната му точка за взаимоотношенията и от още куп фактори.50/50 мисля че е в тоя случай.

  4. #4
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791
    Обикновено повечето приятели на един човек са от неговия пол, поради простата причина, че е по-трудно да има приятелство между момче и момиче, НО в никакъв случай не е невъзможно.

    П.С. Аз съм момче и един от най-добрите ми приятели е момиче.

  5. #5
    Ами относно за приятелството аз лично трудно бих нарекла някой приятел,2-ма са и двете са момчета.Единия от които е брат ми-може би най-добрия ми приятел.Честно казано намирам за по-добри приятели момчетата,но разбира се приятели трудно се намират от който пол да са...поне при мене е така

  6. #6
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Предимно преобладават мъжете, по лесно се разбирам с тях да значи да не значи не трябва ми mangekyou за да разбера жените


  7. #7
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    и двата пола
    имам приятели поравно от тях.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Приятелствата между жени е невъзможно, също така, както и приятелството между мъж и жена. Жените нямат приятели, защото жените са кучки, а мъжете гледат на жената не като на приятел, а като нещо повече от това (или по-малко, в зависимост от глАдната точка).

    Мъжът става за приятел, жената НЕ !!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    Предпочитам приятели от мъжки пол.Две момичета приятелки е трудна работа.
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  10. #10
    повечето ми приятели са мъже,не знам поради каква причина.

    разбираме се повече.
    което не означава,че нямам и много приятелки.

  11. #11
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    и все пак е до човека


    и да, имам приятелки момичета, въпросът е да обичаш някого, да си готов на всичко за него и той/тя да те разбира, не е до полът

    защото пък когато се достигне до противополжия пол стават недоразумения

    и какво Българче, искаш да кажеш, че нямам приятели, че днес на летището съм се скъсала от рев ей така без нищо, просто за няква мацка, не защото ще ми липсва, а защото съм считала за нужно да плача ей така едва ли не...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  12. #12
    Ами аз имам една много скъпа приятелка, с която сме като брат и сестра. Разбира се, има си го и леко закачливия свалячески момент между нас, но тъй като сме доста различни по отношение на възприятието си за любовта и секса не сме станали гаджета досега, а няма и няма нужда да ставаме, понеже като приятели се чувстваме страхотно

    Така че винаги има изключения. Не е вярно, че не може да има приятелство между момче и момиче и че не може да не се стигне поне до секс ако не до любов.

  13. #13
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    AliceSw, между вас го няма доверието и откровението, което го има между нас. К'вото и да си говорим...така е и едва ли и ти не си си го мислила някога.

  14. #14
    Ми не знам, това е доста относителен въпрос. При мен май преобладават приятелките, макар че имам и доста близки приятели.

    Деа знам..
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  15. #15
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    Момчетата си говорим право в очите, момичетата премълчавате много работи и оттам започват простотиите.

  16. #16

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    453
    Spored men e do 4ovek.. No taka i ne sum namerila momi4e na koeto da imam dostatu4no doverie , i tn.. Ima ne6ta koito nemoga da o4akvam ot 1 momi4e za6toto pone tezi koito sa okolo men sa prekaleno povurhnostni.. A mom4etata obiknoveno iskat ne6to pove4e ot priqtelstvo.. Zatova nqmam nai-dobur priqtel ili priqtelka..

  17. #17
    Аватара на puhen0to
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Shinigamiville
    Мнения
    530
    и двете ги имам в наличност тей че мисля че и двете стават ... всяка страна си има + и - ... според мен се компенсира с другата ако нещо липсва от едната

  18. #18
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    не си прав, Българче, наистина

    според твоята теория жената не може да има приятели...мъжете ще започнат да я желаят поне малко, а на жените тя няма да може да има доверие


    и да, аз мога да се доверя напълно на жена и да И вярвам, макар че е безумно...а може би аз нямам пределно тъпите женски навици, знам ли... и все пак считам, че има хора, изиграли прекалено важна роля в живота ми...а може би хората около мен са ме научили да им вярвам с действията си
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  19. #19
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    amiii, az priqtelki imam 3-4, priqteli - pone desetina. kogato imam problem 90% ot sluchaite se obrushtam kum muj. i poluchavam adekvaten suvet i podkrepa.

    ima li smisul da produljavam natatuk? qsno e, mislq..


    P.S.
    sorry za lat, no ne sum vkushti i nqmam kirilica
    Собственост на Canis_Dirus

  20. #20
    Emiii az sum momi4e i s mom4etata se razbiram po-dobre.
    phah

  21. #21
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Строго персонално е. Зависи от човека, не от пола.

  22. #22
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    това са, че всичи момичета неса стока са bullshit's има много сгодни момичета и то неса за "клатене"


  23. #23
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    тва е до човек.
    имам доста приятели момичета, както и момчета.
    зависи от самия теб, също.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Мразя жени. И се дразня от факта, че и аз съм жена и имам нужда от разни емоционални глупости, които само други жени могат да ми дадат (клюкарене, разговори за пишки, дрехи и тъпотии). И точно, защото имам нужда от такива тъпанарщини имам приятелки жени. Обаче когато не правим тея неща са ми много тъпи повечето.

    И единственият факт, който все пак е положителен е, че не ми се налага да имам любовни връзки с жени и се забавлявам с мъже (мъж)

    Saatana vittu perkele hate crew!

  25. #25
    Всяко правило си има изключения.
    За портокола мисля че глобално мъжете са по добри приятели.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си