драсте. ;д
ае и аз да пусна поредната.. мооже би тъпа тема, хъхъ. ама лапешките ми филми. [:
тая година ми е първа в гимназията. демек-заек съм.
заек, заек, моркови, зелки, ала-бала. мина се тоя филм, яко е да си заек, мммхм.
да не въртя поече, ъ?
добре..
харесах си аз един як батко от 12 клааас. и да, той е ебаси пича, хах. в началото на годината той ходеше с една мацка, но са скъсали. сега е самичък. работата е там, че всъщност с него не се познаваме лично. обаче явно и той ме е забелязал.
слизаме да пушим(даа, хипер гадния навик) и той е там. с неговите пичове, говорят си. аз срещу него с моите мацки, ние също се лигавим нещо там. и той постоянно се обръща към мен, гледа ме, не спира да ме гледа. аз се обръщам, също го зяпам, погледите ни се засичат, и аз веднага си дърпам погледа някъде другаде.. хах, че съм тъпа. ^^
след това излизаме ние пак навън с приятелките.. и минавам покрай неговата компания.. и един от пичовете с него се изцепва(сравнително тихо, ама аз па взех, че чух) 'ее, тая е бахти зарибената' - сочат ме, гледат ме. тоййй(пича, за който ви разправям целия филм) се обръща, гледа ме. аз се обърнах, погледнах го, заминах, пфф, трябваше да остана.
и онзи ден го видях. той мен също. разминахме се, той ми се усмихна. супер якото, хехе.

дооообре, явно ме е забелязал. до тук добре.
амаааа...
не се познаваме лично? а аз уж се пиша отракана, ама ме е срамЕнце да отида, и да го заговоря. изключвам простотиите 'мноо те харесвам, да знаеш, нека се запознаем'. да, срам ме е да отида, да му кажа 'здравей', да го заговоря и тнт. а много искам, мамка му, и знам, че е адски тъпо така да ме е срам.
работата идва от там, че съм някакво хлапенце, а той вече си е батко, по-голям, и силно ме съмнява да му се занимава с тъпо хлапенце. :]
и все пък, адски много го харесвам.
та въпросът ми:

Има ли някакъв шанс? Ако не той ме заговори тези дни, окей, ще се престраша, ще отида, ще го заговоря? Въпросът ми е дали има смисъл да го заговарям? Да го занимавам? Ще ми обърне ли внимение, или ще ми се изсмее, хахах?

то бая дълго стана и едва ли му се чете на някого, ама мерси все пак, хххх.