.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    иии кво прайм?

    драсте. ;д
    ае и аз да пусна поредната.. мооже би тъпа тема, хъхъ. ама лапешките ми филми. [:
    тая година ми е първа в гимназията. демек-заек съм.
    заек, заек, моркови, зелки, ала-бала. мина се тоя филм, яко е да си заек, мммхм.
    да не въртя поече, ъ?
    добре..
    харесах си аз един як батко от 12 клааас. и да, той е ебаси пича, хах. в началото на годината той ходеше с една мацка, но са скъсали. сега е самичък. работата е там, че всъщност с него не се познаваме лично. обаче явно и той ме е забелязал.
    слизаме да пушим(даа, хипер гадния навик) и той е там. с неговите пичове, говорят си. аз срещу него с моите мацки, ние също се лигавим нещо там. и той постоянно се обръща към мен, гледа ме, не спира да ме гледа. аз се обръщам, също го зяпам, погледите ни се засичат, и аз веднага си дърпам погледа някъде другаде.. хах, че съм тъпа. ^^
    след това излизаме ние пак навън с приятелките.. и минавам покрай неговата компания.. и един от пичовете с него се изцепва(сравнително тихо, ама аз па взех, че чух) 'ее, тая е бахти зарибената' - сочат ме, гледат ме. тоййй(пича, за който ви разправям целия филм) се обръща, гледа ме. аз се обърнах, погледнах го, заминах, пфф, трябваше да остана.
    и онзи ден го видях. той мен също. разминахме се, той ми се усмихна. супер якото, хехе.

    дооообре, явно ме е забелязал. до тук добре.
    амаааа...
    не се познаваме лично? а аз уж се пиша отракана, ама ме е срамЕнце да отида, и да го заговоря. изключвам простотиите 'мноо те харесвам, да знаеш, нека се запознаем'. да, срам ме е да отида, да му кажа 'здравей', да го заговоря и тнт. а много искам, мамка му, и знам, че е адски тъпо така да ме е срам.
    работата идва от там, че съм някакво хлапенце, а той вече си е батко, по-голям, и силно ме съмнява да му се занимава с тъпо хлапенце. :]
    и все пък, адски много го харесвам.
    та въпросът ми:

    Има ли някакъв шанс? Ако не той ме заговори тези дни, окей, ще се престраша, ще отида, ще го заговоря? Въпросът ми е дали има смисъл да го заговарям? Да го занимавам? Ще ми обърне ли внимение, или ще ми се изсмее, хахах?

    то бая дълго стана и едва ли му се чете на някого, ама мерси все пак, хххх.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Давай,давай.
    Не му мисли толкова эадълбочено дали има смисъл или няма.Ти искаш да го направиш,така че просто го направи.Тогава ще видиш как стоят нещата.И недей да чакаш.3ащо си решила,че той трябва да те эаговори?Прояви инициативата ти.Лошо няма.Все пак имаш мераци,работи в свой интерес. ;]
    [size=7][b][u]fosse cos

  3. #3
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Ще оставя настрана тъпото ти изказване...
    С тая реплика `ей,я тая зарибената` нещо ми се струва,че просто си играят с теб...Според мен няма шанс,дори и да те заговори.Ако пък е свестен нали знаеш,че `батковците` на толкова години няма да искат само целувки и прегръдки.

    ПП къде се юрвате и вие 8 клас с 12

  4. #4
    То си личи,че ти е метнал оченце,но може би е само така.... ии не иска нещо друго.А просто малко развлечение и ако може да се каже - флирт. Не знам.Прецени си сама.
    Абе каква е тая мания да се меткате по така да се каже - батковци?

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Ако не пробваш - няма да разбереш...
    nicolepcd

  6. #6
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Аз бих се хванал със зайка, ако съм 12 клас. Стига да не е черна станция и да не мълчи като риба. Разбира се в началото ще е заради ходенето, заради целувките, заради секса..Ако девойката се окаже сериозна и покаже че има нещо в главата определено ще вдигна нещата на по високо ниво. Т.е. ако видя че има чувства от нейна страна, ако има разбиране моите чувства също ще нарастнат и вече няма да е "зайката от 8г". Ще е специалния човек до мен. Така че шанс имаш - само трябва да се покажеш като човек с мозък в главата.

    Успех!

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от vivteen
    Ще оставя настрана тъпото ти изказване...
    С тая реплика `ей,я тая зарибената` нещо ми се струва,че просто си играят с теб...Според мен няма шанс,дори и да те заговори.Ако пък е свестен нали знаеш,че `батковците` на толкова години няма да искат само целувки и прегръдки.

    ПП къде се юрвате и вие 8 клас с 12
    наясно съм, че батковците на толкова години няма да се хванат с малко детенце. и го споменах, явно си пропуснала. просто ми е интересно => си питам. ;pp
    и на въпроса защо сме се зарибили по батковци - хехе, принципно не се зарибявам по батковци аз. до скоро и бях с момче на моята възраст. нямам мания по батковците. не знам просто що така се получи, що се стрелнах и аз да гоня дивото. ;dd

  8. #8
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Какво значение е, че е 12ти клас..? Разни хора, разни идеали.. Ми и аз сега съм 11ти клас а харесвах една 7мокласничка.. Така че не се притеснявай
    Но недей така да чакаш той да дойде и да се запознае с теб, защото може и той да е от срамежливите, и да се надява ти да направиш тази стъпка. И като вижда че не правиш нищо да реши че не се интересуваш от него и просто е бил в една заблуда. Затова се стежни и действай. Нищо не губиш. Но ако стане нещо печелиш много! Затова се хвани в ръце, и реши как ще се запознаеш с него. Като пушиш вадиш една цигара, отиваш при него с думите "Имаш ли огънче, че аз си забравих запалката (само да не кажеш "аз си забравих цигарата" от притеснение)" и след това му казваш че си едикоя си и почвате лафчето. На другия ден като отивате да пушите стой малко по-близо то тяхната компания и пак нещо му кажи. Има начини - само трябва да имаш желание и да не се срамуваш.

    Няма да се притесняваш, давай смело
    Успех

  9. #9
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    myNameIsImmortal пак вадиш аса от ръкава

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  10. #10
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    myNameIsImmortal пак вадиш аса от ръкава
    дам А ако знаеш още колко неща се сещам който може да направи, свързани с цигарите само, ехее..
    Може да иде да му иска цигара, защото нейнита са свършили, а приятелките и нямат да и услужат.
    Да си подрвурли кутията с цигари към него и да му каже дали може да й ги подаде.
    Една от приятелките да застане близо до него и да извика "Ще ми хвърлиш ли огънче" след което vivera да го уцели (нарочно) и да отиде да му се извинява и какво ли още не

  11. #11
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Цитирай Първоначално написано от vivera
    Цитирай Първоначално написано от vivteen
    Ще оставя настрана тъпото ти изказване...
    С тая реплика `ей,я тая зарибената` нещо ми се струва,че просто си играят с теб...Според мен няма шанс,дори и да те заговори.Ако пък е свестен нали знаеш,че `батковците` на толкова години няма да искат само целувки и прегръдки.

    ПП къде се юрвате и вие 8 клас с 12
    наясно съм, че батковците на толкова години няма да се хванат с малко детенце. и го споменах, явно си пропуснала. просто ми е интересно => си питам. ;pp
    и на въпроса защо сме се зарибили по батковци - хехе, принципно не се зарибявам по батковци аз. до скоро и бях с момче на моята възраст. нямам мания по батковците. не знам просто що така се получи, що се стрелнах и аз да гоня дивото. ;dd
    Щом е така-опитай.Ако видиш,че само си играе с тебе го забравяй.

  12. #12
    Не е удобно да отидеш и ти да го заговаряш.Изчакай той.Просто се усмихвай по-смело и така

  13. #13
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от Kanela
    Не е удобно да отидеш и ти да го заговаряш.Изчакай той.Просто се усмихвай по-смело и така
    Tи да не искаш всичко на поднос да ви се дава.. еми не може.. трябва и тя да вложи малко усилия..

  14. #14
    неискам да те очайвам то ти си 8кл а той 12...определено разликате е драстична....аз небих се занимавал с толкова малко момиче....но разни кора разни идеали...може пък той да реши че иска да има нещо с теб... и ако не те е срам давай действай

  15. #15
    Аватара на flix
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    225
    Цитирай Първоначално написано от gren
    неискам да те очайвам то ти си 8кл а той 12...определено разликате е драстична....аз небих се занимавал с толкова малко момиче....но разни кора разни идеали...може пък той да реши че иска да има нещо с теб... и ако не те е срам давай действай
    За любовта граници няма

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    348
    Ми виш са, аз съм завършил вече преди 1 година някъде и бих се занимавал с 8-ми клас момиче, що не... но аз съм специален случай...
    Не влагай толкова мисъл и се опитай в по тесен кръг да се заговорите... Но трее си готова да му пуснеш ако се занимаваш с такъв, няма как иначе
    ...

  17. #17
    КАжи му преди да е станало късно. Сега е моментът, щом виждаш няква светлинка - не спирай! Това е твоят шанс, не го проваляй...
    http://pleasehelp.hit.bg/
    ~Money, possession, obsession, present yourself, press your clothes... Comb your hair, clock in, you just can't win, just can't win!!! And the things you own, own you now!!!~

  18. #18
    "може ли една цигара, а и огънче нямам" дано никой не го е предложил преди мен не съм чел другите мнения, успех.

  19. #19
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Няма значение , че си 8ми клас , а тои 12ти..
    Ако те харесва тва няма да му пречи..
    Не мога да ти кажа имаш ли шанс , щото
    може да е от типа , които просто ей така се заиграват ,
    а може и той да иска да се получи нещо повече от погледи ..
    Actions speaks louder then words .. >.<

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Цитирай Първоначално написано от Kanela
    Не е удобно да отидеш и ти да го заговаряш.Изчакай той.Просто се усмихвай по-смело и така
    Tи да не искаш всичко на поднос да ви се дава.. еми не може.. трябва и тя да вложи малко усилия..
    За в живота и отношенията 18+ си напълно прав.Но предвид обстоятелствата не е вярно това,което казваш.Та тя е просто едно момиче от 8 клас...Не може просто така да флиртува нахакано.Най-малкото-грозно е!Той най-много да я сметне за някоя много заблудена и да иска да я гаври там за пофта в даскало като се лигави с нея,или пък да реши да си поиграе - да я научи на това-онова...Тя просто трябва да бъде любезна,не нахакана...

  21. #21
    щом го харесваш,опитай , трябва да си повярваш че може и да ви се получат нещата,но нали знаеш,че винаги трябва да си имаш едно на ум,че може да търси само физически контакт и после какво ?! айде внимавай и успех

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си