.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Заблуждение - метъл групи, отново xD

    Отново "БРАВО", отново заблуждения xD

    Цитирам:
    "Здравейте! Бих искала да Ви благодаря за страхотното списание. Бих искала да ви помоля, ако можете да пуснете някой път в другите броеве плакати на Simple Plan, Blessthefall, Thousand Foot Krutch или други метъл групи."
    ******, 14г.


    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  2. #2
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    О да Simple Plan са най-големите металяги ! Не знам аз не ги слушам, защото ми идват прекалено хард :/.

  3. #3
    метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!

  4. #4
    Аватара на puhen0to
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Shinigamiville
    Мнения
    530
    Аз постоянно чета хай клуб и браво и на такива редовно им са "радвам"
    Тея хора плачат за подигравка.....

  5. #5
    Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

    И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


    Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  6. #6
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

    И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


    Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

    40!

  7. #7
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

    И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


    Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.


    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

    И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


    Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

    Принципно си права. Обаче вече почти всяко 14-годишно лапе има достъп до интернет, а от там до всякаква неограничена информация за каквото си пожелае, включително и за любимите си групи и за стиловете музика. Преди няколко години не стояха точно така нещата и беше обяснима неосведомеността, но сега такива твърдения не мога да ги оправдая с възрастта. Явно използването на интернет от такива индивиди се ограничава само за поддръжката на профил в импулс.
    "Совите не са това, което са.."

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ThereIsNoWayOut
    Метъла си е за комплексари търсещи внимание!
    И това го има ;д
    Повечето са само правежи в детска възраст и е доста смешно, ма ко да са прай ;д;д;д;
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

    И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


    Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

    Много правилно!
    Не ви ли писна постоянно да дъвчете едно и също. Направи си направо една тема и в нея напиши колко голям метъл си. Колко истински групи слушаш и прочее.
    И айде сега кажи ти от кои групи си започнал/а?
    Малък процент са хората, които са започнали със "сериозни" групи.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  11. #11
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    az li4no bqh fenka na Evanescence i sega produljavam da gi slu6am no e mnogo po-razli4no i vse pak si mi ostavat lubimata grupa makar 4e ve4e sum mnogo dale4e ot tehniq stil (kato predpo4itaniq)

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  12. #12

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Shove IT
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от ThereIsNoWayOut
    метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!
    Хаусърите са същия отпадък като метълите

  13. #13
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Цитирай Първоначално написано от ThereIsNoWayOut
    метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!
    Многоооооооо грешно. Не на всички метъли им личи, че слушат метъл. Има доста яки метълистки и метълисти. Аз харесвам един метълист и мога да ти кажа, че си е доста красив. Всичко е много относително, така че не се хвърляйте в крайности.

  14. #14
    => lock xD
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  15. #15
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    Цитирай Първоначално написано от ThereIsNoWayOut
    метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!
    пхаха, глупак
    дори аз, който не си падам по метъл, смея да твърдя че Ню метъла е доста добра музика
    освен това как ще намериш внимание докато си слушаш музика у вас на компа?!
    Красотата пък няма нищо общо със стила. Вече доколко поддържат метълите външния си вид е отделен въпрос.

  16. #16
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Цитирай Първоначално написано от ThereIsNoWayOut
    метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!
    А хаусърчетата дето са пълни наркоманчета? Или може би чалгарчетата? О те са страшни гъзари. Жалки сте. На вас ако музиката ви ръководи живота значи сте доста зле! И кво като слушам метал? Мисля че си поддървам приличен външен вид. Ае ходете да си пиете млякото като не разбирате кво говорите щото ми е писнало от такива дето като чуят че някой слуша метал и веднага почват "оф отрепка, нз си кво". Всеки си слуша квото иска. И мен ме дразнят всичките чалгарчета и фешънчета с новата отвратителна мода да си пускат мазни опашчици най-често боядисани руси ама кво да ги правя? Айде със здраве

    Long live Industrial Metal \m/

  17. #17
    ми да,аз как слушам хубава музика

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от DisciplineAndOrder
    ми да,аз как слушам хубава музика
    Зависи от обкръжението все пак. Повечето лапета няма от кой да вземат акъл...по-голям от компанията или нещо подобно. За това се хващат на първото, което чуят по MTV.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  19. #19
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795
    Simple Plan са пънк-рок и поп-пънк и имат само една песен която ми харесва и тя е Untitled.
    Относно метала има много хубави метълски песни
    Да не говорим за хауса тва пък е толкова тъп жанр в днешно време всеки слуша хаус и като го питаш кажи ми 5 свясни хаус диджей почва да зацепва ама вече големия хаусаджия
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  20. #20
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    Цитирай Първоначално написано от scyLLa
    Simple Plan са пънк-рок и поп-пънк и имат само една песен която ми харесва и тя е Untitled.
    Относно метала има много хубави метълски песни
    Да не говорим за хауса тва пък е толкова тъп жанр в днешно време всеки слуша хаус и като го питаш кажи ми 5 свясни хаус диджей почва да зацепва ама вече големия хаусаджия
    прогресива е як

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от DimovB
    Цитирай Първоначално написано от scyLLa
    Simple Plan са пънк-рок и поп-пънк и имат само една песен която ми харесва и тя е Untitled.
    Относно метала има много хубави метълски песни
    Да не говорим за хауса тва пък е толкова тъп жанр в днешно време всеки слуша хаус и като го питаш кажи ми 5 свясни хаус диджей почва да зацепва ама вече големия хаусаджия
    прогресива е як
    Той и да ти каже 5 DJ-я ти надали ще зацепиш от кой жанр на електронната музика са

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от DimovB
    Цитирай Първоначално написано от ThereIsNoWayOut
    метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!
    пхаха, глупак
    дори аз, който не си падам по метъл, смея да твърдя че Ню метъла е доста добра музика
    освен това как ще намериш внимание докато си слушаш музика у вас на компа?!
    Красотата пък няма нищо общо със стила. Вече доколко поддържат метълите външния си вид е отделен въпрос.
    Евала...а тука спорите за хаусарите Еми те се водят фенчета защото са чули 2 песни в некое кафенце и се радват, но наистина има хора който си разбират от електронната музика
    Human
    Robot
    We are human,after all
    Much in common
    After all.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си