.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664

    Незнам какво да правя...

    Значи ситуацията е следната...Много обичам приятеля си той е на 25,а аз съм на 17,напоследък правя много грешки несеъзнателно,за които после съжалявам.Той сега е в Белгия и се налага да се чуваме само по скайп,оба4е днес на обяд просто неможахме да се чуем защото бях се разбрала с приятелки да излизаме.Сега преди малко си поговорихме съвсем малко и утре му казах че на обяд ще се разбера с тях по късно да изляза ,че да можем да си погворим с него и той ми каза кога се връща от работа всичко точно и сега ми наприса че тръгва за нощна и утре МОЖЕ БИ ще се чуем или вдруги ден и нито ми прати целувка нито нищо просто ми написа''айде лека вечер,чао".Звънях му 2 пъти но ми отказва....Какво да правя вече???Обичам го повече от всичко и ми е адски гадно когато става така
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

  2. #2

    Re: Незнам какво да правя...

    Цитирай Първоначално написано от gLoRiToO
    Обичам го повече от всичко и ми е адски гадно когато става така
    спокойно.не е станало нищо сериозно-когато имате възможност ще се 4уете и ще се разберете
    I can't stop myself from loving you <3

  3. #3
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Аз проблем не виждам. Ти клетва ли искаш да положи че утре ще се чуете? И на мен не ми пращаше девойката целувки прегръдки и така нататаък като си пишехме по скайп. Ама да съм ревал по форума?

    Успокой се и мисли трезво.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  4. #4

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    Според мен проблема е,че е пропуснал да ти каже че те обича.
    При мен ,ако се случи се чувствам мн гадно....говори с него и го питай дали е станало нещо...споделяйте всичко по между си,така се преудоляват проблемите -с разговори,не с мълчание!
    Руса кукличка

  5. #5
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Не се е свършил света, ако 1 път е пропуснал да ти прати целувка или да ти каже, че те обича. Не се филмирай толкова..

  6. #6
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664
    В крайна сметка се разбрахме ...той ми се обади и ми каза,че просто се е почувствал гадно,защото не съм го попитала как е минал денят му нито съм му казала че ми липсва и че го обичам.Аз му се извиних,и той ми прости тъй като знае че го обичам ужасно.Благодаря ви за мненията все пак
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

  7. #7
    Вие жените ЩЕ СЕ НАУЧИТЕ ДА НЕ ЛЪЖЕТЕ, И ДА СИ СПАЗВАТЕ НА ОБЕЩАНИЯТА

    и аз ако бях на негово място бих направил сащото даже не бих ти казал и чао, просто нямаше да ти дигна и 1 2 дена като ревеш и после пак кажи че имаш работа ...
    или се оговаряш нещо и го спазваш или ебаваш маиката на всичко

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Според мен няма проблем.Сама си съэдаваш някакъв иэмислен проблем.Не се филмирай толкова.Това,че не ти е пратил целувка в Скайп не е от эначение,поне эа мен.Човекът ти е пожелал лека вечер и ти е каэал чао - нормално.По-добре не прави драми от нищо,че си вредиш.
    [size=7][b][u]fosse cos

  9. #9

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    споко щом е на 25 а ти на 17 100% няма много мозък
    вариант а) ще се окажеш касметлиика и ще се върне
    вариант б) ще му дойде мозъка и ще те зареже

  10. #10

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369

    Re: Незнам какво да правя...

    Цитирай Първоначално написано от gLoRiToO
    Значи ситуацията е следната...Много обичам приятеля си той е на 25,а аз съм на 17,напоследък правя много грешки несеъзнателно,за които после съжалявам.Той сега е в Белгия и се налага да се чуваме само по скайп,оба4е днес на обяд просто неможахме да се чуем защото бях се разбрала с приятелки да излизаме.Сега преди малко си поговорихме съвсем малко и утре му казах че на обяд ще се разбера с тях по късно да изляза ,че да можем да си погворим с него и той ми каза кога се връща от работа всичко точно и сега ми наприса че тръгва за нощна и утре МОЖЕ БИ ще се чуем или вдруги ден и нито ми прати целувка нито нищо просто ми написа''айде лека вечер,чао".Звънях му 2 пъти но ми отказва....Какво да правя вече???Обичам го повече от всичко и ми е адски гадно когато става така
    Това не е показателно.
    Всеки има право на лошо настроение.
    Остави го да диша,а ако и
    другия път е така,питай го.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си