.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: 8-ми март

  1. #1

    8-ми март

    3дравейте.
    Наближава с пълна сила 8-ми март.И се чудя как да эарадвам майка ми,на която и беэ това напоследък не й е никак спокойно.3а съжаление точно на 8-ми ще се случи нещо доста неприятно эа нея,эа което не ми се говори.Но ми се иска да успея по някакъв начин да я эарадвам с нещо.Но като че ли не съм достатъчво иэобретателна,эащото доста мислих,но не ми дойде нищо интересно наум.Искам да й направя някакъв подарък,но не энам какъв.Май вече съм се иэчерпала.Традиционните подаръчи от сорта на дрехи,парфюми,коэметика и т.н вече ми се виждам проэаични.Цветето е эадължително,но не може само цвете Дайте ми някакви идей,моля :] Вие как въэнамерявате да эарадвате майка си?
    Благодаря эа отделеното време.
    SMILE MORE OFTEN...

    u6imu6i@abv.bg - Ако имате някакъв проблем и искате да споделите,пишете на тоэи и-мейл.Гарантирам отговор при първа въэможност.

  2. #2
    аз ще взема парфюм на моята, букет цветя и една
    [imghttp://breathe.blog.bg/photos/26135/red_heart.gif[/img]

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    изненадай я като собственоръчно сготвиш нещо интересно за вечеря-например
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от VerryBerry
    изненадай я като собственоръчно сготвиш нещо интересно за вечеря-например
    Идеята е добра,но няма да имам таэи въэможност эа съжаление. :[
    Много е дълго и не искам да раэкаэвам,но нали ви каэах,че точно 8-ми март няма да е най-прекрасният й ден..и се очертава да няма въэможност да иэлеэе,така че няма да имам кога да сготвя.
    Оф,много искам да я эарадвам. :-]
    SMILE MORE OFTEN...

    u6imu6i@abv.bg - Ако имате някакъв проблем и искате да споделите,пишете на тоэи и-мейл.Гарантирам отговор при първа въэможност.

  5. #5
    Аватара на r3s53c7
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Shadow City
    Мнения
    91
    Има време, ще го измисля дотогава

  6. #6
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664
    Моята е в чужбина,но ще и се обадя и съм и измислила специално стихотворение.Ако можеш да измислиш някакво сигурно много би се зарадвала..измисли нещо с което ще я накараш да не мисли за проблемите
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Tutmanik
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    323
    Можеш да се държиш с нея хубаво цял ден,да и помагаш за някои неща,да изпълниш някое нейно задължение...защото доколкото разбрах денят й няма да е лесен.
    ΑΝ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΗΤΑΝ ΧΡΥΣΟΣ
    ΘΑ ΗΣΥΟΝ ΘΥΑΣΥΡΟΣ
    ΚΑΙ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΘΕΟΣ
    ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ

    Тhisavros.. <3

  8. #8
    Аз на моята тази година исках да й подаря нещо много специално,защото ме заведе на концерт
    Отначало си мислех за колаж от снимки,но нещо не стана като пробвах...така че реших да и подаря ключодържател от едната страна с моя снимка,а от другата снимка,на която сме двете дано се зарадва
    .

  9. #9
    Аз на моята измислих вече.
    Защото и на нея няма да и е лесно.Тези дни е залята от работа пък и не е много в настроение
    Та..
    Аз ще и купя един хубав букет.С татко ще отидем в някой козметичен магазин да изберя я някой крем.. я парфюм... ; )
    А тук ми дадохте страхотна идея - ще сготвя нещо сама.Искам да я зарадвам
    Това е..

  10. #10
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Цитирай Първоначално написано от Jesssy
    Цитирай Първоначално написано от VerryBerry
    изненадай я като собственоръчно сготвиш нещо интересно за вечеря-например
    Идеята е добра,но няма да имам таэи въэможност эа съжаление. :[
    Много е дълго и не искам да раэкаэвам,но нали ви каэах,че точно 8-ми март няма да е най-прекрасният й ден..и се очертава да няма въэможност да иэлеэе,така че няма да имам кога да сготвя.
    Оф,много искам да я эарадвам. :-]
    Не се притеснявай,това че искаш да направиш такъв жест към нея,пределено ще я трогне и зарадва .
    А аз ще и взема нещо плюшено,защото тя обожава плюшени играчки,ще и взема и цвете и някаква картичка
    To infinity and beyond.

  11. #11
    Първо поздравления за темичката - много хубаво, че някой се е сетил!
    Самата аз днес избрах подарък на майка ми - купих фотоалбум от природни материали (това представлява нещо като книга с дебели жълти/все едно старинни/ листи - 10 на брой, а отпред и отзад има листа и разни клонки) много е красиво, а и не е скъпо-10лв. Подбрах 10 снимки, които ще принтирам и ще сложа вътре, акто ще добавя разни коментари, стихчета и фрази. Сигурна съм, че много ще се зарадва! Естествено ще й купя и цвете и ще поднеса подаръка с голямо Гуш + целувки
    *◊¤ ...Пърхането на пеперудено крило може да причини тайфун на другия край на света...¤◊*

  12. #12
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    На 8-ми март имам мач и то бая важен..та тя винаги е искала да вкарам гол на тоя отбор,абе футболна майка е и ,че сякаш тия 500 човека дето ще додат на мача и семейството ми влиза в т'ва число,така че май ще гледат хет-трик.

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  13. #13

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    гр.Русе
    Мнения
    10
    Ми според мен хубави подаръци са пролетните цветя или други с някаква картичка,козметика,сервизи с чашки и чинийки или да сготвите нещо както вие предложихте

  14. #14
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Какво материално нещо би я зарадвало повече, от едно "Обичам те, мамо!" Отиди в цветарски магазин и и купи цвете, което тя харесва Подготви го да изглежда красиво и воала

  15. #15
    Аватара на gLypChenCee
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    ForSaken city (:
    Мнения
    1 371
    Ще и подаря цветя,някакво козметика и ще излезнем цял ден по магазините.

  16. #16
    Защо не излезнете утре някъде заедно? Можете да прекарате целия ден заедно и това да бъде част от подаръка за 8-ми.
    Може и някое бижу да й вземеш, ако разполагаш с достатъчно пари. Но много зависи и от нейните интереси. Ако обича цветята, може да й вземеш някакво в саксия. Или пък книга, ако предпочита да чете в свободното си време. Може да й подариш масаж в някой салон. Не е нужно да отиде точно на деня, а когато има време.
    Успех!
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  17. #17
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    моита обожава козметика взех и душ гел крем за лице и роза

  18. #18
    Аватара на selens
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    `In Hell`
    Мнения
    1 041
    Цитирай Първоначално написано от Tutmanik
    Можеш да се държиш с нея хубаво цял ден,да и помагаш за някои неща,да изпълниш някое нейно задължение...защото доколкото разбрах денят й няма да е лесен.

  19. #19
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Цитирай Първоначално написано от term0t0
    На 8-ми март имам мач и то бая важен..та тя винаги е искала да вкарам гол на тоя отбор,абе футболна майка е и ,че сякаш тия 500 човека дето ще додат на мача и семейството ми влиза в т'ва число,така че май ще гледат хет-трик.
    Дано найстина направиш хет-трик
    И накрая да не забравиш да се похвалиш

  20. #20
    Аз на мама взех едно малко,красиво,розово цветенце в розова саксийка и отпред за саксийката са прикрепени две сърчица. С това ще я изненадам утре!
    Next time you point a finger... I'll point you to the mirror.

  21. #21
    Нарисувай й хартиено мече, отвътре с някое хубаво пожелание.
    като картичка, само че в мечешка форма.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Понеже не мога да пазя тайни:Д, вече й дадох подаръка на моята Мама.
    Направих й обички с тюркоазени камъчета, та понеже са масивни, ги сложих на клипси. Зарадва се, пък дали й харесват - не се знае:Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си