.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: Грешки??

  1. #1
    Повече от фен Аватара на lunichkataaa
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    вкъщи :)
    Мнения
    442

    Грешки??

    Здравейте!

    Преди известно време мислих да пускам такава тема,тъй като бях провокирана от един мой разговор с една приятелка,но не знам какво стана и не я написах.Но сега отново се сетих за нея и понеже ми е скучно реших да ви попитам.Предварително казвам,че не намерих такава тема,но ако има,нека тази бъде изтрита и съответно ако може да ми дадете линк към другата.
    И така въпросът ми е каква според вас е била най-голямата ви грешка досега?И всъщност смятате ли,че сте допуснали такава?Ако не,тогава каква според вас би била най-голямата грешка,която бихте могли да направите?Имам предвид конкретно за отношенията ви с хората около вас - било то близки,роднини,приятели,га жета...

    Аз ще пиша по-късно.

  2. #2
    Аватара на flix
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    225
    че се пръкнах на тоя свят :> така наказах всички :>

  3. #3
    май не съм грешница
    `Cause I needed
    I need to hear you say
    That I love you
    I have loved you all along

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210
    Позволих на един човек да ме тъпче...Но на втори няма да го позволя!Вече успявам да спра и най-малките признаци на такова поведение.
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  5. #5
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    най-голямата ми грешка...хмм Може би това, че нараних един приятел и това сложи край на взаимоотношенията А беше страхотен човек..
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  6. #6
    грешките ми са твърде много,но поне като ги осъзная се опитвам да ги поправя и най-вече опитвам да не ги правя, ала понякога се случва

  7. #7
    подарих на гаджето подаръка който изри4но ми каза да не му подарявам
    много съм тъпа-знам го това и се 4удя защо още не ме е зарязал
    разбира се 4е това не е най голямата ми грешка...ама те грешките са ми толкова много 4е няма как да ги помна вси4ките може би най голямата грешка е 4е оби4ах едно мом4е което изобщо не заслужаваше любовта ми и му се връзвах на ебавките
    I can't stop myself from loving you <3

  8. #8
    Аватара на Cocoa
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    40
    Ne bqh do nai-dobriq mi priqtel to4no togava kogato naistina ima6e golqma nujda ot men
    Want those sunny days back...

  9. #9
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Всеки прави грешки, безгрешни хора няма. Попринцип не съм от хората,който съжаляват за нещо, вземам си поука от всичките ми грешки и гледам да не ги повтарям. И да съжалявам няма как да върна времето назад,станалото станало. Мога само да приема реалността и да не позволявам да повторя някоя грешка. Съжалявам само за това,че не успях да простя,че ме нараниха. И за това че не успях да простя загубих най-добрата си приятелка. И пак не мога да кажа,че е грешка това, защото се радвам,че съм имала до себе си чоек,като нея.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  10. #10
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    Целунах друг , това просто няма да си го простя , беше адски голяма глупост от моя страна , особено като знам колко много ме обича моето момче След тази случка , той ми доказа още повече , колко много , ама много държи на мен . Ох , че съм проста

  11. #11
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Еми няма безгрешни хора на този свят,,
    Правила съм много грешки,но винаги рано или късно
    съм ги осъзнавала и съм се учила от тях , за да не ги повтарям,,
    Всеки прави грешки , важното е да ги разбере и да не ги повтаря ,,
    А за най-голяма грешка ,, не мога да се сетя за сега ..
    Actions speaks louder then words .. >.<

  12. #12
    Повече от фен Аватара на lunichkataaa
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    вкъщи :)
    Мнения
    442
    По принцип доста грешки съм правила и по-късно за повечето съжалявам.Лошото е,че вече е късно,но пък от друга страна поне осъзнавам какво съм направила,заразлика от някои познати.
    Иначе най-голямата грешка,която съм правила е ,че в седми клас,когато се разделяхме и всеки отиваше в ново училище се скарах с 2 от най-добрите си тогава приятелки.И сега след 4 години с едната от двете продължаваме да не си говорим и дори когато се срещнем по улицата се подминаваме.Може да е невъзпитано и глупаво,но това е положението.Понякога,когат о се сетя или я видя и ми става много кофти,но тя сама пожела така...

  13. #13

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    Spored men v lichen plan s gadjeto nai-golqmata greshka bi bila iznevqrata s sprqmo priqtelite predatelstvoto i licemerieto.
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  14. #14
    Аватара на PeopleAlwaysLeave
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    ~`*`~ СоФиЯ ~`*`~
    Мнения
    1 169
    Ммм... може би, че се доверих прекалено много на един човек, а не трябваше
    Няма вече за какво ти да ми прощаваш... минаха времената да ме заебаваш.. сега към теб изпитвам само съжаление.. даже омраза с извинение... За мен значиш вече по-малко и от нула... Това че те обичам все едно не си го чул..

  15. #15
    Няма безгрешни хора, ако някой твърди обратното значи живее в голямата заблудам и няма смелоста дори пред себе си да си ги признае, което според мен е също голяма грешка От грешките човек се учи и чрез тях се променя, било то за по-добро или не, това вече зависи от дадения човек. Аз също както всеки имам допуснати грешки, но една грешка и до ден днешен продължавам да допускам и то е че се опитвам да се държа с хората максимално добре премисляйки всичко, а това за тоя живот си е направо грешка, защото в замяна не получаваш нищо хубаво

  16. #16
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612
    Цитирай Първоначално написано от Re5peC7
    Няма безгрешни хора, ако някой твърди обратното значи живее в голямата заблудам и няма смелоста дори пред себе си да си ги признае, което според мен е също голяма грешка От грешките човек се учи и чрез тях се променя, било то за по-добро или не, това вече зависи от дадения човек. Аз също както всеки имам допуснати грешки, но една грешка и до ден днешен продължавам да допускам и то е че се опитвам да се държа с хората максимално добре премисляйки всичко, а това за тоя живот си е направо грешка, защото в замяна не получаваш нищо хубаво
    +++

  17. #17
    Аватара на MetalL
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    На Майната си xD
    Мнения
    267
    tadamm,,,,,,

    1.най-голямата грешка..когато скъсах с сегашното си гадже преди половин година...но пак тръгнахме...

    2.когат наще ма набараха пиян..но нз ко си въобразяват..все пак имах РД но...тяхна си работа...и ся не ме пускат мн мн...проверяват ме...бе не ми вярват,нямат ми доверие..

  18. #18
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    грешли..? Ми правил съм доста, няма везгрешни хора..




    P.P. А ето нещо, което ми беше дошло на ум преди (не знам дали някой друг го е казвал някога): Няма безгрешни хора.. затова аз не съм човек..

  19. #19
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    Май доста грешки съм правила до сега ..като се замисля..!!
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  20. #20
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Прекалено съм доверчива и адски чувствителна ...

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Няма безгрешни хора.. затова аз не съм човек..
    Тебе те знаем! Ти си НеЧовек

  22. #22
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612
    Цитирай Първоначално написано от Re5peC7
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Няма безгрешни хора.. затова аз не съм човек..
    Тебе те знаем! Ти си НеЧовек
    хаха ... интересна логика вади братото

  23. #23
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от Kostadin_682
    Цитирай Първоначално написано от Re5peC7
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Няма безгрешни хора.. затова аз не съм човек..
    Тебе те знаем! Ти си НеЧовек
    хаха ... интересна логика вади братото
    ем `ч как аз съм извъзнеменнн

  24. #24
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664
    Ами напоследък правя доста грешки,но бързо ги осъзнавам и ги поправям,но те са свързани с едно нещо с пренебрежението ми.Често ми се случва да пренебрегвам хората които обичам-гадна черта от моя характер...
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си