.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    имаме ли бъдеще според вас

    с моя приятел ходим от скоро.в първите няколко седмици той ми се обаждаше редовно и ми пращаше СМС-и по време на 4асовете но сега само аз го търся.говорила съм с него за това и той ми каза 4е просто е страшно зает.просто незнам какво озна4авам за него-имам 4увството 4е не се интересува много от мен.и сега незнам какво да правя.моля ви-дайте ми съвет,защото наистина си го оби4ам,не искам да се разделяме но ако той не изпитва същите 4увства като мен мисля 4е това би било най доброто решение.страх ме е-не искам да го загубя,но ако той не изпитва нищо...как да разбера дали наистина няма време или просто не държи на мен

  2. #2
    Нали си говорила с него?3ащо все трябва да ни минават лоши мисли преэ главата...тъпо е.Представи си,може наистина да е эает.3а да се укпокойш,говори отново с него и си иэясни каквото не ти е ясно.От писане тук нищо няма да се промени. :]
    SMILE MORE OFTEN...

    u6imu6i@abv.bg - Ако имате някакъв проблем и искате да споделите,пишете на тоэи и-мейл.Гарантирам отговор при първа въэможност.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Jesssy
    Нали си говорила с него?3ащо все трябва да ни минават лоши мисли преэ главата...тъпо е.Представи си,може наистина да е эает.3а да се укпокойш,говори отново с него и си иэясни каквото не ти е ясно.От писане тук нищо няма да се промени. :]
    ако говоря с него той само ще се ядоса и ще ми каже пак същите неща...няма смисъл.каквото и да ми обяснява не може да ме убеди 4е е толкова зает 4е даже една минута не може да отдели за мен и да ми се обади

  4. #4
    е ако наистина само ти го търсиш..а той теб не.. спри и ти.. пък ако те пита що си спряла да го търсиш , ш кажеш че си много заета..

  5. #5

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    трябва да поговориш с него за това и да си изясните добре чувствата.
    МОже пък наистина да е зает,но все пак вие сте двойка и трябва да намира време за теб.Не може постоянно да се оправдава с това.Питай го за чувсвтвата му.Успех,дано и той те обича.
    Руса кукличка

  6. #6
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    ама ти какво искаш? Само той да те търси 1ви, той да те събужда в 3 часа вечерта да ти каже, че те обича.. той да ти пише 1ви смс-и.. ?! Еми неможе.. и ти трябва малко да се потрудиш и да му доставиш радост и удоволствие. В смисъл ще се почувства така, както когато ти се чувстваш когато той те търси 1ви и изгаря от нетърпение да чуе гласа ти..

  7. #7
    Аватара на PanaH
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    143
    Не мисля, че не държи на теб..Просто може наистина да е доста зает.. Щом си говорила с него за това той трябва да е на ясно как се чувстваш и да се помъчи да промени нещата

  8. #8
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Девойке, не си центъра на вселената за да ти се обръща винаги внимание. Спри да го притискаш и ще видиш колко по добре ще тръгнат нещата.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  9. #9
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    ама ти какво искаш? Само той да те търси 1ви, той да те събужда в 3 часа вечерта да ти каже, че те обича.. той да ти пише 1ви смс-и.. ?! Еми неможе.. и ти трябва малко да се потрудиш и да му доставиш радост и удоволствие. В смисъл ще се почувства така, както когато ти се чувстваш когато той те търси 1ви и изгаря от нетърпение да чуе гласа ти..
    + това , като ходите не значи , че трябва постоянно да ти звъни , смс-и на всеки час , само ти да си му в главата . Би било досадно нещо такова Всеки си има личен живот и това , че понякога може да си зает , не е нещо необикновено

  10. #10
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Нужно ли е на всеки 5 мин да ти се обажда може наистина да е много зает

  11. #11

  12. #12
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Защо винаги всички мислят най-лошото? То е досадно да ти се обажда по 100 пъти на ден и да ти праща смс-и. След като си говорила с него и той ти е обяснил,че е зает,защо не приемеш опцията,че наистина може да е зает?! Глупаво е да се тормозиш за глупости без конкретна причина.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  13. #13
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Отначало ти се е обаждал,за да ти докаже колко държи на това.Сега вече го знаеш и за това не ти звъни всяка една минута.Може да е просто зает.Спокойно

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Подложи го на детектор на лъжата.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  15. #15
    и при мен беше така в началото през 5 мин. смс ала бала но се поспря малко тъй като разбрах че иска да е с мен а и смс не са от значение за мен важното е да ми каже че ме обича дори 1 път в месеца да е
    нещата в една връзка стават сериозни и лигавщините спират
    `Cause I needed
    I need to hear you say
    That I love you
    I have loved you all along

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Девойке, не си центъра на вселената за да ти се обръща винаги внимание. Спри да го притискаш и ще видиш колко по добре ще тръгнат нещата.
    +1

  17. #17
    Аватара на Cocoa
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    40
    Relax .. kakto kazaha po4ti vsi4ki dosega moje naistina da e zaet ti kvo iska6 da ti zvuni postoqnno ? Zvuni mu i ti ne moje da iska6 samo ot negova strana uspokoi se malko dai mu malko vuzduh na 4oveka. Qsno e e 4e go haresva6 no ne stavai lepka toi ima i li4en jivot ina4e burzo 6te mu pisne6:P
    PEACE \\//
    Want those sunny days back...

  18. #18
    Не си мисли глупости.Всеки има нужда от лично пространсво и малко свобода... А и както казаха преди мене,наистина е много досадно някой да ти звъни през 5 мин! Остави нещата за малко и ще видиш ..или ще потръгнат или не.. ; ))

  19. #19
    Супер фен Аватара на Whyniser
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Благоевград
    Мнения
    1 341
    Любовта не може да ти реши житейските проблеми.Просто приеми,че си има работа.Не може да е при тебе 24/7.Просто е досадно и ще си омръзнете.Ти толкова ли няма какво да правиш?
    Все същия ™G-Baby™

    Лудият се оплаква,
    че хората не го познават,
    а мъдрецът —
    че не познава хората.


    House M.D.
    -Sometimes we can't see why normal isn't normal.

  20. #20
    Аватара на beiho
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    isperih
    Мнения
    356
    Не знам каква си, но си вманиачена той да ти се обажда постоянно, много ясно, че не може да продължава така да те търси постоянно!

  21. #21
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Ами според мен и ти ограничи обажданията си спрямо него.
    Ако той продължи да не се обажда,значи според мен просто си му втръснала вече и така.Ако почне да те търси по-често и да ти задава въпроса "Защо не се обаждаш?",значи още му пука и наистина е зает с някакви си там неща и за това не се обажда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си