Знам че има и други такива теми но не намерих такава която да отговаря на моят случай.
Ситуацията е следната,преди броени часове скъсах с приятелката си по нейно желание след 1 година връзка.Скъсахме защото тя каза че вече не и е същото,че и е тъпо и скучно,а и чувствата и били отслабнали (поне аз така разбрах) и така в момента ми е адски гадно и имам чувството че целият свят ми се срина на главата като знам какво чувствам към това момиче и на какво съм готов за нея ноо това е отделна тема.. Въпросът ми е : попадали ли сте в такава ситуация,след дълга връзка единият от двамата да каже че му е писнало така да се каже,да се разделите и след това пак да се съберете??? Просто искам да знам дали има някаква вероятност да се съберем отново и дали е взела това решение защото е в кофти период и иска да остане сама,незнае какво точно иска и тн.

Благодаря предварително на всички за отговорите защото съм сринат тотално и имам нужда от един вид подкрепа и поне да знам има ли някакви шансове отново да съм със това момиче.