.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Аватара на RullzZz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    некъде из Сливница...
    Мнения
    191

    Въпрос относно раздялата

    Знам че има и други такива теми но не намерих такава която да отговаря на моят случай.
    Ситуацията е следната,преди броени часове скъсах с приятелката си по нейно желание след 1 година връзка.Скъсахме защото тя каза че вече не и е същото,че и е тъпо и скучно,а и чувствата и били отслабнали (поне аз така разбрах) и така в момента ми е адски гадно и имам чувството че целият свят ми се срина на главата като знам какво чувствам към това момиче и на какво съм готов за нея ноо това е отделна тема.. Въпросът ми е : попадали ли сте в такава ситуация,след дълга връзка единият от двамата да каже че му е писнало така да се каже,да се разделите и след това пак да се съберете??? Просто искам да знам дали има някаква вероятност да се съберем отново и дали е взела това решение защото е в кофти период и иска да остане сама,незнае какво точно иска и тн.

    Благодаря предварително на всички за отговорите защото съм сринат тотално и имам нужда от един вид подкрепа и поне да знам има ли някакви шансове отново да съм със това момиче.

  2. #2
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: Въпрос относно раздялата

    2 години и половина - точно същата ситуация. Няма начин да се съберете. Момата ти е казала учтиво "Ти си мухльо". Get over it, and move on!

    КАзвам ти истината директно, няма да те лъжа и да навявам празни надежди. Сериозно - ако имаш въпроси на ЛС.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  3. #3
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Съжелявам, но едва ли имате шанс. Абе кофти е. Най-трудните моменти в една връзка (тези, в които рискът от късане е най-голям) са 2 месеца (леле,всичките връзки на приятелките ми свършват на 2 месеца ) и 1 година (тогава започвате да си писвате). Ако връзкате не издържи тези двата, значи не е била от онези сериозните, дето водят до брак.

    ПП. Оф, стискам палци всичко да е наред на моята една година... След няколко седмици е и май сме даже по-щастливи от в началото

  4. #4
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Сега дали ще се съберете или не,няма от къде да знам.
    Но знам,че има много случай в който вдойки се разделят,по една или друга причина,но в доста случай се събират отново.50:50

  5. #5
    Аватара на RullzZz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    некъде из Сливница...
    Мнения
    191
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Сега дали ще се съберете или не,няма от къде да знам.
    Но знам,че има много случай в който вдойки се разделят,по една или друга причина,но в доста случай се събират отново.50:50
    ние и преди това 2 пъти късахме и се събирахме след 1 ден но сме късали защото сме се карали заради нещо,а сега е много по различно

  6. #6
    В кофти положение си знам... но недей да възлагаш напразни надежди, защото така само влошаваш нещата, бате...виж се..виж колко много живот има още пред теб...какво си мислише,че ще се ожените ли...знам всички си мислят така, когато чувствата са в своя разгар, но това в днешно време е почти невъзможно, не е както преди намериш си едно момиче и прекарвате целия си живот заедно, тук в новото време всеки прави каквото чувства и смята за редно спрямо себе си...остави я..1 год е много време и това време свърши! Сега трябва да продължиш по своя път, както тя го е направила, не можеш да зациклиш на тая раздяла след като си направил всичко за тази връзка, не можеш да я накараш на сила да е с теб и признай си че и не искаш това, то просто няма смисъл..може би някой ден ще съжалява за решението си, но... не изпадай само в депресии защото така само губиш...направил си всичко каквото си могъл.. явно не е писано да е така..дано го превъзмогнеш всичко това, защото може би малко изтъркано, но наистина тя не те заслужава..ако искаш да поговориш с някой насреща съм

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Re5peC7
    В кофти положение си знам... но недей да възлагаш напразни надежди, защото така само влошаваш нещата, бате...виж се..виж колко много живот има още пред теб...какво си мислише,че ще се ожените ли...знам всички си мислят така, когато чувствата са в своя разгар, но това в днешно време е почти невъзможно, не е както преди намериш си едно момиче и прекарвате целия си живот заедно, тук в новото време всеки прави каквото чувства и смята за редно спрямо себе си...остави я..1 год е много време и това време свърши! Сега трябва да продължиш по своя път, както тя го е направила, не можеш да зациклиш на тая раздяла след като си направил всичко за тази връзка, не можеш да я накараш на сила да е с теб и признай си че и не искаш това, то просто няма смисъл..може би някой ден ще съжалява за решението си, но... не изпадай само в депресии защото така само губиш...направил си всичко каквото си могъл.. явно не е писано да е така..дано го превъзмогнеш всичко това, защото може би малко изтъркано, но наистина тя не те заслужава..ако искаш да поговориш с някой насреща съм
    mn si praw inache mn jalko no ponqkoga s dylgite wryzki e taka i wse pak uspeh..

  8. #8
    щеше да има шанс ако се бяхте скарали и скъсали.. ама щом и е скучно с тебее.. работата е на зле ..трябвало е да разнообразиш връзката.. има вероятност.. да се сети след седмица две.. и да и липсваш.. ама не се надявай..

  9. #9
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    4 години и същата работа. Казват, че химията траела около 3 години.

  10. #10
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Ти си нямаш и на идея, колко гаджета ще смениш докато намериш момичето, а след време жената за която да се ожениш и да създадеш семейство. Затова не му мисли толкова - каквото било - било.. Главата напред, мисълта в страни и си намери друга с която да продължиш напред. Няма да ти казвам какво да правиш - в смисъл разкарвай се с приятели, гледай филми и бля, бля,бля.. ти сам знаеш кое ти е най-приятно и кое ти отвлича мисълта и те кара да се чувстваш приятно. Например при мен когато ми е гадно ми стига да изиграя 1-2 игри на билярд, дяга и след това съм като нов кондом..
    Не позволявай една раздяла да провали живота ти (както се казва) защото сега ако започнеш да се предаваш ще си преебеш живота направо.. в даскало ша си намалиш успеха, проблеми с родители (лично аз съм минал и през 2те неща, даже миналото лято заради едно момиче тука на наще 1 дума не им продумвах, се ми викаха че не съм споделял и какво ли още не) та не прави тази грешка!
    Успех и продължи да живееш живота така, че да ти е по-добре от моментите в които си бил с нея

  11. #11
    Не е вярно, че няма шанс. Според мен това, което можеш да направиш е да спреш да я търсиш. Почти сигурно е, че като разбере че не си и вързан в кърпа ще и залипсваш (женска психика )
    Sometimes I get so weird
    I even freak myself out
    I laugh myself to sleep
    It's my lullaby
    Sometimes I drive so fast
    Just to feel the danger
    I wanna scream
    It makes me feel alive

  12. #12
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от Lady_AMG
    Не е вярно, че няма шанс. Според мен това, което можеш да направиш е да спреш да я търсиш. Почти сигурно е, че като разбере че не си и вързан в кърпа ще и залипсваш (женска психика )
    тц тц тц.. и какво искаш да кажеш, че ти когато си късала с някой след това си осъзнавала че ти липсва и си се връщала при него ли? А ако е така, това означава че никога не си късала.. айде стига клишета.. няма такова нещо - когато се къса окончателно се къса.. пък и той да има малко достойнство.. не като му каже не те искам да се маха, а като каже искам те пак да се връща.. секи си тъпри последсвията

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Lady_AMG
    Не е вярно, че няма шанс. Според мен това, което можеш да направиш е да спреш да я търсиш. Почти сигурно е, че като разбере че не си и вързан в кърпа ще и залипсваш (женска психика )
    Съгласна съм, но това не е само женската психика. Шанс винаги има, но не трябва да се надяваме до толкова, че ако нищо не се случи, да останем прекалено разочаровани. Според мен трябва малко почивка. От опит ;)
    A.D.I.D.A.S.

  14. #14
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Аз опитвах 5 месеца. Еми не става, а и ергенския живот започва да ми се услажда. Виждай се с приятели и се забавлявай, а и се огледай. 100% ще почнеш да забелязваш другите момичета.

  15. #15
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Не възлагай големи надежди.

    Аз съм с дълга връзка - 4 години почти. Миналата година ми бяха понамаляли доста чувствата, беше ми все едно дали ще се видим или не, сърдениците ми бяха дошли в повече. Останахме заедно, защото много уважавам човека до себе си и му казах, че му давам време да ме спечели наново. Мина доста време така, лятото отидохме на море ииии любовта разцъфна. Ето, че се случват и такива неща, но не таи много надежди, ако и не иска вече да се виждате.

  16. #16
    Щом те е отрязяла няма смисъл - не и се натискай повече ... Гледай напред! Майната и, щом не иска тя губи
    Всичко е позволено... стига да не ни хванат! ;]]

  17. #17
    ифФ... кофти тръпка... просто продължи напред... какво други ти остава? тъпото е, че чувствата й вече не са същите... ето тук вече нищо не можеш да направиш... та дори и тя... насила хубост не става...
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  18. #18
    Ами може и да се съберете,може и да не се...
    Със сегашния ми човек на няколко пъти сме се разделяли,дори сме били разделени за 2 години (бяхме по-мънички) но сега сме заедно...вече 2 години..
    Човек никога не знае : ))
    Успех ти пожелавам : )

  19. #19
    Аватара на sextazy_baby
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Адреса ми последен е Сърцето ти
    Мнения
    1 132
    Ами шансовете са 50/50,но щом чувствата й са изчезнали...не знам

  20. #20
    #valdesbg-божеее божеее,защо толкова ряЗко отряза момчето и му разби надеждите?!
    Аз ходя с мойта приятелка от 1 година също и сме късали по-същата причина ,но УВИ още сме заедно?! ...мхм.... Я ?! било възможно?!


    Автора на темата,всичко е субективно пряиятел
    Има много външни фактори ,в една връзка ще си проличи с времето



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си