.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Пак все същото...

    Здравейте...
    Просто вече незнам на каде да хвана... просто имам нужда да изпиша поне 100 реда тука ...

    Такам...тва кво става ся незнам объркан съм... започваме =>
    Срещнах едно момиче може би преди 5 месеца някаде на един баскетболен мач тя ходеше от години както и аз но никога не сме се заговаряли може би щот нищо не ме привличаше в нея...та запознахме се вече даже разбрах че ме харесва постоянно пишеш в скайпа смс-и обаждания по гсм-то и т.н. Но аз пак нищо не намирах в нея незнам защо( по времето когато се запознах ходех с едно момиче... тогава се скарахме нз защо ... тва е отделен въпрос няма значение... )та продължаваше всичко супер си вървеше когато я поканех кат приятел на кафе и т.н идваше абе всичко беше супер... направо имах чусвтото че никога не съм имал такав приятел но аз си я смятах за приятел въпреки всичко което ми показваше че ме харесва... когато скъсах с бившата си приятелка тази тя беше единсвтения човек с който говорех и всичко споделяхме ... един с друг. Нямаше друга като нея аз я разбирах и тя ме разбираше всичко си пасваше супер...но аз така и не я свалих...много пъти ми се искаше но не го направих.Та напоследък някак си се дръпна и не знам на какво се дължи всичко това...спря да ми пише спря да се обажда спря да праща онези сладки смс... но точно тогава все едно се влюбих в нея... постоянно исках да пишем да си говорим и такам но много от нещата се бяха променили незнам даже защо сега ми е някво кофти ... гледам снимки и си мисля кво намирам в нея... и се чудя и се чудя и немога да получа отговор на всеки въпрос който си задавам супер тъпо ми е ... Може би сгреших че не станахме гаджета ... може би пък не незнам всичко ми е кат магла ...
    Та да продължим =>
    Точно тогава когато всичко беше ОКИ аз харесах една от нейните приятелки ... помолих я да ме запознае няма никав проблем дори ни и мигна окото ... все едно не и пукаше от нищо но с неината приятелка нищо не стана явно е забелязала че ТАЗИ за която ми е кеф ме харесва и така... та на последък пиша си с нейната приятелка пиша си и с тази но с нейната приятелка сме само кат приятели/познати ... та незнам на какво се дължи тва когато съм мил към нея тя е няква студена когата съм ядосън нещо ... тя пък е мила много ми е странно тва...Когато не можеш да имаш някого най-много го имаш ... тва е и в моя случай ...когато започнем да си пишем вече всичко е оки пак не я искам .. почнем ли да си бутаме номера направо нямам думи ... супер зле ми става... и напоследък забелязах че когат я битам ще ходим ли на кефе,билярд,боулинг или просто на разходка винаги отговорат е "незнам" супер много се ядосвам от това...
    Вече незнам кво да правя на кво се дължи тва за кво всичко е толкова омешано и т.н


    Та тва беше от мен ... който иска да коментира моля без лоши коментари ... знам че на някой ще му коства много да го прочете но се надявам да има такива хора.

  2. #2
    Приятел...много си хлътнал
    Според мен си я харесвал и когато тя те е харесвала, но просто не си искал да я приемеш така или си се чувствал някак неловко заради предишната ти връзка...Моето мнение е направо да действаш.Убедила съм се, че това е най-добрия вариант..тъй като аз винаги изпускам възможностите си Говори открито с нея за чувствата си, защото ти определено я харесваш, а дали тя още те харесва или се е отказала..ще го разбереш от нея.. успех


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

  3. #3
    em 4e to e logi4no .. tq se prai na nedostupna ,, no kogato se durlqte se pla6i da ne si precakatae otno6eniqat i stava mila i posle kogato ti si mil puk tq e studena 6toto pak se prai na nedostupna.. TOEST KAJI I 4E ISKA6 DA HODITE I 6E VIDI6 KAK 6E SPRE
    Ne sum 79ti nabor ei

  4. #4
    Може би и е омръзналод а чака.Но да се надяваме че не е така.Просто и признай какво чувстваш...недей чака тя пак да дотича до теб.Мисля че когато си имал вуможност да я имаш не си я искал била ти е безинтересна....и когато тя си е отишла ти си я поискал.Запитай се ако тя пак почне с милото държание ... ти няма ли пак да станеш безразличен?! Не те обвинявам или нещо такова просто те питам ...?

  5. #5
    бе.. явно имаш някаква нужда от нея.. що не пробваш.. да я забиеш сега.. и ако не ти е кеф.. и казваш че .. приятелските ви отношения по ти харесват.. и така

  6. #6
    Според мен на момичето и е писнало да се опитва да ти показва,че те харесва,а ти да се правиш на недостъпен.В момента си в същата ситуация нали? Просто иска да ти покаже какво е чувството ти да харесваш някого а той да се дърпа и да се прави,че не забелязва.Моя съвет е,щом толкова я харесваш поговори с нея признай и че просто не си осъзнавал,че я харесваш.Дано не се разминете този път.
    Успех!
    What is the different between the genius and stupidity?Genius has limits!

  7. #7
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Не е хубаво да изпускаш ключовите моменти за започването на една връзка. Прекалено много си я карал да чака.. като не си искал и не си я харесвал е трявало да и кажеш твърдо \"НЕ\" и тя да започне да намалява чувстава си към теб постепенно, а не така на кафенца мафенца и прочие да и даваш надежди, защото все пак от чакането омръзва.. както когато отидеш на спирката и рейса не идва 1 час, 2 часа ти омръзва и хващаш такси.. нали!? Еми и тука е така.. сега само можеш да и обясниш за какво става въпрос, как мислиш над нещата които се случваш, да я питаш дали все още изпитва нещо и дали иска да пробвате дали ще се получи нещо, защото толкова много си пасвате и сте един за друг и защото никoй друг не те е разбирал така, както тя..

    Успех и дано да сполучиш.

  8. #8
    пич.. изпускаш влака усещаш нали...
    накарай я да излезе и й кажи всичко...
    че си влюбен в нея... всичко! мисля, че тя те е чакала и просто в един момент се е отказала от всичко това...
    не губи и ден... може пък да хванеш последния вагон... УСПЕХ!!!
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  9. #9
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Не е хубаво да изпускаш ключовите моменти за започването на една връзка. Прекалено много си я карал да чака.. като не си искал и не си я харесвал е трявало да и кажеш твърдо \"НЕ\" и тя да започне да намалява чувстава си към теб постепенно, а не така на кафенца мафенца и прочие да и даваш надежди, защото все пак от чакането омръзва.. както когато отидеш на спирката и рейса не идва 1 час, 2 часа ти омръзва и хващаш такси.. нали!? Еми и тука е така.. сега само можеш да и обясниш за какво става въпрос, как мислиш над нещата които се случваш, да я питаш дали все още изпитва нещо и дали иска да пробвате дали ще се получи нещо, защото толкова много си пасвате и сте един за друг и защото никoй друг не те е разбирал така, както тя..

    Успех и дано да сполучиш.
    абсолютно
    Пък и на момичето сигурно й е много гадно като те харесва, а ти сваляш други нейни приятелки... Трудно е да останете неразделни при това положение..
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  10. #10
    Има и друг проблем ... от последната връзка ... много пъти имах шанса да тръгна с доста момичета... но ме беше страх ... от тва да не устана пак наранен ...

  11. #11
    аз смятам 4е незнаеш какво искаш-ако искаш това моми4е защо не й го кажеш???
    I can't stop myself from loving you <3

  12. #12
    #fe6an4eto0-приятел,виж сега...
    Преди 2 години имах една "приятелка",запознахме се във един форум,тоест тя ми писа ЛС , в съдаржанието на лс-то ми беше обеснила колко харесала,начина ми на говорене и мислене,от там си взехме скайпове,лафихме си около 9-10 месеца,без да се виждаме,аз и споделях всичко и тя на мен,станахме супер дружки!
    Един ден аз реших да отида и да видя мойта "най-добра приятелка"..
    След като слязох от рейса,видях една красавица която махаше към мен,но си мислих ,че момичето е направило грешка и маха на друг ,но УВИ това беше " приятелката ми "
    веднага хлътнах по -външния и вид,като изключим че преди това й харесвах характера ,като за гадже ,но не бях споделил..
    Отидохме на плаж заедно,там тя се държеше Много мило и топло с мен,направо ме накара да "избия"...
    отидохме в тях и ........18+......... та както и да е...
    Искам да ти кажа ,че трябва да си хитър за да спечелиш твойто момиче!
    ти каза че тя ти споделя всичко?!Извади нещата които харесва и не харесва според теб от характера и !И прилагаи всичко възможно
    Мен лично ,момичето за което ти говоря ,така ме омота ,че не си знаех името!


    Според мен ,шансът ти е голям!

    Искам да кажа още нещо на всички!

    За мен лично няма приятели под формата на - Момиче и момче ; Момче и Момиче !

    Винаги едната страна е +1 ! ако ме разбирате


    Успех приятел !



  13. #13
    #fe6an4eto0-приятел,виж сега...
    Преди 2 години имах една "приятелка",запознахме се във един форум,тоест тя ми писа ЛС , в съдаржанието на лс-то ми беше обеснила колко харесала,начина ми на говорене и мислене,от там си взехме скайпове,лафихме си около 9-10 месеца,без да се виждаме,аз и споделях всичко и тя на мен,станахме супер дружки!
    Един ден аз реших да отида и да видя мойта "най-добра приятелка"..
    След като слязох от рейса,видях една красавица която махаше към мен,но си мислих ,че момичето е направило грешка и маха на друг ,но УВИ това беше " приятелката ми "
    веднага хлътнах по -външния и вид,като изключим че преди това й харесвах характера ,като за гадже ,но не бях споделил..
    Отидохме на плаж заедно,там тя се държеше Много мило и топло с мен,направо ме накара да "избия"...
    отидохме в тях и ........18+......... та както и да е...
    Искам да ти кажа ,че трябва да си хитър за да спечелиш твойто момиче!
    ти каза че тя ти споделя всичко?!Извади нещата които харесва и не харесва според теб от характера и !И прилагаи всичко възможно
    Мен лично ,момичето за което ти говоря ,така ме омота ,че не си знаех името!


    Според мен ,шансът ти е голям!

    Искам да кажа още нещо на всички!

    За мен лично няма приятели под формата на - Момиче и момче ; Момче и Момиче !

    Винаги едната страна е +1 ! ако ме разбирате


    Успех приятел !


    Извинявам се за ,не грамотното ми писане,но ме мързи да мисля ,особено пред компютъра...



  14. #14
    айде да се извиня и за 10000 ми поста !






Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си