.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    питане относно ухапване от куче

    днес ме ухапа пездомно куче ходих в болницата видяха ухапаното и ми казаха че нямало следи от зъби и кръв и ме пратиха при личната отидох видя го каза че нямало следи от зъби и отказа да ми бие инжекция против тетанос на майка ми братовчедката е мед.сестра отидох при нея и тя ми би инжекция за всеки случаи но сега се притеснявам това куче дали не ме е заразило с бяс ухапването беше през дънките

  2. #2

    Re: питане относно ухапване от куче

    Цитирай Първоначално написано от mimi86
    днес ме ухапа пездомно куче ходих в болницата видяха ухапаното и ми казаха че нямало следи от зъби и кръв и ме пратиха при личната отидох видя го каза че нямало следи от зъби и отказа да ми бие инжекция против тетанос на майка ми братовчедката е мед.сестра отидох при нея и тя ми би инжекция за всеки случаи но сега се притеснявам това куче дали не ме е заразило с бяс ухапването беше през дънките
    Ако толкова те е страх - защо просто не кажеш на личната - пускаш кръв сигурно и те проверяват...

  3. #3
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Това не е било ухапване. Нямаш повод за притеснение

  4. #4
    Като няма следи от зъби не се притеснявай.А и бяс сега се среща доста рядко особенно при градски бездомни кучета болестта е по-характерна за горските ригиони.
    Йога и мъдрост

  5. #5
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: питане относно ухапване от куче

    Цитирай Първоначално написано от mimi86
    днес ме ухапа пездомно куче ходих в болницата видяха ухапаното и ми казаха че нямало следи от зъби и кръв и ме пратиха при личната отидох видя го каза че нямало следи от зъби и отказа да ми бие инжекция против тетанос на майка ми братовчедката е мед.сестра отидох при нея и тя ми би инжекция за всеки случаи но сега се притеснявам това куче дали не ме е заразило с бяс ухапването беше през дънките
    гадинката не е успяла да те ухапе, просто е захапала дрешката само за твой късмет!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си