.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    топче на гърдата

    zdraveite az sum na 12 godini i predi 2 dni zabelqzah che lqvata mi gurda ima edno malko top4e koeto mnogo me boli za purvi put mi se slu4va takova neshto dnes dori zabelqzah che lqvata mi gurda e po korava i ima 4erveno petno okolo zurnoto !mnogo me e strah da ne bi da e nqkakva bolest ! HELP ME!

    *Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
    hottie

  2. #2
    Ако топчето ти е около зърната тва е напълнонормално, значи, че гърдите ти започват да растат Не се притеснявай, нормално и гледаи да не ги натискаш много

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Red_Hair
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    454
    мдам влизаш в побертета и започват да се отделят много хормони питай лекаря си да ти обясни за естрогените

  4. #4
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    kemsity По време на цикъл , малко преди и малко след са подути млечните жлези на гърдите и е възможно оттам да ти идва болката , но въпреки всичко отиди на лекар. Всяка година поне по веднъж трябва да се ходи на лекар.
    Envoi moi ! ;]

  5. #5
    Аватара на Beau
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Марс
    Мнения
    4 518
    Цитирай Първоначално написано от Red Hair
    мдам влизаш в побертета и започват да се отделят много хормони питай лекаря си да ти обясни за естрогените

    пУбертет...
    Голяма деградация ...
    "Alienis delectari malis - voluptas inhumana" ...

  6. #6
    Успешно си навлязла в пубертета имаш свръхпроизводство на естроген.
    Честито

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Оооо, колко сладко! Някой става юноша(ей! колко красива дума си имаме)

  8. #8
    Нямаш рак на гърдата,просто ти растът хубави цици.
    Йога и мъдрост

  9. #9

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Това, което те боли са ти млечните жлези. Не ги притискай, за да не те болят. Като ти пораснат гърдите няма да имаш проблеми с това.
    Don't tell me what I can or can't do !

  10. #10
    Спокойно Няма място за притеснение и аз съм на 12 и имах такова на дясната си гърда болеше ме но след седмица ми мина Гърдите ти растат Това означава че кат пораснеш няма да си проска кат дъска а ще имаш хубави гърди
    МоМиЧе С КаФяВи ВлАсТвАЩи ОчИ, с НаЙ-рАзЛиЧнИ тАйНи И МеЧтИ !!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    започваш да се развиваш вече и да ти растът цицкии спокооооо (или ако все още нямаш цикъл може и да ти идва..)
    апък ако паниката е чак толкова пълна отиди на лекар или спореди с майка си!

  12. #12

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    на ЛуНаТа
    Мнения
    685
    Отиди на МОМОЛОГ...
    Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него!

  13. #13
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Консултирай се с мамолог. Ще ти направи евентуално ултразвуково изследване на гърдите.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #14
    Или влизаш в пубертета или скоро ще ти дойде...
    И аз имах такова малко преди да ми дойде, но пък не ме болеше, нито пък беше червено. Говори с майка ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си