.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Немога да спра да мисля за него ..

    Здрасти на всички ! Преди година се разделих с едно момче което обичам и до днес ... все толкова силно .Разделихме се ... а преди това живеехме заедно може да се каже. Бях свикнала до такава степен с него ... много тежко го изживх когато се разделихме .. не го бях виждала цели 4 месеца а след лятото пак се видяхме ! Той все още имаше някакви чувства към мен , или може би не му беше провървяло искаше да се видим но само до там.Имах надежди ,че отново ще се съберем и ще е както преди,но НЕ!Казваше ми никоя няма да те замени никога!Не съм се чувствал по-обичан,но не можем да сме заедно.Избягвах го за да не се надявам.Но след нова година всичко това изчезна влюби се в друга и за нея казва сега ,че е голямата му любов и иска да живеят заедно .... !Много рядко си пишем в скайп,аз нямам никакво желание защотото го обичам УЖАСНО МНОГО, а той е влюбен в друго момиче,с което не знам какви са им отношенията но не са гаджета.Дайте савети опитах какво ли не .. просто няма подходящи мъже,а къде и да ги срещна.... не на всяка крачка може да срещнеш подходящия...

  2. #2
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Да,права си!Не на всяка крачка можеш да срещнеш
    подходящия,но когато най-малко очакваш това ще се случи..
    А и нали се сещаш,че като си си навила на пръста ,че по свястен
    от бившия ти няма,това няма как да стане ..
    Според мене нямаш шанс с това момче и е добре да спреш да мислиш
    с него и да се срещаш с нови хора ,,
    Actions speaks louder then words .. >.<

  3. #3
    Да , най-лошото е ,че аз осъзнавам и знам , че няма как да бъда с него.Казвала съм му веднъж ,че искам пак да се съберем и много жестоко бях отрязана.Не бих посмяла да му го кажа сега като го гледам как е вюбен ,но от вътре се измъчвам много защото съм безпомощна - нито мога да бъда приятелка с него , нито мога да бъда с него както ми се иска

  4. #4
    ем просто трябва да си набиеш в главата мисълта 4е няма как да си с него отново,вси4ко е приклю4ило,той оби4а друга и надежда да се съберете няма!!!истината боли,но колкото по-бързо я приемеш толкова по добре за теб.не си мисли 4е утре ще се събудиш и ве4е няма да го оби4аш-ще мине много време докато ве4е не те боли толкова и запо4неш да се занимаваш с други мом4ета,но от теб зависи колко ще е това време-с воля и упоритост вси4ко се постига
    I can't stop myself from loving you <3

  5. #5
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Бившите са бивши по някаква причина, и е добре да останат бивши. Иначе има само болка и разочарование. По темата - авторке погледни реално на нещата, наложи си малко воля и ще видиш как ще се получи всичко. Стига си се самосъжалявала.... Продължавай напред, не се заравяй в миналото.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    burgas,bg
    Мнения
    52
    s1glasna s1m 4e biv6ite zatova sa biv6i...4e sa minala istoriq 4e nqma da se v1rnat(ili ako vse pak stane razo4arovanieto 6te e mn golqmo)no kajete mi kakvo stava kogato TOI,biv6iq,lubovta na jivota ti stane smis1la ti da s16testvuva6(nqmam predvid fixideq)kogato vs se usmislq 6tom se usmihne makar i ne na teb?

  7. #7
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Цитирай Първоначално написано от moni4ka
    Да , най-лошото е ,че аз осъзнавам и знам , че няма как да бъда с него.Казвала съм му веднъж ,че искам пак да се съберем и много жестоко бях отрязана.Не бих посмяла да му го кажа сега като го гледам как е вюбен ,но от вътре се измъчвам много защото съм безпомощна - нито мога да бъда приятелка с него , нито мога да бъда с него както ми се иска
    Е тфа е много гадно..Не знам какво пречи на някои
    хора да запазят доброто отношение към бивши приятели/ки..
    Еми да бивш/а е ,ама кфо толкова , не е изруд все пак ..
    След толкова преживяни моменти е добре да се запазят добрите
    отношения,но уви..
    Таа моят съвет е да вдигнеш високо глава и да не го забелязваш..
    Просто продължи напред и най-важното,излизай колкото се може
    повече,за да се забавляваш..Винаги един приятел успява да те
    развесели..
    Actions speaks louder then words .. >.<

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    burgas,bg
    Мнения
    52
    predpolagam 4e nqma da mi povqrva6,no s1m v s16toto polojenie...i to mn vreme(pone za men) samo kato go vidq se nadqvam da me spre da si pogovorim ili v nai dobriq slu4ai ne6to dr(da se s1berem imam predvid)no si ostavam samo s me4tite,samo s tezi me4ti koito ne ostavqt spokoen s1nq mi,koito minavat prez uma mi vs sekunda...

  9. #9
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Потърсете си нов обект на мечти. Бившия си е бивш - обърната страница.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си