.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 84
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    BAYERN
    Мнения
    9

    ква любов, бе

    ква любов, бе......ТРИЙТЕ ГО ТОЯ ШИБАН РАЗДЕЛ.
    Вие жените сте много ЦЕНЗУРА , и за това винаги се заглеждате ЦЕНЗУРА с възможно най-тъпите мъжки същества на земята, които най малко заслужават. С такива дето винаги са имали хиляди жени когато си поискат, ама хич нито една не заслужават щото после не им пука и ви захвърлят направо като парцал, и после ревете, винаги се връзвате на въдицата с такива фешънски педали, такива плейбойчовци и такива мутри с големи пачки и скъпи коли, ама с празни и кухи сърца и глави. Tези хора са боклуци и нямат сърца, ама винаги все при тях ходите щото сте много прости.

    Днес за пореден път се убедих, колко сте прости, и че винаги избирате боклуците и гаднярите сравнение с готините хора които наистина ви заслужават...

    Света е толкова KRIV, гаден и нечестен че дано земята се блъсне със сто метеора на веднъж, дано всички умрем, дано този шибан скапан и нечестен свят бъде разрушен в наи скоро време. ТРИЙТЕ ГО ТОЯ ШИБАН РАЗДЕЛ. ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ ТРЯБВА ДА БЪДЕ РАЗРУШЕНА !!!!


    [ ]

    moderated by hottie

  2. #2
    Кой те нарани толкова бе човек , споко има и готини момичета това дето си го написал важи за някакви хора дето не знаят на кой свят се намират , явно си бая ядосан от такива и ти е писнало ама дръж се мъжката и помни че не всички са такива бате ..

  3. #3
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    има и осъзнали себе си хора... айде дай ся, щото момичето, което харесвах, избрала някакъв бурсук вместо мен, да почнем атомна война... не се коси, и аз съм разочарован от хората около мен, но хич не ме и е*е... щото знам, че съвсем скоро ще намеря щастие... всички сме така... бъди и ти така... ако ли не - кажи дата и час, че да вадя проекта за космическия кораб

  4. #4
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Айде поредния страхливец....

    Пич, ваната, ножа, вените и забравяш за проблемите.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  5. #5
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Първо, не излизам с гадняри. Гаджето ми е геймър и естествено оттам класа му го смята за задръстеняк. Ама аз го обичам и ама хич не ме е*е.
    Второ: Не е имал хиляди жени. Всъщност, когато започнахме да правим секс и двамата бяхме девствени.

    Е, къде ти отиде теорията, че ВСИЧКИ жени сме кучки?

    ПП. Сериозно, коя кво ти направи толкова много?

  6. #6
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    за жалост до някъде си прав ... " хубавите ябълки ги ядът прасетата "
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  7. #7
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от mickelangelo
    за жалост до някъде си прав ... " хубавите ябълки ги ядът прасетата "
    Добре, сериозно, вече ще направя психологическо проучване. Защо моля те, моля те, обясни ми, мислиш така? Аз кво някаква луда ли съм, че не съм така? Аз защо си ходя само с хора, които си заслужават и определено имат сърца?? И защо външния вид ми е последна инстанция? Ама вече почвам да се чудя нормална ли съм!

  8. #8
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Айде поредния страхливец....

    Пич, ваната, ножа, вените и забравяш за проблемите.

  9. #9
    Поредният неразбран от света пубер ...
    „Граници? Никога не съм виждал такива, но съм чувал, че съществували в умовете на повечето хора” - Тур Хейердал

  10. #10
    mantis до известна степен съм съгласна с тебе,но само до там.Проблема е че мн зле са изказа и грешно подходи споделяйки мнението си.И в момента в тая тема единствените отговори,които ще получиш от хората ще са или нападки,или оправдания на всеки,колко е различен от описаното

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    mnogo kompleksi imat malkite,devstveni pi6leta kato teb!

  12. #12
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от mickelangelo
    за жалост до някъде си прав ... " хубавите ябълки ги ядът прасетата "
    Добре, сериозно, вече ще направя психологическо проучване. Защо моля те, моля те, обясни ми, мислиш така? Аз кво някаква луда ли съм, че не съм така? Аз защо си ходя само с хора, които си заслужават и определено имат сърца?? И защо външния вид ми е последна инстанция? Ама вече почвам да се чудя нормална ли съм!
    Напротив ти си нормална .. но знаеш ли колко свестни момичета има .. който ... искат някой олигофр*н който не знае какво иска и тнт ..
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  13. #13
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Пич знам, че ти е криво но ще ти кажа нещо. Не можеш да накараш едно момиче да те обича. Това на сила не става. Можеш самия ти да се превърнеш в мъж когото си струва тя да обича. Помисли над този вариант и поработи над него. Гнева не е верния път.

  14. #14
    Аватара на Mr_Crowley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Кофите до парламента, лявата със затворения капак и надпис - Тук охранявам аз!
    Мнения
    563
    С теб съм, пич!!! Брой ме и мен за ядрената война...поразбирвам туй онуй от физика и атомни истории! Напълно съм съгласен за унищожението на света, но моите мотиви са далеч от това да се унищожава заради някакви си дрисла. Мани ги женските, както би казал един пич - От както жените се научиха да изпитват удоволствие от секса светът не е същия.
    Най-много мразим чалга и McDonald's!!!

    Есть только миг между прошлым и будущим.
    Именно он называется жизнь!

  15. #15
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612
    хах... Пич още не е дошла модата да се мре ... айде седни и се успокой... това че може би някоя те е отрязала, или не ти е обърнала внимание, не значи че няма да ти се отвори парашута... теглиш и майната и тва е... нека си избират фешъните, и богаташите със скъпите коли... после нека се бият в главите... какво се занимаваш... гледай себе си и приятелите и тва е... айде поздрави...

  16. #16
    Ако заслужаваше оная нямаше да избере оня вместо тебе.


    ГУУУУУУУБИШ
    Бахти тъпия подпис имам

  17. #17
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Абе я си е*и майката бе селяндур!
    Кфо обиждаш наред?Явно са те зарязали,ама за да го
    направят значи си виновен ТИ !
    Я го гледай ти,вчерашен лиглио ще ми се прави тука на голям..
    Знаеш ли колко ме засягат проблемите ти,а?
    В тоя раздел се искат съвети..Тфа тука не е кофата за боклук ..
    Я се стегни малко И като ти се мре,както казаха ножа,вените и край
    на проблемите,,"Да мрем всички" ..че кога ти порасна толкова работата,
    че ш говориш така бе? Край нямат обитаците като теб..
    Actions speaks louder then words .. >.<

  18. #18
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от vesSynkaa
    Абе я си е*и майката бе селяндур!
    Кфо обиждаш наред?Явно са те зарязали,ама за да го
    направят значи си виновен ТИ !
    Я го гледай ти,вчерашен лиглио ще ми се прави тука на голям..
    Знаеш ли колко ме засягат проблемите ти,а?
    В тоя раздел се искат съвети..Тфа тука не е кофата за боклук ..
    Я се стегни малко И като ти се мре,както казаха ножа,вените и край
    на проблемите,,"Да мрем всички" ..че кога ти порасна толкова работата,
    че ш говориш така бе? Край нямат обитаците като теб..
    Е не нападай така грубо момчето. За да приключи една връзка винаги трябват 2-ма участници.

  19. #19
    съгласна съм с останалите.. тва за жените може и да е вярно но.. тва за света.. върви по дяволите.. щом толкова ти се мре - прав ти път бе.. на другите ни се живее..

  20. #20
    Ми.. аз от темата ти разбрах само, че някоя те е наранила и сега искаш да си го изкараш на целия женски род, че и свят... Най-добре седни, дишай и се успокой. Гнева не решава проблемите..И горе главта! Нито тя е единственната, нито всички са такива.
    Пълна съм с психични отклонения, ама до едно си ги обичам ! ♥ :P

  21. #21
    Не се обиждайте от наранен човек, може да каже всичко
    A.D.I.D.A.S.

  22. #22
    Ок аз съм жена и смело заявявам-да имала съм си работа с такъв от горе изброените мъжки индивиди с многото бройки и т.н.,нарани ме супер много....Според мен всяка жена в определен момент се среща с такъв тип мъж и след това прави избор-или продължава да се занимава с такива мъже или търси по-"безопасни".
    Живота си продължава и мога да ти кажа,че тва преживяване ме направи много по-силна(мн клиширано звучи,но е така),но още не съм го преживяла напълно

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Някоя те е наранила...ок...
    иии все пак да кажа за написаното от теб - преувеличаваш доста моооощно с разни метеори и смърт и т.н...
    ..но пък си много прав,за всичко останало ... наистина момичетата (жените) (голяма ЧАСТ от тях) правят точно това,което си описал
    Но недей да се отчайваш толкоз от породата ни ... както има прости,така има и добри и свестни умни момичета
    Дишаааййй дълбоко ... и се успокой...

  24. #24
    Съвета ми е да не очакваш нищо от жените... Аз не очаквам любов нито нищо... И като ме нацакат не ме ебе.

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си