.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Плевен
    Мнения
    193

    Голата истина за "любовта" ...

    Не съм влизал във форума 3-4 години. Когато бях тийн си следях щото си е доста зарибено.Ако мога да се върна няколко години назад,бих искал да прочета тема като моята сега за истината за любовта.Може би тука е фраш с подобни теми и дори изразите които ще напиша се повтарят ...
    Любов има да ... бил съм толкова влюбен че да не мисля за нищо друго.Но когато вече си бил с достатъчно много момичета за да опознаеш като цяло идеологията на жената,универсалния характер на жената ... всичко ти писва. Някой фръцлио на 16 год. като ми каже че гледа от момичетата само как да ги е*е и ми става смешно щото той не е виждал достатъчно,не се е влюбвал достатъчно.Но голата истина е : Всички мъже рано или късно идват на дириджето да търсят момичета само за секс,и то не за да се прават на гъзари а защото виждат какво е. Не знам защо момичетата не са така,явно обичат еднообразието. В моя случай не може да се говори за индивидуалност,всички са такива! Всички мъже сме гадняри,но сме станали такива заради жените... Защото повечето жени правят необмислени грешки за които после съжаляват.



    Разликата между мъж и жена е следната : Когато една жена бъде наранена , тя още повече се вторачва във сериозните връзки и търси с все сили някой добър,рицарят на бял кон... Когато мъжете разберат и осмислят истинската същност на отношенията мъже-жени, тогава те избягват връзките и ставаме "ку**ари" ...
    А когато едно момиче стане к**ва,още малко ще я изпратят на бесилката.
    Сега сигурно 80 % от момичетата в сайта ще ме опрекнат , момчетата също,но запомнете това,ще дойде вашето време.
    Има и вариант да сте си с някой отдавна да се обичате,да станете на 25 години и да имате 5 годишна връзка зад гърба си.Да сте сериозни пичове.Тва ви прави ГОЛЕМИ в случая,кланям ви се.Обаче вътрешно и вие и аз знаем,че такива хора не изживяват истинските удоволствия с приятели,не изпитват свободата.

    За това накратко и обобщено: момичета и момчета, само вие си мислите че има любов,и аз си го мислех. Ще направите разлика между влюбване и любов и ще разберете,че любов няма.Има просто привързаност и уважение.А думата "обичам те" е станала клише защото още от каменната ера,тази дума е начин на живот... Дори родителите ви съм сигурен че са заедно защото имат дълбоко уважение,привързаност,свик нали са,имат общи възгледи към живота,единствената причина родителите ви да са все още заедно сте вие самите,и уважението което те си имат заради дългите години заедно!



    Който не му се чете - alt+f4+knife!
    Мерси за търпението!

    (Темата има предвид момчета с поне нормален външен вид.За момчетата приличащи на смеска хамстер+коала,любовта е вечна (bow)
    Веднъж нямам нищо,а друг път ми е прекалено много.

    sdw@abv.bg

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Пръщиш от мъдрост.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  3. #3
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    napulno sum suglasna kogato obqsnqvam na moite fr nikoi ne me podkrepq no e taka .. nqma lubov ima samo mn silno privlichane !
    "Стилът никога не излиза от мода !!!"

  4. #4
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Сигурно си прав, че в повечето случаи е така. И повечето хора мислят така. Но защо си мислиш, че хора, които имат 5 годишна връзка зад гърба си и са щастливи не са изживяли свобода и щастие? Добре, това просто е глупаво! За какво хората се отделят по двойки и търсят любовта, ако не е за да са щастливи! Нали именно любовта, лоялността и това разбирателство дето го има само при истински влюбените те кара да се чувствш щастлив и всесилен и амбициран във всеки друг аспект от живота ти?

    Нямам 5 годишна връзка зад гърба си (нормално, на 16 съм), но с приятеля ми правим скоро година и да ти кажа ама хич не се чувствам пленник. Честно, през живота ми не съм била по-щастлива, а той също е така. Ако щеш ме наречи тъпа, ама аз съм 100% сигурна, че той никога и за нищо не би ми изневерил.

    От къв зор всички сте решили, че свобода и живеене,и веселие значи да правиш секс с 20 различни жени и да мяткаш задник пред разни! @ Е, тва просто не го разбирам! Всички все повтарят, че еди-кой-си не се бил наживял! Ама какво ви е тва наживяване!?? Безразборен секс и наливане с водка по цяла ощ ли??

  5. #5
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Цитирай Първоначално написано от BaiToq
    Пръщиш от мъдрост.
    +1

    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  6. #6
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    за някой неща си прав. .. но уви .. любовта наистина съществува ... точно това е вълшебството и ... че не може да се обясни никога не бих станал Ку**ар не ме кефи мисълта че за една вечер всичко свършва ..
    винаги съм го твърдял .. Любовта е така сладка накрая .. защото преди това сме се мъчили ..и когато накрая дойде тя ... се обръщаме назад и казваме .. заслужаваше си
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  7. #7
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Цитирай Първоначално написано от BaiToq
    Пръщиш от мъдрост.
    +1

    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    нима се имаш за нещо повече от останалите ? Недей няма да стигнеш далече ... !
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  8. #8
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612

    Re: Голата истина за "любовта" ...

    Цитирай Първоначално написано от ton1
    Не съм влизал във форума 3-4 години. Когато бях тийн си следях щото си е доста зарибено.Ако мога да се върна няколко години назад,бих искал да прочета тема като моята сега за истината за любовта.Може би тука е фраш с подобни теми и дори изразите които ще напиша се повтарят ...
    Любов има да ... бил съм толкова влюбен че да не мисля за нищо друго.Но когато вече си бил с достатъчно много момичета за да опознаеш като цяло идеологията на жената,универсалния характер на жената ... всичко ти писва. Някой фръцлио на 16 год. като ми каже че гледа от момичетата само как да ги е*е и ми става смешно щото той не е виждал достатъчно,не се е влюбвал достатъчно.Но голата истина е : Всички мъже рано или късно идват на дириджето да търсят момичета само за секс,и то не за да се прават на гъзари а защото виждат какво е. Не знам защо момичетата не са така,явно обичат еднообразието. В моя случай не може да се говори за индивидуалност,всички са такива! Всички мъже сме гадняри,но сме станали такива заради жените... Защото повечето жени правят необмислени грешки за които после съжаляват.



    Разликата между мъж и жена е следната : Когато една жена бъде наранена , тя още повече се вторачва във сериозните връзки и търси с все сили някой добър,рицарят на бял кон... Когато мъжете разберат и осмислят истинската същност на отношенията мъже-жени, тогава те избягват връзките и ставаме "ку**ари" ...
    А когато едно момиче стане к**ва,още малко ще я изпратят на бесилката.
    Сега сигурно 80 % от момичетата в сайта ще ме опрекнат , момчетата също,но запомнете това,ще дойде вашето време.
    Има и вариант да сте си с някой отдавна да се обичате,да станете на 25 години и да имате 5 годишна връзка зад гърба си.Да сте сериозни пичове.Тва ви прави ГОЛЕМИ в случая,кланям ви се.Обаче вътрешно и вие и аз знаем,че такива хора не изживяват истинските удоволствия с приятели,не изпитват свободата.

    За това накратко и обобщено: момичета и момчета, само вие си мислите че има любов,и аз си го мислех. Ще направите разлика между влюбване и любов и ще разберете,че любов няма.Има просто привързаност и уважение.А думата "обичам те" е станала клише защото още от каменната ера,тази дума е начин на живот... Дори родителите ви съм сигурен че са заедно защото имат дълбоко уважение,привързаност,свик нали са,имат общи възгледи към живота,единствената причина родителите ви да са все още заедно сте вие самите,и уважението което те си имат заради дългите години заедно!



    Който не му се чете - alt+f4+knife!
    Мерси за търпението!

    (Темата има предвид момчета с поне нормален външен вид.За момчетата приличащи на смеска хамстер+коала,любовта е вечна (bow)
    И извода от всичко това е:
    Който яде халва не трябва да гледа цветен телевизор

  9. #9
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Цитирай Първоначално написано от mickelangelo

    нима се имаш за нещо повече от останалите ? Недей няма да стигнеш далече ... !
    Нямам се за нищо повече от останалите, но виждам че има хора които се имат за по малко от останалите. Има малка разлика, разбираш ли?

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  10. #10
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    "Когато една жена бъде наранена , тя още повече се вторачва във сериозните връзки и търси с все сили някой добър,рицарят на бял кон.."

    А ти от къде знаеш,че при всяка жена е така?
    Да не би случайно да си минал всички жени по света
    барабар с мъжете ,та да знаеш какво мисли всеки мъж и
    всяка жена?Айде моля ти се,,Тфа че си по-зрял от някои тук
    не значи ,че можеш да се опитваш да убеждаваш хората в нещо..
    Има хора,които мислят като тебе,но не може да твърдиш такива неща..
    Тва е твоето виждане ,,Ако минеш всяко едно същество на тая Земя и
    докажеш,че при всички е така,тогава седни и напиши пак такава тема,
    но сега просто..И тфа "родителите ви не се обичат",та ти от къде знаеш
    кфо изпитват родителите ми бе?Да не би случайно да си се вцелил в тях?
    И ако не се обичаха мислиш ли,че щяха да са заедно?Недей да излизаш с номера,
    че били заедно само,за да може ние да сме били добре..
    Еми мога да ти кажа,че има адски много деца с разведени родители и са свикнали и това не им пречи толкова много..
    За тфа че ,ако двама човека не се обичат се развеждат/късат и тфа е ..
    Всеки има различно виждане за нещата и не можеш да твърдиш,че си прав!
    Actions speaks louder then words .. >.<

  11. #11
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    @vesSynkaa

    За родителите може и да е прав. Много рядко се среща любов която трае десетки години. При семейните любовта преминава в друго. Това е обвързаност, доверие, упора, подкрепа. Всичко което го има и при влюбените. Просто няма това трепванена сърцето всеки път щом се видят

  12. #12
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    Ами прав си за за всичко но не съм съгласна с това че когато наранят момичето то иска все повече и повече сериозна връзка или нещо от тоя сорт беше! Излиза тогава че съм объркана нещо явно защото аз съм точно обратното на това което си описал...така че не всички момичета правят трагедии след като връзката им е свършила!
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  13. #13
    има много истина в това което си написал.. но нима ще отречеш че.. има по - хубаво нещо от споделената любов ? на мнение съм че.. ако някой обича някого.. това си остава за цял живот.. смисъл.. ако се разделят.. но любовта им е била истинска.. винаги ще се обичат.. и ще боли адски много.. в следствие от раздялата.. момчетата не искат и да чуват отново за връзка .. и както ти казваш стават курвари .. докато не съберат сили за друга такава връзка.. и успеят да забравят старата.. което е малко вероятно

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Цитирай Първоначално написано от BaiToq
    Пръщиш от мъдрост.
    +1

    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    Валдес,ние с тебе
    можем дъ сме голяма комбина
    предлагам ти съюз!!!
    Пиши ЛС ако си навит.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  15. #15
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821

    Re: Голата истина за "любовта" ...

    Цитирай Първоначално написано от ton1
    Дори родителите ви съм сигурен че са заедно защото имат дълбоко уважение,привързаност,свик нали са,имат общи възгледи към живота,единствената причина родителите ви да са все още заедно сте вие самите,и уважението което те си имат заради дългите години заедно!

    Така е. За това напълно съм съгласна
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  16. #16

  17. #17
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    @vesSynkaa

    За родителите може и да е прав. Много рядко се среща любов която трае десетки години. При семейните любовта преминава в друго. Това е обвързаност, доверие, упора, подкрепа. Всичко което го има и при влюбените. Просто няма това трепванена сърцето всеки път щом се видят
    tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek
    "Стилът никога не излиза от мода !!!"

  18. #18
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Цитирай Първоначално написано от GaBiIi__
    tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek
    Нека друг и обясни как седят нещата. Ако аз го направя ще ме намрази.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  19. #19
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Цитирай Първоначално написано от GaBiIi__
    tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek
    Нека друг и обясни как седят нещата. Ако аз го направя ще ме намрази.
    napravi go ti
    "Стилът никога не излиза от мода !!!"

  20. #20
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от vesSynkaa
    "Когато една жена бъде наранена , тя още повече се вторачва във сериозните връзки и търси с все сили някой добър,рицарят на бял кон.."

    А ти от къде знаеш,че при всяка жена е така?
    Да не би случайно да си минал всички жени по света
    барабар с мъжете ,та да знаеш какво мисли всеки мъж и
    всяка жена?Айде моля ти се,,Тфа че си по-зрял от някои тук
    не значи ,че можеш да се опитваш да убеждаваш хората в нещо..
    Има хора,които мислят като тебе,но не може да твърдиш такива неща..
    Тва е твоето виждане ,,Ако минеш всяко едно същество на тая Земя и
    докажеш,че при всички е така,тогава седни и напиши пак такава тема,
    но сега просто..И тфа "родителите ви не се обичат",та ти от къде знаеш
    кфо изпитват родителите ми бе?Да не би случайно да си се вцелил в тях?
    И ако не се обичаха мислиш ли,че щяха да са заедно?Недей да излизаш с номера,
    че били заедно само,за да може ние да сме били добре..
    Еми мога да ти кажа,че има адски много деца с разведени родители и са свикнали и това не им пречи толкова много..
    За тфа че ,ако двама човека не се обичат се развеждат/късат и тфа е ..
    Всеки има различно виждане за нещата и не можеш да твърдиш,че си прав!
    Много добрв казано!Подкрепям мнението!!!

  21. #21

  22. #22
    Аватара на MaMkaMy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    298
    Цитирай Първоначално написано от GaBiIi__
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    @vesSynkaa

    За родителите може и да е прав. Много рядко се среща любов която трае десетки години. При семейните любовта преминава в друго. Това е обвързаност, доверие, упора, подкрепа. Всичко което го има и при влюбените. Просто няма това трепванена сърцето всеки път щом се видят
    tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek
    когато вече не я усещат се нарича брак (помислих си че това ще кажеш...) та... нека ти обясня долу-горе как стоят нещата.тази тръпка дето викаш ти, тя дава старт на чувствата от теб самия зависи дали ще им дадеш да порастнат и да се задълбочат и да стават по-силни и по-силни или просто ще си разсъждаваш както сега като няма тръпка айде друг... то тва е любовта... от тръпката да минеш през любовта и да стигнеш чак до приятелството и уважението както е написал автора...
    ЛЮБОВ ИМА ЗА ТОЗИ КОЙТО ВЯРВА В НЕЯ! също както е казано че за да се случи едно чудо трябва да повярваш в него...
    Докато всички сте ми противни, ще знам, че имам добър вкус !!

  23. #23
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    Цитирай Първоначално написано от MaMkaMy
    Цитирай Първоначално написано от GaBiIi__
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    @vesSynkaa

    За родителите може и да е прав. Много рядко се среща любов която трае десетки години. При семейните любовта преминава в друго. Това е обвързаност, доверие, упора, подкрепа. Всичко което го има и при влюбените. Просто няма това трепванена сърцето всеки път щом се видят
    tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek
    когато вече не я усещат се нарича брак (помислих си че това ще кажеш...) та... нека ти обясня долу-горе как стоят нещата.тази тръпка дето викаш ти, тя дава старт на чувствата от теб самия зависи дали ще им дадеш да порастнат и да се задълбочат и да стават по-силни и по-силни или просто ще си разсъждаваш както сега като няма тръпка айде друг... то тва е любовта... от тръпката да минеш през любовта и да стигнеш чак до приятелството и уважението както е написал автора...
    ЛЮБОВ ИМА ЗА ТОЗИ КОЙТО ВЯРВА В НЕЯ! също както е казано че за да се случи едно чудо трябва да повярваш в него...
    ako nqma trupka v povecheto vruzki prerastva v edin vid privurzanost da si privurzan kum nqkoi ne e lubov... ne kazvam che kato ne useshtash trupkata trqbva da smenqsh postoqno horata s koito si iskam da kaja che trqbva da namerish takuv chovek s koito trupkata da q ima vinagi tva e vlubvaneto i privlichaneto nz kak moje da si s nqkoi da go "obichash" i da ne si vluben ili privlechen ot nego/neq
    "Стилът никога не излиза от мода !!!"

  24. #24

    Re: Голата истина за "любовта" ...

    Абе защо всички са се впуснали да обясняват колко гадно нещо е любовта и как няма смисъл да се влюбваш и въобще защо решиха да си налагат възгледите за живота. Да си казваш мнението е едно,да го налагаш съвсем друго.
    В какво ще се убедя след 4-5 години никой не знае-включително и ти. Аз си имам мои разбирания за живота. Нещата не се делят на черно и бяло,има и сиво-стига с тия крайности! Любов има-аз съм създание на любовта,може майка ми и баща ми да не се обичат по същия начин както когато са се оженили,но те пак се обичат и сега. И пак се заговори за курви и курвари-бе вие с нормални хора не общувате ли. Такива които не са за едното е*ане и на които ценостната им система е по-висока от тва да ходят по дискотеките с цел да забиват мацки.

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Плевен
    Мнения
    193
    Аре без нападки само. Мога само да кажа че тези дето вярват в любовта шапка и свалям евала... оптимисти хубаво е да се вярва... Тя си я има любовта и аз съм я изпитвал,ама човек като се влюби 1-2 пъти,като мине 10-15 бройки,и вече разбира че няма смисъл да се влюбва.Дори споделена да е любовта,в нея винаги има повече тъга,за тва влюбването си е чист мазохизъм,винаги е по-добре да не ти пука ... По-хубаво е другите да те обичат отколкото ти тях... и абсолютно ама абсолютно винаги "Този който бяга,него го гонят" ... Ако си този който преследва кофти за тебе ... И който осъзнае това наистина,няма да има никакви проблеми никога с момичета. Това ми беше мисълта.
    Веднъж нямам нищо,а друг път ми е прекалено много.

    sdw@abv.bg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си