.
Отговор в тема
Страница 1 от 105 123451151101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 2622
  1. #1

    Коя е най-привлекателната Зодия ?

    Аз лично съм Скорпион, а за момичетата - не знам - нямам мн опит за да споделя
    Е?

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Като пораснеш ще разбереш.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  3. #3
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Аз най се кефя на Лъвовете... Няма човек който да познавам да е лъв и да е некъв тъпанар, злодей или нещо от сорта.
    ACϟDC

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Овен съм аз и много се разбирам с лъвчета,рибоци,деви и стрелци.

  5. #5
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Аз съм телец и според зодиака трябва да се разбирам с козирог и дева, ама почти нямам познати от тези зодии. Последната ми приятелка беше също телец. Понякога е идвало да се избием

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Аз съм телец и според зодиака трябва да се разбирам с козирог и дева, ама почти нямам познати от тези зодии. Последната ми приятелка беше също телец. Понякога е идвало да се избием
    Да по принцип партньори от една зодия не се понасят много много

  7. #7
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Аз си харесвам зодията....Близнаци

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от EeeBobii
    Аз си харесвам зодията....Близнаци
    +1 Близнаци рлз Ама аз най-мн се разбирам със скорпион,като се съберем двама близнаци сащо

    When they ask me what I do,I say.. I DANCE.. ♫♪

  9. #9
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612
    Зодий не потбирам

  10. #10
    Рачетата и теленцата са най-жизнерадостни,тези хора просто имат някакво много симпатично излъчване Но да не забравя минутките за самореклама на рибоците :P

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 070
    Влюбена в овен аз съм водолей

  12. #12
    Аз съм овен най-задръстената зодия поне според мен или просто аз съм си задръстеняк. Незнам коя зодия е най-привлекателна или най-симпатична както по горе някой е писал като порасна ше разбера

  13. #13
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664
    Моя приятел е Водолей,а аз съм Рак разбираме се доста добре,обаче от време на време и караници има
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    Най-готината-това сме ние Лъвчетата

  15. #15
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976

  16. #16
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от NaNa_SladuRana
    Рачетата и теленцата са най-жизнерадостни,тези хора просто имат някакво много симпатично излъчване Но да не забравя минутките за самореклама на рибоците :P
    Телците са хора обичащи лукса и удобството. Ако един телец е преодолял другата си черта, стиснята, ще те накара да се чувстваш наистина добре с него. А за жената телец дълго мога да говоря - невероятна. Просто 2 телеца не се разбират емоционално и тук са проблемите.

    Телецът никога няма да скочи слепешката в басейна на любовта, за да открие още докато пада, че някой е забравил да го напълни. Той се влюбва бавно и предпазливо, но дълбоко. Ако е спрял избора си на вас, след като ви е преценил от всички страни, ще направи и невъзможното, за да ви спечели. С романтичното си поведение ще засрами и влюбения Лъв, и страстния Скорпион. Мило и нежно ще ви покровителства. Ще ви изпраща всеки ден по една червена роза, докато капитулирате. Може да съчини стихове за вас и тайно да ви ги мушне в джоба. Понеже е чувствителен на допир, ще се разтапя от гладката ви кожа, копринената ви коса и омайващия парфюм. Е, не е словоохотлив и няма да ви превъзнася непрекъснато, но ще усетите трепета в погледа му. Музиката го настройва любовно, затова ще пуска често любимата си песен, която обезателно е свързана с вас.

    Ще ви обсипе със скъпи подаръци. Ще ви води на романтични разходки из селските пътища и усамотените места. Неговата картичка за Свети Валентин ще бъде най-голямата, която някога сте получавали. Ще вечеряте в луксозни ресторанти на свещи и с тиха музика. Той никога няма да забрави датата, на която сте се срещнали, или някоя обща годишнина. За Бога, нужни ли са ви повече доказателства за неговата любов?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от NaNa_SladuRana
    Но да не забравя минутките за самореклама на рибоците :P
    Е къде без тях И аз съм рибка
    Приятелят ми е козирог и много добре серазбираме.Доста труден характер е тази зодия,но на мен точно това ми харесва
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  18. #18
    Супер фен Аватара на gabri3lla
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 582
    Водолей, Близнаци и Лъвовете

    Дайте ни шанс да сбъднем мечтите си. Дайте ни шанс да изживеем дните си. Шофирайте разумно.

  19. #19
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114
    аз и приятелят ми сме мнго интересна двйка спрямо зодиите аз съм Телец ,а той Овен и двама с рогата напред и сме мн инати ама нали се обичаме всеки прави кумпромиси
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    2 108
    И двамата сме водолеи.Добре,че той не е такъв инат като мен ... някой път се изнервяме много и двамата и се бием ...
    Обичам те <3 !!!


  21. #21
    scanadal e prav nie luvovete smesi nai qki !!! az sam luvche a priqtelkata mi e vezni oba4e mnogo se razbirame

  22. #22
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    аз съм лъв и обожавам водолей
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  23. #23
    Аватара на MaMkaMy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    298
    Цитирай Първоначално написано от FucKtheSyStem
    Цитирай Първоначално написано от EeeBobii
    Аз си харесвам зодията....Близнаци
    +1 Близнаци рлз Ама аз най-мн се разбирам със скорпион,като се съберем двама близнаци сащо
    ти не се чуваш... скорпиона не може да понася близнака ! от личен опит ти го казвам няма нищо общо между 2-та представителя на зодиака!
    аз съм скорпион не е да не знам кво животно съм... като се фкисна... както сега
    Докато всички сте ми противни, ще знам, че имам добър вкус !!

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Аз съм скорпион и според тези,на които им го говорят звездите се разбирам доста с козирог. А и момчето,с което съм е доказателство.
    Близнаците някак си не ги понасям понякога и са ми супер странните характери,но всичките ми приятелки са точно близнаци хем ме дразнят много понякога...хем пак си оставаме приятели :Ь

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    аз пък съм лъвче и в момент си падам по един овен..макар,че харесвам всички зодии.Всяка си има своя чар
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си