.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114

    Той е знаел за подаръка!!!

    Може би темата ше ви се стори някак тъпа ,но на мен тва мн ми тежи ,защото според мен всичко се е провалило.

    Преди около месец мина и 14.02. аз бях подготвила един подарък (ако някой е чел бях песнара тема за подаръка 101 причино поради ,които те обича) Аз бях мн се постарала за този подарък и го готвих с много любов исках той мн да се изненада и да го хареса.Мина е 14.02. всичко беше перфектно нямам думи.До тук добре ,но ето какво стана вчера.Заговорихме се за клюкарските истории и той ми каза и аз знам някой неща ,който са ми казвали за теб (защато той беше казал там на неговите приятле ,че една моа приателка е болна там бил приятеля й и той и казал и тя пък на мене абе въобще объркана ситуация както и да е) и аъ го попитах какво и той с мн обищание ,че няма да се сърдя ми каза "аз знаех за подаръка" като чух тва направо унемях стана ми толкова гадно ,че всичко сее провалило цялата изненада.Казах му ,че лягам и затворих телефона от там последва рев рев и пак рев обаче той се досети ,че ми стана супер гадно и ми звънна ,но аз бях разплакана и не му дигнах .След около 10 звъненета по телефона му дигнах и стана едни разговор ,но аз немога да казвам на някой ккаво ми е свикнала съм да тая всички в себе си .Последваха СМС в който пишеше ,че нетрябва да плача и нищо не се е провалило.Но на мен ми стана мн гадно ,че е знаел и още като се сетя ми се насълзяват обите просто немога да повярвам ,че всичко сее провалило!!!

    П.П. Благодаря на всички ,които прочетаха историята ми ще ви мол без злабни коментари
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  2. #2
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    И кой му е казал?

  3. #3
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114
    еми начи ние се поснаваме с една днойка Ваня и Стефан и я В мн се имаме мвсичко си споделяме и тя като всякоа двойка си споделят и му е казала аз на ние не се сърдя и тя изрично му е казала да не казва,обаче С неможал да се страе и му е казал
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  4. #4
    ми момчето казва че пак е било изненада сега взел е подаръка не ти е казал че е бил тъп или нещо от сорта . не трябва да ти става кофти
    [!][!][!] My heart really hurts..I think you broke it ! Thank you [!][!][!]

    Аз съм тази, с която невъзможното става възможно ..

    My Smile is My Style

  5. #5
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    Аз не мисля, че трябва да се разстройваш и цупиш за такива неща. Все пак твоя приятел е оценил труда ти.

  6. #6
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Мисля, че прекалено навътре го приемаш, особено пък при положение, че подаръкът не е нещо уникално, а е доста разпространен. Радвай се, че се обичате и имаш човек до теб вместо да страдаш. Говоря ти сериозно, а и имах една приятелка, която така се тръшкаше, ходеха 2 години, в началото той я обичаше страшно много и му беше гадно, постепенно свикна с плаченето й ииии накрая се разделиха.

    Важното е да се сте здрави, да се обичате, да имаш човек, на когото да го подариш този подарък и този човек да го оцени.

  7. #7
    Добре де. Разбрал е. И? Това не значи, че не му е харесал. Поне е имал достатъчно такт, за да изчака ти да му го дадеш, а не да дойде при теб и да ти каже 'Здрасти, видях си подаръка за еди кога си'.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  8. #8
    Нали му е харесало ? Тогава какъв е проблема, всичко е минало вече. Успокой се, наистина няма за какво да ревеш
    Stay up all night with the stars *

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Тоя Свети Валентин ше ви размъти мозъците ей .....

    Ако имаш някой до себе си,той оценява това,което правиш за него,грижа го е за теб... тогава как може да се троскаш за подобно нещо ?!?!

  10. #10
    Нали се е изкефил на подаръка ти кво повече искаш от човека. Голяма работа че е знаел
    Бахти тъпия подпис имам

  11. #11
    Важното е , че му е харесало! Малко се впускаш в излишни емоциии .. Давай напред и не го приемай толкова навътре.. Ще имате възможност за още много подаръци : ))

  12. #12
    Добре бе.. наистина както казаха не е нужно толкова да се тръшкаш.. все пак не ти е изтърсил това когато си му го давала.. нали се е зарадвал.. абе най важното е да се обичате и толкова.. все пак не сте заедно заради подаръците..
    Smile... Tomorrow will be worse...

  13. #13

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    burgas,bg
    Мнения
    52
    podkrepqm ostanalite v mnenieto im 4e ni6to ne e stanalo i nqma smis1l da si t1jna i da pla4e6...ne razvalqi hubavite si spomeni ot 14.02 s takova drebno ne6to nqma smis1l

    P.S. a ima i dr pomisli o6te kolko mnogo drugi iznenadi 6te ima da mu pravi6 za koito i predstava nqma da si ima

  14. #14
    hottie
    Guest

    Re: Той е знаел за подаръка!!!

    Цитирай Първоначално написано от galu6a
    Може би темата ше ви се стори някак тъпа ,но на мен тва мн ми тежи ,защото според мен всичко се е провалило.

    Преди около месец мина и 14.02. аз бях подготвила един подарък (ако някой е чел бях песнара тема за подаръка 101 причино поради ,които те обича) Аз бях мн се постарала за този подарък и го готвих с много любов исках той мн да се изненада и да го хареса.Мина е 14.02. всичко беше перфектно нямам думи.До тук добре ,но ето какво стана вчера.Заговорихме се за клюкарските истории и той ми каза и аз знам някой неща ,който са ми казвали за теб (защато той беше казал там на неговите приятле ,че една моа приателка е болна там бил приятеля й и той и казал и тя пък на мене абе въобще объркана ситуация както и да е) и аъ го попитах какво и той с мн обищание ,че няма да се сърдя ми каза "аз знаех за подаръка" като чух тва направо унемях стана ми толкова гадно ,че всичко сее провалило цялата изненада.Казах му ,че лягам и затворих телефона от там последва рев рев и пак рев обаче той се досети ,че ми стана супер гадно и ми звънна ,но аз бях разплакана и не му дигнах .След около 10 звъненета по телефона му дигнах и стана едни разговор ,но аз немога да казвам на някой ккаво ми е свикнала съм да тая всички в себе си .Последваха СМС в който пишеше ,че нетрябва да плача и нищо не се е провалило.Но на мен ми стана мн гадно ,че е знаел и още като се сетя ми се насълзяват обите просто немога да повярвам ,че всичко сее провалило!!!

    П.П. Благодаря на всички ,които прочетаха историята ми ще ви мол без злабни коментари
    От мухата слон

  15. #15
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Слабо ме интересува.

  16. #16
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    еби му майката
    как да ти е кеф да прочетеш някоя тема, то с тия разминавания в буквите, думите, словосъчетанията и граматиката, то чак дразнещо.
    Рекох, айде ще го прочета, туй-онуй, няма да си давам зор да се ядосвам, АМА ТО Е НЕПОНОСИМО!

    Ти и пред клавиатурата ли си ревала докато си го писала и за това да си виждала размазано и да не си усещала коя буква пишеш?!

    ОМГ.

    Реви си, то си е за теб.

    Punisherrr добре ти го каза:

    "Ако имаш някой до себе си,той оценява това,което правиш за него,грижа го е за теб... тогава как може да се троскаш за подобно нещо ?!?!"

  17. #17
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Ти тва насериозно ли....

    Майко мила накъде отива света...

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си