.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Нощен живот

    Съжалявам ако темата не е на подходящото място но много ме вълнуват следните въпроси тъй като смятам утре да ходя на парти. Така ...аз съм на 16 години...и вече знам за закона за вечерния час :

    (3) (Нова - ДВ, бр. 38 от 2006 г.) Родител, който в нарушение на чл. 8, ал. 3 не придружи или не осигури пълнолетно дееспособно лице за придружител на детето си, ненавършило 16-годишна възраст, след 22,00 ч., се наказва с глоба от 100 до 300 лв. за първо нарушение, и от 300 до 500 лв. при повторно нарушение.

    Та искам да попитам дали това важи и за нощните заведения,дискотеки и по-специално ме интересува за партита.Ако някой е 100% информиран (желателно ) моля да ми каже . Също така ако важи...искам да попитам дали придружителят (в случай че не може да дойде родител) трябва задължително да е роднина или може просто приятел . И дали родителите трябва да попълнят декларация,че пускат детето си с такъв придружител.Също така ме интересува на входа какво представлява подписването на декларация .. когато твоя придружител трябва да подпише и дали в случай че мине проверка ще направят проблем за това ?

    Съжалявам за безпокойството и за моите глупави въпроси...но наистина много се интересувам . Благодаря предварително ! :P

    П.С. а за да е може би малко по-интересно бих ви попитала дали знаете някой друг трик да влезете някъде ...примерно с фалшива лична карта....или да вземете на някой друг човек с който си приличате личната карта...дали ви пускат като сте с компания? също така дали има много често проверки ? и как да им избягаш (ако е възможно) и общо взето всякакви неща свързани с партитата

  2. #2
    Може да се направи документ, нотариално заверен с който родителите ти дават право да ходиш по такива места, ако си над 16 години и не ти правят проблеми... Но май процедурата е дълга и широка. Проверки има, но не са прекалено много, а опитите да им избягаш може само да се прецакаш яко С фалшиви документи става, ако не те усетят, че си притеснен/а, а тогава ако те хванат става лошо
    An Evil Man


  3. #3
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    На твоята възраст изчаках просто идните две години, и благодарение на търпението си вече си ходя свободно напред-назад.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    На твоята възраст изчаках просто идните две години, и благодарение на търпението си вече си ходя свободно напред-назад.
    Така е но все пак не искам да изпускам любимите си диджеи,които мога и да не ги видя повече,а когато ми се е отдала възможност,мисля да не я пропускам . Също така като стана на 18 заминавам за чужбина където май възрастовата граница е по-висока и пак ще трябва да чакам и да си бъда търпелива

  5. #5
    Над 16 можеш с придружител, какъвто би могло да бъде всяко пълнолетно дееспособно лице.
    mindscan

  6. #6
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    е, ми, по партита е :Х:Х:Х:Х:Х:Х:Х:Х:Х:Х
    колко му е да влезеш с друга лична карта
    какво му го мислиш толкова, придружител, непридружител, декларации, простотии
    И моята приятелка е на 16, от 14 годишна е зарибена по партита и навсякъде си влиза с други лични карти. Просто не й се занимава да натоварва майка си или някой друг с нейния 'нощен' живот.

  7. #7
    На 14 се прибирах в 8 часа!

  8. #8
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    ^ ебати патриархалността се е раздавала в твоето семейство

  9. #9
    Ето как стоят нещата ... Значи глей сега .. ти си на 16 за да ходиш в заведение или клуб (мразя я тая дума ) след 22:00 и то не с някой от родителите , а с някой фр примерно който има 18г - обезателно ти трябва някво такоа дет го заверяваш нотариално .... недей да се прайш на ала да прайш некви фалшименти щот ще го усетиш по много особен начин на много особенно място А да и е някво sad , вашите да идват в РПУ- то и да те приберат или в най - лошия случай да спинкаш тама ...

  10. #10
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от TERRORMACHINE
    На 14 се прибирах в 8 часа!
    И ние кво требва да направим ?
    Човека те пита най-учтиво ти ми приказваш некви глупости...
    По темата: Рискувай
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  11. #11
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    Цитирай Първоначално написано от TERRORMACHINE
    На 14 се прибирах в 8 часа!
    da i az taka ama sutrinta
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  12. #12
    Da ne bi slu4ainoo da xodi6 na hip-hop partyto 4km (v subota e oba4e) ? 6Te sa tam Logo5 , Wosh, Fars ,Dj Darkstep
    Special Guests:
    Skiller , Jamez Bongg , Harry Up , Dj NiKI i
    aZ 6te buda taam
    phah

  13. #13
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от b0Nb0n
    Цитирай Първоначално написано от TERRORMACHINE
    На 14 се прибирах в 8 часа!
    da i az taka ama sutrinta
    Хаха
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  14. #14
    Хаха благодаря наистина на всички ,че се занимавахте да отговаряте на темата ми и че ми помогнахте най-вече :P а иначе не смятам да ходя в зала Универсиада на Свен Вет И реших да взема на една приятелка личната карта защото си приличаме. ще разчитам на късмет да не се оплеска нещо

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Цитирай Първоначално написано от TERRORMACHINE
    На 14 се прибирах в 8 часа!
    И ние кво требва да направим ?
    Човека те пита най-учтиво ти ми приказваш некви глупости...
    По темата: Рискувай
    Лично ти можеш(разрешавам ти) да си резнеш глупавицата!

  16. #16
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от sweet_queen
    Хаха благодаря наистина на всички ,че се занимавахте да отговаряте на темата ми и че ми помогнахте най-вече :P а иначе не смятам да ходя в зала Универсиада на Свен Вет И реших да взема на една приятелка личната карта защото си приличаме. ще разчитам на късмет да не се оплеска нещо
    Спокойно.
    И моята приятелка ще е с друга карта на sFencho

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си