.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    Хресвам я,но... не знам как точно да и го кажа?

    Здравейте всички!

    Ще Ви помоля за някакъв съвет или помощ!
    Ето и на кратко моя история...
    От известно време СТРАШНО много съм харесал едно момиче.Тя е страшно умна,чаровна,сладка, мила,красива,добричка ... (колко много мога да избороявам).Познавам я от одавна,но чак сега забелязах вътрешната и външната й красота.По цял ден мисля за нея,по цяла нощ я сънувам!Когато я погледна в очите или дори само чуя гласа й,стомаха ми се свива и направоо... нямам такива думи да опиша чувството(дори и сега докато пиша "настръхвам").

    Мислих много и реших да й разкрия чувставата си на 8 март,знам че не е много подходящо,но пропуснах 14 февруари и много ме е яд.Мислех да й се обадя и да я попитам да излезнем и да се поразходим и да й подаря едно цвете или някакъв букет,но въобще не знам какво ще каже тя???

    Много Ви моля посъветваите ме нещо...това е може би първото момиче към което изпитвам такива чувства
    Благодаря Ви...

  2. #2
    Покани я да излезете някъде. Ако ти откаже - прав й път, ако приеме - казваш каквото си решил ии така : )
    Stay up all night with the stars *

  3. #3
    изпуснал си 14 февруари и реши да чакаш 8 март?
    не отлагай вече..
    наистина изглеждаш даже влюбен.. според мен не трява да чакаш до 8 март.. звънни й още сега :P

  4. #4
    Благодаря Ви,че така бързо се отзоватхе,но не съм много по тая част и ... нямам си на представа като й кажа как ще реагирам,сигурно много ще се притесня и ще се изложа Но мисля,че тя ще ме разбере.

  5. #5
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Ще е хубаво, ако наистина направиш нещо, с което да и покажеш как се чувстваш.. Глупаво е, когато човек изпитва подобни чувства и накрая нищо не направи - затова постъпи някак.. не оставяй нещата така и недей му мисли толкова какво ще си помисли тя ако и кажеш - просто го направи ! : )

  6. #6
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Няма какво да се сдухваш човече просто бъди естествен ако само мислиш как ще се изложиш това няма да ти помогне

  7. #7
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Искараи я на разходка.,купуваш една роза,няма да и даваш до когато не седнете някъде и да и се обясниш в любов......последните думи трябват да бъдат "искаш ли да бъдеш с мен" и даваш розата и я целуваш.Никакъв срам, трябва да не ти пука, трябва да излъчваш увереност.Успех ти желая!

  8. #8
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Не искам да ти се бъркам в подхода и начина, по който искаш да я съблазниш, но просто е най-добре, ако използваш свой собствен, а не слушаш другите какво ти говорят.. Направи го, както сметнеш ти, както го чувстваш - тогава ще покажеш себе си..

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от suitable
    Не искам да ти се бъркам в подхода и начина, по който искаш да я съблазниш, но просто е най-добре, ако използваш свой собствен, а не слушаш другите какво ти говорят.. Направи го, както сметнеш ти, както го чувстваш - тогава ще покажеш себе си..
    \/ и не се притеснявай какво ще си помисли тя действай

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от fluffka1
    Цитирай Първоначално написано от suitable
    Не искам да ти се бъркам в подхода и начина, по който искаш да я съблазниш, но просто е най-добре, ако използваш свой собствен, а не слушаш другите какво ти говорят.. Направи го, както сметнеш ти, както го чувстваш - тогава ще покажеш себе си..
    \/ и не се притеснявай какво ще си помисли тя действай
    Абее.. да помисля още малко (не че ще измисля де ) наистина ми е много напрегнато, и от както написах 1-вия пост,до сега не съм спрял да мисля за нея

  11. #11
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Ако с тази нагласа тръгнеш си обречен. Вземи поработи над себе си, и покажи малко сериозност. Никой не обича лигави момченца с оплезени погледи и пАпАруди в корема, момичетата още по малко. А задавал ли си си въпорса дали тя те харесва и какъв е шанса да ти отвърне? Не, нали. И после ще има тема "Защо ме отряза, аз бях толкова мил с нея."

    Не, не си бил мил, бил си лигав пикльо.

    Колко пъти трябва да пиша и повтарям че да изтресеш на момиче "Обичам те" с една китка цветя е самоубийство във всякакъв смисъл. Обичам те, харесвам те, допадаш ми се казват чак когато си сигурен в чувтсвата на девойката и 10000 пъти по сигурен в своите.

    С две думи - промени си нагласата и поведението. Бъди сериозен! Научи се да приемаш поражение!

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Кажи и:
    Пропуснах 14-ти февруари,
    пропуснах 3-ти март,сега
    ако изпусна 8-ми ще трябва
    за Великден да ти се обяснявам...риишли
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  13. #13
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Цитирай Първоначално написано от BaiToq
    Кажи и:
    Пропуснах 14-ти февруари,
    пропуснах 3-ти март,сега
    ако изпусна 8-ми ще трябва
    за Великден да ти се обяснявам...риишли
    Риишли ся БайТоя ко казва,слушай и няя сбъркаш :Р

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Ако с тази нагласа тръгнеш си обречен. Вземи поработи над себе си, и покажи малко сериозност. Никой не обича лигави момченца с оплезени погледи и пАпАруди в корема, момичетата още по малко. А задавал ли си си въпорса дали тя те харесва и какъв е шанса да ти отвърне? Не, нали. И после ще има тема "Защо ме отряза, аз бях толкова мил с нея."

    Не, не си бил мил, бил си лигав пикльо.

    Колко пъти трябва да пиша и повтарям че да изтресеш на момиче "Обичам те" с една китка цветя е самоубийство във всякакъв смисъл. Обичам те, харесвам те, допадаш ми се казват чак когато си сигурен в чувтсвата на девойката и 10000 пъти по сигурен в своите.

    С две думи - промени си нагласата и поведението. Бъди сериозен! Научи се да приемаш поражение!
    ето,че можем да бъдем и добри
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  15. #15

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Просто събираш смелост, обаждаш й се, каниш я да излезете и от там.... 2 варианта:
    1) отказва ти - значи не те харесва......оставяш я и толкова.
    2) приема - излизате, държиш се мило и й казваш какво изпитваш към нея.

    И не се сдухвай, а бъди сериозен и самоуверен....както казаха по-нагорте - никое момиче не обича лигльовци.
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

  16. #16
    не разбирам само от какво се срамуваш може би и тя има такива чувства към теб но я е срам и чака ти да направиш първата крачка така че действаи

  17. #17
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    колкото по бързо го направиш толкова по бързо ще ти олекне ... но ако чакаш ще се разубедиш сам себе си .. успех или късмет каквото си избереш
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  18. #18
    Давай , какво чакаш още , не се срамувай нито се колебай , защото ако се бавиш може да стане късно Давай , кани я да излезете , нооо в никакъв случай не й казвай още на първата среща , че я обичаш -това стряска , изпитала съм го И не се притеснявай за отговора - ако откаже , просто продължи напред и помни само добрите спомени , а ако приеме - тогава изживей пълноценно всеки един миг прекаран с нея Успех
    .. само болката е истинска ..

  19. #19
    Мерси на всички за разбирането!
    Ще пиша какво е станало

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    BAYERN
    Мнения
    9
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Ако с тази нагласа тръгнеш си обречен. Вземи поработи над себе си, и покажи малко сериозност. Никой не обича лигави момченца с оплезени погледи и пАпАруди в корема, момичетата още по малко. А задавал ли си си въпорса дали тя те харесва и какъв е шанса да ти отвърне? Не, нали. И после ще има тема "Защо ме отряза, аз бях толкова мил с нея."

    Не, не си бил мил, бил си лигав пикльо.

    Колко пъти трябва да пиша и повтарям че да изтресеш на момиче "Обичам те" с една китка цветя е самоубийство във всякакъв смисъл. Обичам те, харесвам те, допадаш ми се казват чак когато си сигурен в чувтсвата на девойката и 10000 пъти по сигурен в своите.

    С две думи - промени си нагласата и поведението. Бъди сериозен! Научи се да приемаш поражение!
    Ти пък си с много голямо его, достигащо небето.
    Светът е кофа.

  21. #21
    Аз пък си мисля, че е адски грешна стъпка да и го кажеш еи така. Излизате заедно няколко пъти, флиртчета зарибявки ала бала...

  22. #22
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Мантис сери си, джафкай си - не ми пречиш. Така или иначе вече си легенда тук.(in the bad meaning)

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  23. #23
    Така....

    1. Сближете се малко... (Примерно пишете си по скайп, чатете си накъде)
    2. Говореше си като се вижите..не само да се подминавате.
    3. Станете първо нещо малко повече по познати.. не и приятели


    Това ще те накара ТЕБ да се чувстваш по сигурен... а и момичето няма да излезне с познато лице (външност), а непознат човек (характер, начин на мислене) ...


    Пък ако ти откаже е от типа:
    ...Първи път ще кажа НЕ ... втори път дали ще питаш...трети път направо с теб мога всичко да опитам

  24. #24

  25. #25
    Ами valdesbg , го каза най-правилно..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си