.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Какво да правя с него?! ;[

    Здравейте,
    От може би 5-6 месеца много харесвам едно момче /по-малко от мен с 1 година *за жалост*/, но ми се струва че той ме мисли само за приятелка.. Преди около месец реших да му призная че го харесвам, но мисля, че избрах един от най-неподходящите начини да го направя - по skype!
    Първо си чатихме както нормално /здр..как си.. кфо правиш.. и т.н./ , но после аз придобих някаква смелост и реших по-деликатно да му кажа че го харесвам като повече от приятел. Той ми прати усмивка по скайп и аз се изненадах.. донякъде приятно /след като разбра от мен/. Предния ден бях разбрала, че една от добрите ми приятелки ме е лъгала много време, че не го харесва и това че го мрази е било само за да прикрие колко го харесва!! В онзи ден аз плаках и ми беше много гадно..
    И така досега никой не е отворил /от нас двамата/ темата. А преди това той беше чувал от други хора, че аз си падам по него.. което ме затрудни още повече в решението за това дали да му кажа или не. Вече от 2 месеца не си говорим с моята бивша приятелка и тя до колкото знам говори зад гърба ми.
    Имам още една приятелка от неговия клас, която ме покани да играем волейбол в техния СИП по Спорт. Аз се съгласих и 1 час по-късно отидох. По спорт ни разпределят по групи и аз бях с нея. От другата ми страна имаше едно момче, което винаги когато изпуснех топката я гонеше вместо мен. Това се повтори няколко пъти и аз отидох до моята приятелка и я питах дали той се държи така с всички. Отговорът беше, че той е много груб с повечето хора. Това момче ме попита дали още харесвам да го наречем С.. Аз отвърнах положително, но с насмешка. Той не остана изненадан /за моя изненада/. *** Малко по-късно аз хвърлих доста силно една топка и не успях да я пратя към моята приятелка, при което той се затича като луд // и ми я донесе като каза : *Рискувах си живота за вашета топка*. Моят отговор беше : *Мерси, оценявам го!*
    Въпроса ми е какво да правя със С. ?
    Много ми е трудно да го забравя. Когато го видя стомахът ми се свива от вълнение..
    Между другото на 13 години съм, а С. скоро навършва 12

  2. #2
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Прави кфото си решиш ..
    Единственото,което разбрах е че си му казала
    и той ти е отговорил > ..Еми значи , ако те харесваше
    щеше да ти каже нещо ,, Ддз ..
    Actions speaks louder then words .. >.<

  3. #3
    Ха ... добре , че спомена годините...
    Мила та той е момче на 12 години какво очакваш?
    Вълнуват го видеоигри , компютъра и тем подобни глупости.
    Просто му е станало кеф , че някое момиче го харесва (в главицата му : о боже , от тези същества които до преди 1 година целех с бонбонки и им обезглавявах куклите)
    Съветвам те да зарежеш тази работа и да си гледаш уроците.
    А след някоя и друга година ще се смееш на тази твоя "любов".

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от VilleBaby
    Ха ... добре , че спомена годините...
    Мила та той е момче на 12 години какво очакваш?
    Вълнуват го видеоигри , компютъра и тем подобни глупости.
    Просто му е станало кеф , че някое момиче го харесва (в главицата му : о боже , от тези същества които до преди 1 година целех с бонбонки и им обезглавявах куклите)
    Съветвам те да зарежеш тази работа и да си гледаш уроците.
    А след някоя и друга година ще се смееш на тази твоя "любов".

    Как да го забравя.. много ми е трудно

  5. #5
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Ми намери някой друг, който да ти хареса. Например този дето е гонил топката?
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  6. #6
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: Какво да правя с него?! ;[

    Цитирай Първоначално написано от xXxMixXx
    Между другото на 13 години съм, а С. скоро навършва 12
    Мдааа, големи филми, голямо нещо...

    По въпорса - не се знамавай с простотии. Ще ти дойде времето

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  7. #7
    Аватара на aciko
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    На изток от рая
    Мнения
    2 480
    Играй си там с "Кен" за сега

    Music is moonlight in the gloomy night of life.
    Taste the soup

  8. #8
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Колко интересна историйка.. хубаво е да има и нормални теми, в които се описват истории подходящи за хората на споменатата в тях възраст.. браво..

  9. #9
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Виждала съм и други теми написани от 12 годишни момичета и не са изглеждали толкова умни да речем и са били изпълнени с много повече емоции.
    Както казаха по-нагоре гледай си уроците,то тва ще ти мине,временно явление е.

  10. #10
    Това,което трябва да направите и двамата, е да порастнете!
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  11. #11
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Едно голямо оФФФФФФФФФФФФФФФФ ...

    1во не е твой и не е предмет в ръцето ти та "да правиш нещо с него" ...
    2ро земи се стежни малко и се осъзнай.. и изчакай поне още 1 година та да започнеш да се занимаваш с момчета.. или поне се занимавай с такива където са с 1-2 години по-големи барем да имат акъл в главата.. то тоя съм обеден че мисли още за игри, мачове и сяка 2ра дума в устата му е секс секс.. ..

    с 5 думи: нищо не можеш да направиш..

  12. #12
    Аватара на got2Bthe1
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В думите на хората ;)
    Мнения
    888
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Едно голямо оФФФФФФФФФФФФФФФФ ...

    1во не е твой и не е предмет в ръцето ти та "да правиш нещо с него" ...
    2ро земи се стежни малко и се осъзнай.. и изчакай поне още 1 година та да започнеш да се занимаваш с момчета.. или поне се занимавай с такива където са с 1-2 години по-големи барем да имат акъл в главата.. то тоя съм обеден че мисли още за игри, мачове и сяка 2ра дума в устата му е секс секс.. ..

    с 5 думи: нищо не можеш да направиш..
    + +това скайп наистина е ужасна алтернатива да му кажеш каквото и да било....о4и в о4и е най-добре!!!

  13. #13
    Наистина какво очакваш от почти 12 годишно момче
    Ние на 13 момчетата сме си все още дечковци пък ти за 12 говориш
    Ясно е че не можеш да го забравиш - ако искаш го "запази в сърцето си" - И като стане малко по зрял вече можеш да го питаш
    Но такива сме си кво да ни правиш - деца

    Ясно е че го харесваш, но погледни от другата страна той си е още "дете" и явно пубертета не го е грабнал, за да мисли само за "мацки" и не проявява интерес към другия пол (не в смисъл че е обратен разбира се )

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от john95
    Наистина какво очакваш от почти 12 годишно момче
    Ние на 13 момчетата сме си все още дечковци пък ти за 12 говориш
    Ясно е че не можеш да го забравиш - ако искаш го "запази в сърцето си" - И като стане малко по зрял вече можеш да го питаш
    Но такива сме си кво да ни правиш - деца

    Ясно е че го харесваш, но погледни от другата страна той си е още "дете" и явно пубертета не го е грабнал, за да мисли само за "мацки" и не проявява интерес към другия пол (не в смисъл че е обратен разбира се )
    Ето още един проблем!!!
    Имам 1 приятелка, която го е видяла на една спирка да се целува с някакво момиче.. ама той отрича да има гадже

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от xXxMixXx
    Цитирай Първоначално написано от john95
    Наистина какво очакваш от почти 12 годишно момче
    Ние на 13 момчетата сме си все още дечковци пък ти за 12 говориш
    Ясно е че не можеш да го забравиш - ако искаш го "запази в сърцето си" - И като стане малко по зрял вече можеш да го питаш
    Но такива сме си кво да ни правиш - деца

    Ясно е че го харесваш, но погледни от другата страна той си е още "дете" и явно пубертета не го е грабнал, за да мисли само за "мацки" и не проявява интерес към другия пол (не в смисъл че е обратен разбира се )
    Ето още един проблем!!!
    Имам 1 приятелка, която го е видяла на една спирка да се целува с някакво момиче.. ама той отрича да има гадже

    Е, ако е вярно това защо не тръгне с теб.... - Не вярвам да има момче което да откаже да излезе с момиче по голямо от него (Лично мнение де..), но все пак..
    Ти ако си готина (в смисъл на това да си с добър характер, да не си тъпа [като 2/3 от моя клас] и на последно място да имаш нормален външен вид..) не виждам причина той да не те харесва..
    Според мен е най-добре да го питаш и тогава ако ти изръси нещо от сорта - "Ние сме много добри приятели не мога да изляза с теб" - Значи не те харесва или е с друга!
    Ако нещо смота там и излезе от ситуация значи го е срам....

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 364
    ^ яхууу тоя от малък е 'ебати пича' явно не те харесва, по- добре се заеми с тоя, дето ти е гонил топката.

    п.п. не ти казвам да си гледаш само уроците и да оставиш гаджетата настрана, както останалите, защото знам, че тва е невъзможно
    Loving someone is like singing a song... But there isn`t a song without end. Every song ends. Is that any reason not to enjoy the music ?

    Най-пухкавата
    LOVE Най-Пухкаваия (h)

  17. #17
    Мерси за идеята.. ама той винаги е с хора около себе си и ако го извикам настрани за да говорим ония ще си помислят нещо.. и С. ще го е много срам и вероятно няма да дойде
    За външният вид не мога да предценя, ама той ме е записал в телефона си ^името ми^-sladurkata Ето от тук може да видите снимки : www.impulse.bg/user/h.......

  18. #18
    Абе супер си си бе
    Тоя явно е шашнат - едва ли си има друга ..
    Радвам ти се мн си хубава

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от john95
    Абе супер си си бе
    Тоя явно е шашнат - едва ли си има друга ..
    Радвам ти се мн си хубава

    мерсии..
    махам линкчето, че ако някой от нашето даскало ме хванее.. става

  20. #20
    0o0o0ууу Ами това момче не е за теб Не го познавам и не зная точно какъв е, но щом се е целувал с някаква, значи нямаш големи шансове Пък и като си му казала и той ти е отвърнал единствено с усмивка - това не е добър знак Мисля, че трябва да го забравиш Но все пак аз не мога да ти казвам какво да правиш.. решението си е твое, но според мен той не е човекът
    Можеш да си купиш с дълги крака,
    можеш да си купиш с руса коса.
    Всичките са твои - от Варна до Бургас,
    тогава защо ми каза, че ти трябвам аз ??

  21. #21
    Аз съм на 13 години момче и се радвам, че навреме се осъзнах и зарязах такива глупости и седнах над уроците. То ги видях тези от моя клас - целувки по устата и казват колко много се обичат... Няма смисъл за всичко ще му дойде времето...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си