.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Голям фен Аватара на mey_si
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    751

    Не мога да разбера

    Значи в събота излизах с едно момче,прекарахме си супер целувахме се,гушкахме се общо взето беше супер.И като се прибрах му писах и не ми отговори и на другия ден му писах и пак не ми отговори.Днес обаче му писах и викам кво става що не пишеш и той защо мислиш ,че ме интересува и аз и аз викам кажи защо се държиш така и той пак ми го копира това защо мислиш ,че ме интересува .. и аз направоо ,защо мислите,че го прави ;(;(

  2. #2
    използвал те е ТЪПАНАР
    `Cause I needed
    I need to hear you say
    That I love you
    I have loved you all along

  3. #3
    Аватара на aciko
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    На изток от рая
    Мнения
    2 480
    Защото е долен ляв Педал и е искал да пробва как е с момиче.
    Това е реалноста,приеми я!

    Music is moonlight in the gloomy night of life.
    Taste the soup

  4. #4
    всичко си е било за тая Събота :P

  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Ми, защото не го интересува, как за кво?
    Ти каква причина искаш?
    Когато някой слабо го вълнува нещо и не проявява интерес, се държи по този начин и говори точно тези работи.

    Поставям се на мястото на момчето, защото и мен ме изнервя супер много когато в прав текст си кажеш на някой, че не те интересува и той започва да търси някакви си причина и смисли точно там, където липсват.

    Това 'гушкане' и 'целуване' за някои е просто ежедневие. За други секса пък е ежедневие.

    Явно пича те вълнува. Какво да ти кажа. Имаш два избора. Да му обърнеш гръб или да продължаваш да му нахалстваш и д аму се слагаш.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Защото си се вързала на някъв бройкач честито...
    Ее поне се сещайте с кво си иамте работа братче какво цинкате по форумите после...

  7. #7
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Не го интересува щото не е имало къде да паркира Асотон Мартин-а..

    Ми на тва му се викат тъпанари където са само за момента.. отива някъде, прави си купона, намира си 2-3 женски, мляс - мляс, и не си му пуснала и се отказал..
    Другия вариянт е че е педал и е искал да пробва да види какво с момиче
    а може и 3ти вариятн - да се е сракал с приятелката си а е искал да се позабавлява докато се сдобрят..

    .. горчивата истина.. преглътни го и си намери такъв, който ще го интересува и ще му пука за теб..!

    Успех.

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 070
    Щото е ташак! Е*аси ..по-добре не се занимавай с такива тъпаци

  9. #9
    Аватара на got2Bthe1
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В думите на хората ;)
    Мнения
    888
    Ми тоя е задник но не си вади изводи за си4ки маже от един двама тъпаци!!! Продължаваи напред заеби го тоя!

  10. #10
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Авторке на какъв език трябва да ти се каже/напише за да разбереш - не го интересуваш, било е за деня.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  11. #11
    Аватара на MaMkaMy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    298
    толкова сложно нещо са човешките мисли... никога не знаеш какво си мисли другия- може да го е направил и за добро, а може и просто да не го интересуваш...
    Докато всички сте ми противни, ще знам, че имам добър вкус !!

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    а може би е трябвало да го оставиш сам да те потърси или след като си му писала веднъж да не му пишеш пак.Остави го,той губи
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  13. #13
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664
    Просто те е прецакал,моя съвет е да нямаш никакви отношения с тоя повече дори и да го харесваш!
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

  14. #14
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    ами приемаш че на момента ви е било хубаво и тва е. . има и идиоти кво да праиш...
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  15. #15
    Защото е глупак

  16. #16

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    Защото е идиот.НЕ го търси повече,няма смисъл от унижение заради подобен индивид.
    Руса кукличка

  17. #17
    Аватара на Stamera
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    141
    много злобно редите бе кученца..... всеки сам си преценява риска, всеки сам гради преценка и мнение за всичко, а като си млад и зелен не ти пука много
    ...за да бъдеш себе си, трябва да се докажеш и да не забравяш кой си и от къде идваш.. защото това е твоята история, а човек без история е просто лице от тълпата....

  18. #18
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Ми, защото не го интересува, как за кво?
    Ти каква причина искаш?
    Когато някой слабо го вълнува нещо и не проявява интерес, се държи по този начин и говори точно тези работи.

    Поставям се на мястото на момчето, защото и мен ме изнервя супер много когато в прав текст си кажеш на някой, че не те интересува и той започва да търси някакви си причина и смисли точно там, където липсват.

    Това 'гушкане' и 'целуване' за някои е просто ежедневие. За други секса пък е ежедневие.

    Явно пича те вълнува. Какво да ти кажа. Имаш два избора. Да му обърнеш гръб или да продължаваш да му нахалстваш и д аму се слагаш.
    +1
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  19. #19
    Сам ти го е казал. Каква друга причина търсиш?
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  20. #20
    Ми и аз имах такова преживяване за няколко дена с момче, което никога не съм харесвала тогава също не го харесвах... Явно тогава сме имали нужда от това и за това така е станало... Може би и с вас така е било... Не се тормози, остави го и гледай само напред!...
    Пълна съм с психични отклонения, ама до едно си ги обичам ! ♥ :P

  21. #21
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Кажи му,че ще му пуснеш и ела да видиш как ще долети.
    Щом става въпрос за интимни отношения са ненаситни,обаче емоцията и чувствата са натикани някъде в миша дупка.Няма да се изненадам ,ако те потърси втори път.Не за нещо по-различно,естествено..

  22. #22
    Еми не е ли очевидно ?? НЕ му пука за теб Заеби го Намери си някой по-добър Айде успех
    Можеш да си купиш с дълги крака,
    можеш да си купиш с руса коса.
    Всичките са твои - от Варна до Бургас,
    тогава защо ми каза, че ти трябвам аз ??

  23. #23
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Ми той не е бил с нагласата за нещо сериозно. Въобще не се занимавай
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  24. #24
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Щото е от тея,които обичат да те разиграват ..
    Зарежи го ;]
    Actions speaks louder then words .. >.<

  25. #25
    Глупак.
    НЕ те заслужата.Я,горе главата и недей да си мислиш за този тъпанар.А ако евентуално те потърси отново знаеш какво да направиш този път.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си