.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
  1. #26
    az sym w takkawa grupi4ka i 6e ti kaga slednoto grupi4kata obiknoweno si spodelq wsi4ko taka 4e prosto q pomoli da doide s teb nqkade primerno razhodete se i i go kagi tq 4e 6e kage na grupi4kata 6e kage ama nali za tebe nqma zna4enie ako iska6 poslu6aj towa li4no na mene sa mi go prawili i e dobre a tq ne se sramuwa prosto abe ne moga to4no da go obqsnq

  2. #27
    Пиша и в скайп.Гледам,че е влизала ама отговор нямам.Де да знам дали наистина не ме отбягва нещо.

  3. #28
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Тук,там-ама къде и аз незнам
    Мнения
    649
    Щом си пишете по скайп, просто й предложи да се видите и да се запознаете лично
    Не се притеснявай да бъдеш малко нахален в скайп, все пак нахалните оцеляват
    Айде успех

  4. #29

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Qmbol
    Мнения
    5
    emi sega 6tom si i pisal e dobre a tva 4e ne ti e otgovorila 6tom e bila tam ne se znae 6to e moje prosto da ne e bila na kompa a prosto da si e ostavila skype i tka pak i pi6i drugiq pbt kato q vidi6 i togava ve4e 6te vidi6 dali 6te ti otgovori

  5. #30
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    335

    Re: Помощ относно момиче!

    Цитирай Първоначално написано от Killercho
    Цитирай Първоначално написано от Kostadin_682
    Цитирай Първоначално написано от Killercho
    Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
    Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор . Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???
    Отиваш при нея, и казваш... Айде на кафе , ако толкова те е срам покани я на кафе посредством скайп... и готово... айде... пиши после какво е станало
    Няма ли да е малко прибързано директно на кафе
    не !!!

    точно обратното
    Don't Take Life Too Seriously, You'll Never Get Out Alive!

  6. #31

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Qmbol
    Мнения
    5
    e kvo stana s momi4eto polu4i li se ne6to ili

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си