.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Помощ относно момиче!

    Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
    Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор . Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???

  2. #2
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612

    Re: Помощ относно момиче!

    Цитирай Първоначално написано от Killercho
    Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
    Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор . Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???
    Отиваш при нея, и казваш... Айде на кафе , ако толкова те е срам покани я на кафе посредством скайп... и готово... айде... пиши после какво е станало

  3. #3

    Re: Помощ относно момиче!

    Цитирай Първоначално написано от Kostadin_682
    Цитирай Първоначално написано от Killercho
    Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
    Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор . Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???
    Отиваш при нея, и казваш... Айде на кафе , ако толкова те е срам покани я на кафе посредством скайп... и готово... айде... пиши после какво е станало
    Няма ли да е малко прибързано директно на кафе

  4. #4
    ^ не
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  5. #5
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Е зависи колко са приятелките и има ли възможност да почерпи всичките.

  6. #6
    Това със всичките приятелки много не ми допада

  7. #7
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    off.. Влади (valdesbg) кажи ако не си почнал още аз да направя един гайд за новаци.. че тея нит използват търсачка, нито нищо..


    Автора: извади си го пред цялата и компания, и кажи: Ако дойдеш с мене ще е само твой.. Бъхти..
    Как.. ми ще я заговориш с уста..

    Ако трябва ми като минават фърли една волейболна топка в нея леко и иди след това кажи: Off много се извинявам, нали не те ударих много силно.. А аз съм <името ти> И след тва вече ден-два ша я заговаряш и някой път ша и кажеш искаш ли да идем на кафенце..

    айде малко помислете..
    И спри игрите.. с тея никове Киллери и к'ви ли не..

  8. #8
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Дани - пиша го. Напиши и ти и ще сглобим нещо общо.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  9. #9
    Това с кафето не е зле - ама ще е малко неловко - примерно 3 момичета и той единственото момче
    А ако беше в еврейското даскало където аз уча - Няма да ти се учудят ако не им платиш сметката на всички

  10. #10

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    чикаго
    Мнения
    231
    ами да,покани я да излезете..
    ако приеме радвай се,ако не ... не

  11. #11
    Ако ми отговори; "Ами заета съм днес или еди кога си не мога,според вас това отказ ли ще е ???

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Killercho
    Ако ми отговори; "Ами заета съм днес или еди кога си не мога,според вас това отказ ли ще е ???
    До някаква степен.. ама не гледай толкова черно на нещата де..
    Пък и ако откаже първия път.. след време можеш да се пробваш пак

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от xXxMixXx
    Цитирай Първоначално написано от Killercho
    Ако ми отговори; "Ами заета съм днес или еди кога си не мога,според вас това отказ ли ще е ???
    До някаква степен.. ама не гледай толкова черно на нещата де..
    Пък и ако откаже първия път.. след време можеш да се пробваш пак

    Ами аз мисля, че няма да е отказ... Момичето наистина може да е заето и съм съгласна с xXxMixXx
    Можеш да си купиш с дълги крака,
    можеш да си купиш с руса коса.
    Всичките са твои - от Варна до Бургас,
    тогава защо ми каза, че ти трябвам аз ??

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369

    Re: Помощ относно момиче!

    Цитирай Първоначално написано от Killercho
    Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
    Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор . Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???
    А може би не я интересуваш...


    Пиши и в скайпа що не ти говори,
    ала-бала...
    Спри се с нея,лафче...
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  15. #15
    ходи я заговори първи обаче
    [!][!][!] My heart really hurts..I think you broke it ! Thank you [!][!][!]

    Аз съм тази, с която невъзможното става възможно ..

    My Smile is My Style

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от My6mYLka
    ходи я заговори първи обаче
    и кат отиде да я заговаря кво ша каже

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от a3c1M
    Цитирай Първоначално написано от My6mYLka
    ходи я заговори първи обаче
    и кат отиде да я заговаря кво ша каже
    е ок кфо може да й каже " здр , аз съм еди кой си " да мисли да мисли и накрая всичко по план и като се пристраши да отиде при нея да зацепи и да нз кфо да каже еми разговора ще тръгне само при "здр" например
    [!][!][!] My heart really hurts..I think you broke it ! Thank you [!][!][!]

    Аз съм тази, с която невъзможното става възможно ..

    My Smile is My Style

  18. #18

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    38
    Най-добре е да отидеш при нея и да бъдеш себе си, а не да и говориш някакви заучени фрази, просто отиваш и й казваш здр, така и така, аз съм еди кой си, но гледаш да говорите за някакви общи теми и разговора ще си потръгне от самисебе си. А ако се притесниш или нещо такова, спокс, нормално е, но гледай да не го показваш и да не му обръщаш внимание. Лесно е, стига да се престрашиш.

    Аиде и успех! \/
    Kogato samotnite sa tolkova mnogo, eguisti4no e da si samoten sam!

  19. #19
    пич.. от срамежливоста файда няма.. и аз бях такъв.. според мене остай тия скайп интернет шитни .Най - добре на живо.. отиваш казваш и здравей и я дърпаш настрани ако е с приятелките си и й казваш аз съм този този просто исках да се запознаем..как си , какво правиш .. И после казваш а дали би искала да излезним накъв път на кафе или някъде на разходчица

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от pass4y
    пич.. от срамежливоста файда няма.. и аз бях такъв.. според мене остай тия скайп интернет шитни .Най - добре на живо.. отиваш казваш и здравей и я дърпаш настрани ако е с приятелките си и й казваш аз съм този този просто исках да се запознаем..как си , какво правиш .. И после казваш а дали би искала да излезним накъв път на кафе или някъде на разходчица
    + 1 Успех \/

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от pass4y
    пич.. от срамежливоста файда няма.. и аз бях такъв.. според мене остай тия скайп интернет шитни .Най - добре на живо.. отиваш казваш и здравей и я дърпаш настрани ако е с приятелките си и й казваш аз съм този този просто исках да се запознаем..как си , какво правиш .. И после казваш а дали би искала да излезним накъв път на кафе или някъде на разходчица

    +1

  22. #22
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    А защо като за начало не почнете първо да се поздравявате като се видите и чак тогава обмисляй вариянта с кафето...щото така някак си...ти казваш, че като се засечете на живо дори и здр не си казвате и са изведнъж да идеш и да й изтърсиш "искаш ли на кафе" нз де ти си знаеш... ама моят съвет е първо да почнете да си говорите поне някви общи нища като "здр как си кво правиш" и чак тогава я кани на кафе
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от GossipGirl89
    А защо като за начало не почнете първо да се поздравявате като се видите и чак тогава обмисляй вариянта с кафето...щото така някак си...ти казваш, че като се засечете на живо дори и здр не си казвате и са изведнъж да идеш и да й изтърсиш "искаш ли на кафе" нз де ти си знаеш... ама моят съвет е първо да почнете да си говорите поне някви общи нища като "здр как си кво правиш" и чак тогава я кани на кафе

    Само да дойде понеделник. Ще видя как да я заговоря.

  24. #24

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Qmbol
    Мнения
    5
    mi 6tom si pi6ete v skype pitai q tam 6to ne ti se obajda kato te vidi i posle na dr den kato se vidite v daskalo i se obadi i vij dali i tq 6te ti se obadi a sb6to v skype moje6 i da q porazpita6 za nqkoi ob6ti ne6to ot roda na kak be6e dnes posle da q pita6 za muzi4ka filmi kbde obi4a da hodi i posle 6te zavbrti6 tka 4e da q pita6 i za gadjence dali si ima i tka pone 6te znae6 kak stoqt ne6tata i tbi

  25. #25
    az sym w takkawa grupi4ka i 6e ti kaga slednoto grupi4kata obiknoweno si spodelq wsi4ko taka 4e prosto q pomoli da doide s teb nqkade primerno razhodete se i i go kagi tq 4e 6e kage na grupi4kata 6e kage ama nali za tebe nqma zna4enie ako iska6 poslu6aj towa li4no na mene sa mi go prawili i e dobre a tq ne se sramuwa prosto abe ne moga to4no da go obqsnq

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си