.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Как мислите ..

    Какво бихте направили ако разберете , че момчето , което обичате и ходите с него , се окаже , че ходи с още едно момиче и с вас едновременно
    .. само болката е истинска ..

  2. #2
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Тва никога няма да ми се случи момчето да ходи с още една щото не си падам по момчета

    Еми ако момичето с което ходя, ходи с още 1 момче докато ходи и с мен, 1во ще я питам нали защо го прави, защото аз не и давам достатъчно и не получава това което иска и след т'ва ша и кажа да ходи с другия и я късам

    Мразя хора, които ходят с повече от 1 момче/момиче..

  3. #3
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Ако той иска да бъде с мен няма да е с още една...
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  4. #4
    Ще го скъсам, естествено. Какво ще ме разиграва колко ме обича и сякакви такива докато е с някоя друга.
    Stay up all night with the stars *

  5. #5
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Ще се разделим на 100%, човека,който ме обича ще е само с мен. Щом има и друга в живота му това означава,че не държи на мен. Щом не държи на мен,защо да съм с него !?! Трябва да имаш малко достойнство и уважение към самата себе си, а ако имаш няма да търпиш такова отношение. Сама си решаваш, как да постъпиш. Успех
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  6. #6
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Аз не се влюбвам ей така.Познавам хората много преди да реша да се занимавам с тях.Наясно съм какво искат от мен и докъди може да стигнем.Ако ме устройва-добре,ако не...

  7. #7
    ем просто ще го зарежа по най бруталния на4ин без да му показвам истинската при4ина(т.е. той да не знае 4е аз знам за другата).просто така-да се 4увства и той гадно
    I can't stop myself from loving you <3

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Ми ще го оставя да си ходи с другата и така
    nicolepcd

  9. #9
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    на мен ми се е случвало той сам си призна тя историята е малко по странна .. ама се разделихме ... съветвам те да поговорите но и да сложиш край на връзката ви

  10. #10

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369

    Re: Как мислите ..

    Цитирай Първоначално написано от skateprinces19
    Какво бихте направили ако разберете , че момчето , което обичате и ходите с него , се окаже , че ходи с още едно момиче и с вас едновременно
    Ще разбера,че не го обичам вече
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от kobrichka
    Ще се разделим на 100%, човека,който ме обича ще е само с мен. Щом има и друга в живота му това означава,че не държи на мен. Щом не държи на мен,защо да съм с него !?! Трябва да имаш малко достойнство и уважение към самата себе си, а ако имаш няма да търпиш такова отношение. Сама си решаваш, как да постъпиш. Успех
    +1

  12. #12
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Ще си направя изводи колко е сериозен и колко ме обича. Ще го зарежа, естествено.
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  13. #13
    Ще поговоря много сериозно с него и ще разбера защо е постъпил така и след отговора му ще реша какво ще правя... А ако само си е играл с мен ВЕДНАГА ще го зарежа
    Можеш да си купиш с дълги крака,
    можеш да си купиш с руса коса.
    Всичките са твои - от Варна до Бургас,
    тогава защо ми каза, че ти трябвам аз ??

  14. #14
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Ще го целуна .. / тфа е шегичка /!
    Ще скъсам с него , кфо мога да направя?
    Actions speaks louder then words .. >.<

  15. #15
    Това ми се е случвало. И тогава си поговорих с момчето и той остави другото момиче но вече не беше както преди и скоро имаше брутален край а сега няма как да ми се случа а ако стане края е сигурен.

  16. #16
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Големите ножици!

  17. #17
    Зарязвам го веднага! Това е супер глупава постъпка и не си заслужава да бъда с такъв човек!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от LittlePrincess
    Ще го скъсам, естествено. Какво ще ме разиграва колко ме обича и сякакви такива докато е с някоя друга.
    +1.Случвало ми се е.Почувствах се ужасно-като втората,тази,която е за резерва.Скъсахме много ясно.Пф.. още като се сетя и ми иде да го удоша През времето,когато ходехме,преавех много грешки и той беше една от най-големите.
    ObIcHaM nApUk Na TeZi , KoItO m3 mRaZqT[!] JiVeQ nApUk Na TeZi , KoItO gRoB mI kOpAqT[!] ZaBaVlQvAm Se NaPuK nA tEzI , kOiTo IsKaT dA sUm NeShTaStNa[!]

  19. #19

    Re: Как мислите ..

    Цитирай Първоначално написано от skateprinces19
    Какво бихте направили ако разберете , че момчето , което обичате и ходите с него , се окаже , че ходи с още едно момиче и с вас едновременно
    Ми не ми се е случвало,но определено ще му бия шута!След като е с няква друга значи не ме е оценил достатъчно или пък не съм точно тва което търси

  20. #20
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Предполагам че за мен важи "момичето". Какво ще се случи ли - ще намеря другия големец, ще му съобщя че го разиграват и него, след което голямата ножица ще играе.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  21. #21
    Повече от фен Аватара на marjesa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    375

    Re: Как мислите ..

    Цитирай Първоначално написано от skateprinces19
    Какво бихте направили ако разберете , че момчето , което обичате и ходите с него , се окаже , че ходи с още едно момиче и с вас едновременно
    Топките ще му ги направа , като вратовръзка. Ще се збогува с любимите му неща тъй като ще се погрижа да ги няма. А другите неща са твърде брутални за да ги споделя ..
    "Ако се страхуваш, че ще бъдеш критикуван не казвай нищо, не прави нищо, бъди нищо."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си